Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

Лікування пієлонефриту

Пієлонефрит - бактеріальне інфекційне захворювання. При цьому вражається специфічна тканина нирок (паренхіма), сполучна тканина (інтерстеціальна), лоханки та чашечки нирок. Хвороба небезпечна тим, що може спровокувати розвиток гнійних процесів, а також може виникнути нефросклероз - відмирання тканин нирок.

Пієлонефритом частіше хворіють жінки, так як мають більш коротку та широку уретру, що сприяє більшій ймовірності інфікування. Збудниками хвороби є найрізноманітніші види патогенної флори, часто це звичайна кишечна паличка, яка потрапляючи в сечовивідні шляхи, рухається вгору до нирок.

Як бачите, захворювання є непростим і для одужання необхідна якісна допомога лікаря уролога.

Лікування пієлонефриту в Івано-Франківську

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПІЄЛОНЕФРИТУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Пієлонефрит може бути:

  • первинний або вторинний;
  • гострий або хронічний. 

Основні симптоми пієлонефриту:

  • Тупий ниючий біль в поперековій ділянці з частою іррадіацією на живіт;
  • Підвищення температури тіла;
  • Нудота;
  • Сухість в роті;
  • Загальна слабкість і втрата апетиту;
  • Можливий біль під час сечовипускання;
  • Можливе помутніння сечі;

Для діагностики пієлонефриту лікар проводить огляд пацієнта, виписує направлення на аналізи, на ультразвукове обстеження. Маючи результати обстежень та співставляючи з даними отриманими під час огляду, уролог призначає лікування або скеровує на лікування - гострий пієлонефрит потребує саме стаціонарного лікування.

Для лікування пієлонефриту застосовується антибіотикотерапія, протизапальні засоби, а також інші ліки за необхідністю. Важливо під наглядом лікаря пройти повний курс лікування, навіть коли відчули вже полегшення. Це мінімізує ризик переходу хвороби в хронічну форму. Для одужання має значення і дотримання дієти - вживати можна нежирну їжу, варто відмовитись від солодощів, алкоголю, гострої їжі, обмежити використання приправ. Разом з тим слід дотримуватись питного режиму води, не зменшувати його - порушення водного балансу не сприятиме одужанню. 

Профілактика пієлонефриту

Чи можливо взагалі убезпечитись від хвороби? - Профілактика пієлонефриту являє собою дотримання особистої гігієни, правильного харчування, уникнення переохолодження. При цьому повної гарантії, що людина не захворіє не існує. Тож вчасно діагностоване захворювання та надана допомога є важливими для вашого подальшого якісного життя! Якщо відчуваєте, що необхідна допомога лікаря уролога - звертайтесь!

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img