Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Нам 10 років!

Друзі, ми щасливі, що досягли свого першого вагомого ювілею! Ми провели ці роки в розвитку і постійному вдосконаленню. Ми змогли це зробити, тому що ви довіряєте нам. Цінуємо це і нам важливе кожне Ваше звернення:

  • Людини, яка наважилась прийти до нового лікаря і от вже встановлено міцні зв'язки і довіра на роки;
  • Вагітній, яка вперше прийшла до нас саме на скринінг;
  • Замовника, який прийшов на огляд у профільного лікаря;
  • Батьків, які довіряють нам огляд та лікування своїх дітей та дорослих дітей, які дбають про батьків і слідкують за їх якісним медичним обслуговуванням.
  • І всі інші випадки, яких щодня є багато.

Наша праця заснована на принципах поваги, рівності, чесності, цінності, прозорості відносин між лікарем та замовником. Як приватний заклад, в якому прагнемо забезпечити якісні послуги, ми докладаємо всіх зусиль, щоб ціни були максимально доступні і чесні. 

Ми знаємо, що нам є і далі в чому вдосконалювати і принцип досконалості є нашим орієнтиром. Ми приймаємо до уваги кожен ваш відгук. Для якісного розвитку ми впроваджуємо у використання тільки сучасне обладнання. Наші лікарі є професіоналами, які постійно вдосконалюються і працюють з повагою до вас. Наші медичні сестри є привітними командними працівниками і незамінні для забезпечення якісного обслуговування. Наші адміністратори є свого роду на передовій, зберігаючи усміхненість та докладаючи всіх зусиль для допомоги вам. Адміністрація центру прагне і далі зберігати розвиток завжди, щоб Ви були здорові.

На 10-річний ювілей ми планували святкування. Не тільки для нас, а і для вас - обов'язково хотіли  організувати приємні вашому серцю події, згадки для відвідувачів, теплі емоції. Бажання це все організувати зберіглось та період карантину вносить свої корективи. Цей час не для гучних святкувань, а для перевірки на людяність. Ми працюємо для вас з поправкою на особливі умови. А всі відзначання переносимо на час після карантину. Головне, що ми є з'єднані незримими нитками любові, довіри та поваги. Бережіть себе та довіряйте тільки професіоналам!

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img