Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Онкогінекологія

Всі види операцій при онкопатологіях по гінекології в ЛДЦ «Мед-Атлант»

 • мультидисциплінарний консиліум
 • досвідчені лікарі та сучасна хірургія
 • відеоендоскопічне хірургічне лікування гінекологічних патологій 3D в якості 4К
 • комфортні умови в палатах, сестринський та лікарський нагляд

Здоров’я вирішує все. Коли жінка стикається  з необхідністю хірургічного лікування при онкозахворюваннях по гінекології, то потрібно визначитись з життєво важливими питаннями: кому довіритись, як підвищити відчуття безпеки та отримати зрозумілий план подальших дій.
 
Нарешті в Івано-Франківську хірургічне лікування при онкопатологіях в гінекології доступне в сучасному лікувально-діагностичному центрі «‎Мед-Атлант». Ясність у ваше майбутнє привнесе ефективна тактика лікування підібрана нашим консиліумом саме для вас.

Досвідчені хірурги нашої клініки виконають всі види хірургічних втручань при злоякісних патологіях по гінекології:

 • Рак тіла матки;
 • Рак шийки матки;
 • Рак яєчників;
 • Рак вульви;
 • Саркома матки;
 • Рак маткових труб;
 • Рак піхви.
Відео про нас

Одразу три переваги для пацієнток ЛДЦ «‎Мед-Атлант»‎ 

Ми перший і єдиний приватний медичний заклад в Івано-Франківську, що має дві унікальні переваги для пацієнток.

По-перше, у нас діє мультидисциплінарний онкологічний консиліум, що є золотим стандартом в онкології. Саме консиліум у складі практикуючих онкогінекологів, хіміотерапевта та радіолога складає індивідуальний план дій. Наявність карти дій та знайомство з лікарями полегшує клінічний маршрут. На базі нашого партнера, Прикарпатського клінічного онкологічного центру, відбувається при потребі подальше хіміотерапевтичне лікування та променева терапія.

По-друге, у нас виконують малоінвазивні (лапароскопічні) операції при онкопатологіях в гінекології. Це забезпечує швидке загоєння та відновлення після оперативного втручання, а значить ще і більш позитивно впливає на емоційний стан. Лапаротомічні операції (відкритого типу) лікарі рекомендують при їх більшій доцільності, ніж лапароскопічні.

По третє, ми друга клініка в Україні де є висоточна камера для видалення патологій. Наші онкохірурги проводять лікування гінекологічних патологій 3D в якості 4К. Це дає найвищу якість і точність хірургічного втручання.

Онкогінекологи Мед-Атлант

Професійність та турбота для вас

Ми турбуємося про наших замовниць, тому зробили своїм орієнтиром сучасність та професійність на всіх етапах.
Операції при гінекологічних онкопатологіях в ЛДЦ «‎Мед-Атлант» виконуються в сучасно обладнаних операційних. Новітнє хірургічне обладнання — ультразвуковий скальпель, коагулятор Ligasure, лапароскопічна камера останнього покоління IMAGE1 S™ 4U — забезпечують високу точність та ефективність.

Операції виконують досвідчені онкогінекологи: 

 • Долик Степан Степанович — обласний позаштатний онкогінеколог-експерт, практик з понад 30-річним стажем. Девіз Степана Степановича: «Моє кредо в житті та медицині: порядність, професіоналізм, людяність».
 • Долик Павло Степанович — к.м.н., досвідчений лікар онкогінеколог. Кредо Павла Степановича: «Лікар, в першу чергу, має бути людиною, яка любить свою роботу. Медицина — це покликання».
 • Ткачук Ніна Дмитрівна — досвідчений та уважний онкогінеколог, хірург зі стажем роботи 18 років. Лікар нашого медичного центру та .Прикарпатського клінічного онкологічного центру.

Вирішальне значення мають і ставлення, знання та досвід анестезіолога. Висококваліфікований анестезіолог Грицишин Любов Василівна стане вашим другом і порадником. Вона подбає про ваше здоров’я та безпеку під час операції. Слова Любові Василівни: 

«Вважаю надзвичайно важливим правильно налаштувати людину перед операцією. Боятись — це нормально. Однак дуже великий страх від незнання. Тому я розказую що можна чекати, за що взагалі не варто переживати. Створюю ту атмосферу турботи, щоб людина відчула себе як вдома, розслабилась і посміхнулась:)»

Анестезіологія при онкогінекологічних операціях

В НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ МИ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ТАКОЖ:

 • Професійний сестринський нагляд — медичні сестри з досвідом та душевними відгуками про їх роботу, з любов’ю та повагою до людей. 
 • Комфортні палати — сучасний ремонт, якісні ліжка для післяопераційних пацієнтів з регульованим кутом нахилу, виклик медсестри.
 • Супровід після операції — цілодобовий медичний нагляд на час перебування в клініці (введення необхідних препаратів та інший медсестринський догляд), дієтичне харчування, лікарський нагляд.

Ми створили такі умови, щоб перебування у нас запам’яталось комфортом, професійністю та турботою.

ЩО ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ ОПЕРАЦІЇ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ»?

Ми подбаємо про все на час перебування у клініці. Вам чи вашим родичам не потрібно буде турбуватись про ліки чи догляд. 

І ще одна перевага для наших пацієнток: засідання мультидисциплінарної комісії після хірургічного втручання.  Всі ціни наведені в прайсі. Оформимо листок непрацездатності (за потреби).

ОТРИМАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЛІКАРЯ:
Для попередньої індивідуальної консультації онкогінекологів запишіться за контактами:
+38 (095) 00 38 452 (Viber)
+38 (095) 00 38 453 (Viber)
+38 (097) 41 13 133 
Корпус 2 ЛДЦ «‎Мед-Атлант». Запис до Долика С.С. та Долика П.С.
Корпус 1 ЛДЦ «‎Мед-Атлант». Запис до Ткачук Н.Д.
або скористайтесь формою запису на сайті.

Попередні огляд та консультація лікаря необхідні для встановлення контакту, розуміння ситуації, отримання уточнень для жінки.

P.S.  Професійність лікарів, чіткість дій та сучасність оснащення хірургії ЛДЦ «‎Мед-Атлант» — наш внесок у збереження життя кожної жінки.

Мультидисциплінарний онкологічний консиліум
Лікування раку шийки матки
Відгуки
Наталія (27.09.2022)
Щиро вдячна Долику Степану Степановичу за професійну консультацію і зрозуміле пояснення. Окрема вдячність медсестрі Роксоляні за увагу, додаткові консультації під час лікування і після нього. Всіх благ
Мед-Атлант

Наталіє, від серця дякуємо за відгук! Здоров'я Вам!

Світлана Л, м. Калуш (22.08.2022)
Дуже дякую ЛІКАРЮ Долику Павлу Степановичу за те , що врятував мене, провівши складну операцію 15.08.2022. Я давно чула, що Ви - найкращий лікар, а тепер переконалась. Також велика подяка лікарю анестезіологу Грицишин Любові Василівні, без якої теж не відбулася б ця операція. Спокійна впевненість, яку випромінює ця надзвичайна жінка, передалась і мені перед операцією. Дякую, що мене врятували ! Всі в Мед-Атланті дуже привітні, терпеливі. Медсестричка Фуштей Мар'янка цілу ніч до нас приходила, ( а нас в палаті було троє ), контролювала все, була нашим ангелом-помічником , дуже делікатно робила всі призначені процедури. Зранку її поміняла медсестра Світлана, теж все робила дуже професійно. А також дякую багатьом тим, хто допомагав своєю працею під час мого перебування у вас. Хай у вас все буде ДОБРЕ !
Мед-Атлант

Світлано, наша головна радість — Ваше здоров'я! Від серця дякуємо за такий зворушливий відгук!

Мар'яна (17.05.2022)
Долик Павло Степанович - найкращий лікар - гінеколог, якого я тільки зустрічала! Це Професіонал з великої букви , чуйний, уважний ! Це лікар -від Бога!!!! Завжди відповість на телефоний дзвінок і порекомендує що треба.Звертаюсь до нього я, і моя мама вже кілька років і дуже задоволені.Хочу побажати здоров'я і натхнення в роботі! Я дякую Павлу Степановичу за проведення успішної операції.І хочу подякувати всьому персоналу -привітний , по потребі завжди допоможуть ...Щиро вам всім дякую!!!
Мед-Атлант

Мар'яно, такі слова — найкраща відзнака для лікаря, дякуємо, що довіряєте! Здоров'я і всіх благ життя!

Турчак Ярослава (23.09.2020)
Звернулася в Мед-Атлант на консультацію до лікаря гінеколога Ткачук Ніни Дмитрівни. Була приємно здивована висококваліфікованим,грамотним підходом до моєї проблеми. Завдяки професіоналізму Ніни Дмитрівни був вчасно виявлений початок моєї хвороби.Хочу висловити особливу подяку таким компетентним,висококваліфікованим лікарям Долику Павлу Степановичу,Грицишин Любові Василівні,Ткачук Ніні Дмитрівні за таку чудово проведену лапероскопію.Так професійно зробили мені операцію,що я на другий день питала,чи дійсно була проведена операція----нічого не болить. Атмосфера настільки дружелюбна,що відчуваєш себе як дома. Медсестричка покорила своєю турботоюі піклуванням в нічну зміну. Ваша праця----безцінна. Ще раз всім вам дякую,я недарма їхала до вас через усю Україну.(Запорізької обл) Божого благословення вам і вашим сім"ям!!!!!!!!!!!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо! Будьте здорові!heart

Послуга Ціна
Діагностична лапароскопія з хірургічним стадіюванням 23000-27000 грн
Оментектомія + 5000 грн
ICG + 5000 грн
Експрес біопсія + 2000 грн
Екстирпація матки з додатками І типу при доброякісних утвореннях (лапаротомічним методом) в залежності від складності 35000-41000 грн.
Екстирпація матки з додатками І типу при злоякісних утвореннях (лапаротомічним методом) в залежності від складності 38500-43000 грн.
Екстирпація матки з додатками І типу (лапароскопічним методом) 35000-40000 грн.
Розширена пангістеректомія II типу (лапаротомічним методом) від 43000 грн.
Лапароскопічна гістеректомія PIVER ІІ від 45000 грн.
Розширена пангістеректомія  ІІІ типу (лапаротомічним методом) від 45000 грн.
Лапароскопічна гістеректомія PIVER ІІІ від 55000 грн.
Операції при раку яєчників І категорії складності 40000-48000 грн.
Операції при раку яєчників ІІ категорії складності 50000-55000 грн.
Операції при раку яєчників ІІІ категорії складності 55000-65000 грн.
Комбіновані циторедуктивні операції при раку яєчників*** від 65000 грн.
Вульвектомія проста (в залежності від складності) від 30000 грн.
Вульвектомія радикальна (в залежності від складності) від 35000 грн.
Розширена вульвектомія від 45000 грн.
Розширена вульвектомія з пахового-стегновою лімфаденектомією від 50000 грн.
Надпіхвова ампутація матки з додатками (в залежності від складності) 25000-30000 грн.
Надпіхвова ампутація матки без додатків (в залежності від складності) 25000-30000 грн.
Аднексектомія одностороння (в залежності від складності) 25000-30000 грн.
Аднексектомія двостороння (в залежності від складності) 25000-30000 грн.
Кистектомія одностороння (в залежності від складності) 18000-22000 грн.
Кистектомія двостороння (в залежності від складності) 18000-22000 грн.
Видалення метастатичних утворень пахово-стегнової зони з однієї сторони 7000-8000 грн.
Видалення метастатичних утворень пахово-стегнової зони з обох сторін (в залежності від складності) 10500-12500 грн.
Висічення метастатичних утворень післяопераційного рубця передньої черевної стінки (І типу) 7000-8000 грн
Висічення метастатичних утворень післяопераційного рубця передньої черевної стінки (ІІ типу) 12000-15000 грн
Видалення пухлин зовнішніх статевих органів (з однієї сторони) - Гемівульвектомія 9500-12500 грн.
Широке висічення пухлин вульви від 7000 грн.
Тазова лапароскопічна лімфаденектомія від 35000 грн.
Парааортальна лімфаденектомія від 40000 грн.
Трахелектомія + двобічна лімфаденектомія від 55000 грн.
МДК (мультидисциплінарна комісія) без вартості операції 1500 грн.

У вартість операції включено:

 • 1 доба стаціонарного перебування;
 • медикаментозне, хірургічне, анестезіологічне забезпечення під час операції;
 • медикаментозне забезпечення, цілодобовий сестринський та лікарський нагляд під час перебування в стаціонарі;
 • харчування та видача листка непрацездатності (за потреби).

**Кожна наступна доба перебування в стаціонарі, яка виходить за межі вищеперелічених умов додатково оплачується в розмірі 2000 грн.

***Комбіновані циторедукції — операції, які виконуються із залученням онкогінеколога, онкохірурга та, в разі потреби, онкоуролога. Операції полягають у видаленні пухлин та всіх можливих метастазів чи метастатично уражених органів черевної порожнини. Реабілітація після операції є тривалою і складною.

 
Наші спеціалісти
онкогінеколог Долик Степан Степанович
Долик
Степан Степанович
онкогінеколог
стаж роботи - 33 роки
Детальніше
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович
Долик
Павло Степанович
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 11 років
Детальніше
Онкогінеколог, акушер-гінеколог Ткачук Ніна Дмитрівна
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 19 років
Детальніше
 анестезіолог Грицишин Любов Василівна
Грицишин
Любов Василівна
анестезіолог
стаж роботи - 13 років
Детальніше
Цікаві статті

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img