Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Статеві інфекції лікування

Статеві інфекційні захворювання на даний час активно поширені серед молоді. Люди підліткового віку у статевому житті роблять лише перші кроки і тому часто помиляються, бо необізнані або обізнані недостатньо з інформацією про інтим, тому саме незахищені статеві контакти з різними партнерами є одною з основних причин інфікування.

За словом "статеві захворювання" ховаються не тільки венеричні хвороби, а ще й хвороби геніталій, зовнішніх статевих органів, шкіри, внутрішні захворювання які потрапляють в організм під час статевого акту. Думка, що презерватив захищає Вас від всіх бактерій хибна, деякі мікроорганізми проникають через латексну структуру.

Лікування статевих інфекцій в Івано-Франківську

До статевих інфекцій відносять:

- ВІЛ

- Сифіліс

- Гонорея

- Цитомегаловірус

- Хламідіоз

- Уреаплазмоз

- Генітальний герпес

- Вірус папіломи людини

- Трихомоноз

- Гарднерельоз

- Мікоплазмоз

- Кандидоз

- Гепатити

Виявити вище перечислені інфекції не професійним оком важко, більшість з них протікає без симптомно, тільки з настанням загострення чи переростання хвороби в хронічну форму, чоловіки відчувши дискомфортні зміни, починають проводити самолікування, з метою утаїти дане захворювання, що погіршую не тільки стан, а ще й репродуктивну функцію статевої системи.

Щоб зберегти своє здоров`я та здоров`я свого статевого партнера, лікувальний центр "Мед-Атлант" пропонує завчасно пройти обстеження і побороти інфекцію яка живе у вашому організмі. Саме для цього, потрібно записатися на прийом до лікаря, розказати можливі скарги або підозрілі зміни в організмі, здати мазки, посіви, аналіз крові (все це можна провести в нашому діагностичному центрі). Отримавши результати даних досліджень, лікар з впевненістю поставить правильний діагноз та призначить індивідуальний курс лікування статевих інфекції в Івано-Франківську, який може виявитися довшим ніж Ви очікували, все залежить від стадії захворювання та стану імунної системи.

Потрібно пам`ятати!!! Всі статеві інфекції лікуються одночасно і у пацієнта, і у його статевого партнера, щоб уникнути повторного зараження.