Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Відгуки

Лікування імпотенції

Якісне життя є таким коли доступна можливість в повній мірі насолоджуватись всіма природніми можливостями тіла. Часто чоловіки стикаються з проблемою еректильної дисфункції та не одразу звертаються до лікаря. Знайте, що зараз ця проблема не має обмежень по віку (таке може статись і з дуже молодим чоловіком), не завжди пов’язана із способом життя (навіть здоровий спосіб життя не гарантія безвідмовності). Що важливо - так це вчасно звернутись до лікаря і отримати якісну допомогу в лікуванні імпотенції в Івано-Франківську.

От кілька історій з реального життя. І в кожному з цих випадків наш лікар-уролог допоміг чоловікам повернутись до повноцінного життя. 

«Ви знаєте, лікарю, я нарешті зустрів дівчину, з якою я планую створити сім'ю, але при інтимній близькості я спасував, мені було дуже соромно. Я боюсь наступної зустрічі.»

«В мене прекрасна сім'я, кохана дружина-красуня, маю двоє чудових діточок, працюю, добре заробляю, але одного разу в ліжку з дружиною в мене «нічого не вийшло». Я спочатку не сильно цим перейнявся, списав на перевтому, тай й з дружиною у нас досить довірливі стосунки. Але це повторилося і в наступний раз, а потім ще раз. З часом погіршились відносини з дружиною, помітив, що ми почали сваритись за кожної дрібниці. Стала напруженою обстановка вдома. Пішла і "чорна полоса" на роботі. Я відчув, що втрачаю все: дружину, сім'ю, дітей, роботу. Я просто розчавлений.»

Можливо, ці історії будуть подібні на вашу. Можливо, ви маєте зовсім іншу свою історію. Однак кожного разу суть одна - це пригнічує усіх чоловіків, втрачається впевненість та радість життя. Та все ж прекрасно, що сучасна медицина має багато можливостей допомогти вам відновити можливості організму.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ПРОБЛЕМ З ІМПОТЕНЦІЄЮ

Виявлення причин або їх комплексу є запорукою подальшого успішного лікування. Серед них виокремлюють наступні:

 • Психологічні - коли еректильна дисфункція виникає внаслідок стресу, депресії, неврозу, втоми або страху зазнати невдачі в ліжку.
 • Судинні -  можуть бути вроджені або набуті.
 • Вроджені проявляються з самого початку статевого життя, зумовлені дисфункцією венозної системи. Набуті, зустрічаються переважно у людей старшого віку, зумовлені ураженням артерій.
 • Гормональні - теж можуть бути вроджені й набуті, пов'язані з порушенням роботи залоз внутрішньої секреції, що забезпечують освіту тестостерону чи інших статевих гормонів.
 • Запальні процеси, переважно в сечостатевій системі.
 • Неврологічні захворювання, ураження периферичної чи центральної нервової системи.
 • Також досить велике значення має стиль життя (малорухомий, вживання алкоголю, наркотиків, куріння). 

СТАДІЇ ЗАХВОРЮВАННЯ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ

Еректильна дисфункція по важкості перебігу поділяється на 3 стадії:

 • 1-ша стадія (легка)  - добре піддається лікуванню. Здебільшого виявляється в людей молодого віку, де чітко виражена психологічна складова еректильної дисфункції.
 • 2-га стадія (середньої важкості) - переважно хворіють пацієнти з такими супутніми захворюваннями як цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, хронічний простатит тощо.
 • 3-тя стадія (складна) - всі методи медикаментозного лікування неефективні, пацієнт потребує хірургічного лікування-протезування статевого члена.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Як відмічає наш лікар уролог-сексопатолог, Руслан Ярославович Гімон - за більше ніж 20 років практики сформульоване розуміння важливості індивідуального підходу. Важливим у підході лікаря є також те, що лікуються не симптоми, а виявляється справжня причина проблеми і підбирається лікування імпотенції. При цьому немає виписки препаратів типу віагри та інших подібних, так як вони не тільки не вирішують нічого в довгостроковій перспективі, а ще можуть і спричинити інші небажані наслідки для здоров’я (порушення роботи серця, наприклад). Задача допомогти таким чином, щоб чоловік вийшов дійсно здоровим. При зверненні на 1 чи 2 стадії захворювання наш лікар може допомогти 90% пацієнтів. 

Для діагностики стану організму можуть бути призначені наступні аналізи та обстеження (пам’ятайте, що призначення індивідуальні, а тут вказуються всі):

 • Анкетування за Міжнародним Індексом Еректильної Функції;
 • Огляд пацієнта (особливе звернення уваги на загальний стан та стан чоловічих статевих органів);
 • Загальноклінічні аналізи крові та сечі;
 • Аналіз секрету передміхурової залози;
 • Аналіз еякуляту;
 • Біохімічний аналіз крові;
 • Вазоактивний тест - тест із внутрішньо кавернозною ін'єкцією вазоактивних препаратів, таких як: папаверин, фентоламін, простагландин Е, що викликають розширення кавернозних артерій і розслаблення гладкої мускулатури;
 • Визначення статевих та гонадотропних гормонів (тестостерону, ФСГ, ЛГ, пролактину, естрадіолу);
 • Біохімічні методи визначення метаболітів оксиду азоту у кавернозній та периферичній крові;
 • Реофалографія в стані спокою та після фармакологічного навантаження;
 • Артеріографія - визначення стану артеріальної системи статевого члена;
 • дослідження бульбокавернозного рефлексу, для визначення іннервації статевого члена;
 • Ультразвукова діагностика внутрішніх органів;
 • Доплерографія судин статевого члена;
 • Консультації суміжних спеціалістів: терапевта, ендокринолога, невролога. 

Лікування проводиться лікарем-урологом з врахуванням причини виникнення захворювання, стадії, результатів огляду та обстеження, ускладнень, та супутніх патологічних станів. Використовуються тільки ліки рекомендовані МОЗ України, Асоціацією урологів та андрологів України, Європейською асоціацією сексуальної медицини.

Крім цього, в ЛДЦ «Мед-Атлант» є високоефективний та найбільш сучасний метод - лікування ударною хвилєю. Це безболісно! Курс складається з 8-10 процедур, кожна з них на 2-3 хвилини. Відвідувати лікаря для цього необхідно 2 рази на тиждень, тож в цілому за 4-5 тижнів ви можете відчуєте знову всю силу свого тіла.

Ми вас переконали звернутись на консультацію? Записуйтесь! На всі уточнюючі питання, індивідуальні для вас, на особистій консультації відповість уролог-сексопатолог з більш ніж 20-річним стажем роботи, учасник українських та європейських профільних асоціацій.

Наші спеціалісти
уролог, андролог, сексолог Гімон Руслан Ярославович
Гімон
Руслан Ярославович
уролог, андролог, сексолог
стаж роботи - 23 роки
Детальніше
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img