Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Відгуки

Ударно-хвильова терапія в урології

Ударно-хвильова терапія в урології на апараті BTL-6000 SWT Topline-це новітні досягнення світової медицини, які використовуються в ЛДЦ «Мед-Атлант». Високоефективний метод в лікуванні чоловічих захворювань. Не так давно дана методика лікування почала широко використовують в Європі та США і показала відмінні результати.

Які хвороби лікує ударно-хвильова терапія в урології?

Ударно-хвильова терапія дозволяє успішно лікувати такі поширені та серйозні захворювання як:

  • простатит (запалення передміхурової залози);
  • еректильна дисфункція (зниження потенції);
  • хвороба Пейроні (викривлення статевого члена);
  • синдром хронічного тазового болю

Ударно-хвильова терапія високоефективна методика лікування. Саме ударнухвилю відносять до акустичних з надзвичайно високим енергетичним піком, що відрізняє її від ультразвуку дуже високою амплітудою. В результаті чого відбувається підсилення місцевої реваскуляризації (посилення притоку крові до органів). Проникаючи в тканини, ударні хвилі відновлюють природний обмін речовин, активізують процеси відновлення й оновлення клітин, покращують метаболізм. Що в свою чергу має надзвичайно велике значення в лікуванні урологічних захворювань.

Процедура немає побічних ефектів, проходить безболісно, час сеансу триває 5-10 хв. Проводиться амбулаторно від 4 до 8 раз і не змінює звичайний ритм життя пацієнта. Результати помітні після першого сеансу.

Ударно-хвильова терапія добре себе зарекомендувала в лікуванні тих урологічних захворювань, які важко піддаються лікуванню.

Простатит – це запалення передміхурової залози. Головна причина це потрапляння інфекції. Покращуючи мікроциркуляцію в передміхуровій залозі, стимулюючи ріст нових артеріол, відбуваються підсилення проникнення ліків до простати. Тим самим підвищується їх концентрація в залозі. Результати лікування простатитів значно покращується.

Для лікування еректильної дисфункції дуже важливим є відновлення кровопостачання кавернозних тіл в статевому органі. Саме ударні хвилі даного апарату підсилюють утворення факторів росту ендотелія судин, що стимулюють ріст і реконструкцію нових судин. Нові кровоносні судини покращують кровопостачання та оксигенацію органу. Це суттєво відрізняється від попередніх методів лікування, тому що усувається як сама причина хвороби, так і її наслідки.

Протипоказання до лікування ударно-хвильовою терапією в урології

Існують певні протипоказання до проведення даного лікування, а саме:

  • онкологічні захворювання;
  • гострі запальні процеси;
  • інфекційні хвороби;
  • порушення згортання крові;
  • тромбоз.

Перед початком лікування рекомендовано пройти огляд уролога, здати необхідні аналізи, УЗД. Тільки після всебічного обстеження та встановленого діагнозу можна приступати до лікування. Це дасть змогу якісно і повноцінно провести терапію і добитись якнайкращих результатів.

Наші спеціалісти
уролог, андролог, сексолог Гімон Руслан Ярославович
Гімон
Руслан Ярославович
уролог, андролог, сексолог
стаж роботи - 23 роки
Детальніше

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img