Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Відгуки

Лікування раку шийки матки

Рак шийки матки відноситься до найбільш частих онкопатологій у жінок. Хвороба розвивається поступово, від передракових змін клітин до раку. Викликана переважно  вірусом папіломи людини. 

Діагностика раку шийки матки
Зміни по шийці матки виявляються при огляді з кольпоскопією у гінеколога та при аналізі на рідинну цитологію

Стадії захворювання:
0 - це ще не рак, а передракові зміни. Група аномальних клітин знаходиться тільки на поверхні шийки матки і немає розповсюдження далі. Ця стадія ще має назву карцинома in situ.
1 - пухлина є, але немає ще розповсюджень на інші органи чи лімфатичні вузли.
2 - пухлина вже не тільки на шийці, а на тілі матки, але немає розповсюдження у піхву чи стінки тазу.
3 - рак розповсюджений у нижню частину піхви, стінки тазу, пухлина може блокувати сечоводи.
4 - пухлина розповсюдилась на інші органи: сечовий міхур, кишківник чи інші.

При найбільш ранньому етапі хвороби, коли рак in situ, для лікування можливе проведення конізації шийки матки, органозберігаючої операції. Однак часто хвороба виявляється вже на стадії коли необхідне більш радикальне втручання.

ОПЕРАЦІЇ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Рішення про хірургічне видалення пухлини приймається після ретельної діагностики. Оперативне втручання в залежності від стадії хвороби передбачає видалення шийки матки, матки, лімфовузлів, верхньої треті піхви, прилеглих тканин та, можливо, придатків. Наскільки буде радикальна операція залежить від діагнозу та особливостей протікання онкопатології. При раку 1 стадії вже показана операція. 

Золотим стандартом оперативного лікування є операція Вертгейма. Наші онкогінекологи успішно виконують дану операцію відкритим доступом, тобто лапаротомічно, а також, за чітких показів лапароскопічним методом.

Вилікуватись від раку шийки матки та стати мамою для жінки також сьогодні є реальністю, завдяки сучасним методикам. При видаленні матки зберігаються яєчники і робиться їх транспозиція - на своїх судинах яєчники переміщаються у верхні відділи живота, щоб при подальшому лікуванні опроміненням вони не загинули. Таким чином жінка зберігає свої яйцеклітини.

В ЛДЦ «‎Мед-Атлант» за показами можливе виконання операції лапароскопічним методом. Це значно полегшує життя пацієнтки після проведеного втручання, так як загоєння, відновлення відбувається швидше, ніж при операціях відкритого типу. Збережений косметичний ефект. 

Хірургічне лікування може бути поєднано з хіміотерапією або променевою терапією на базі Прикарпатського клінічного онкологічного центру. Рак шийки матки успішно лікується. При діагностиці на ранній стадії прогноз позитивний, 90-99% частка повного одужання. 

Для запису на консультацію до гінекологів «‎Мед-Атлант» звертайтесь за контактами корпусу №1, №2 або через форму запису на сайті.

Наші спеціалісти
онкогінеколог Долик Степан Степанович
Долик
Степан Степанович
онкогінеколог
стаж роботи - 33 роки
Детальніше
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович
Долик
Павло Степанович
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 11 років
Детальніше
Онкогінеколог, акушер-гінеколог Ткачук Ніна Дмитрівна
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 19 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img