Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Підтяжка грудей

Підтяжка грудей або мастопексія — операція для відновлення естетичності молочних залоз при їх опущенні (птозі). Як і кожна пластична операція робиться при бажанні жінки поліпшити форму грудей. Виникає потреба, як правило, після пологів та лактації. Внаслідок гормональних змін, коливання ваги відбувається перерозтягнення шкіри та підтримуючих зв’язок і у багатьох форма грудей після припинення лактації не відновлюється. Особливо актуально це є для власниць молочних залоз великого розміру. Також є так званий «віковий» птоз коли просто з віком знижується еластичність шкіри і груди провисають.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ПІДТЯЖЦІ ГРУДЕЙ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

На консультації лікар оцінює ступінь птозу та надає інформацію по очікуваному результату, методиці виконання. Залежно від форми молочних залоз та ступеня опущення можливі декілька варіантів:

  • Периареолярна мастопексія — підходить для жінок, які мають молочні залози невеликого або середнього розміру і помірне опущення. В цьому випадку розріз робиться у формі півмісяця по ареолі. При цьому методі сосок можна підняти на висоту не більше 2 см.
  • Циркумареолярна мастопексія — розріз робиться навколо ареоли. Цей метод обирається лікарем, коли опущення невелике, але сосок вже треба підняти більше ніж на 2 см. Так само підходить для власниць невеликого або середнього розміру молочних залоз. 
  • Вертикальна мастопексія — розріз навколо ареоли доповнюється вертикальним розрізом від ареоли до складки під грудьми. Підходить для жінок з сильно вираженим птозом та необхідністю висікати багато розтягнутої шкіри. 
  • Т-подібна мастопексія — лікар виконує розрізи навколо ареоли, вертикальний розріз та горизонтальний. Післяопераційний рубець виглядає як перевернута буква Т або як якір, звідси і інша назва «якірна» мастопексія. Даний вид операції необхідний для жінок з сильно вираженим птозом.

Також на консультації в ЛДЦ «Мед-Атлант» лікар збирає анамнез, визначає чи немає протипоказів. Операція не виконується при цукровому діабеті, зниженні згортання крові, наявності деяких інфекційних захворювань тощо. Тимчасовим протипоказом є завершення лактації менше ніж півроку назад, так як ще триває процес самовідновлення. При позитивних показах ви можете планувати операцію та здавати передопераційні аналізи та обстеження.

ОПЕРАЦІЯ З ПІДТЯЖКИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»

Пластичний хірург виконує операцію за методикою, яка була погоджена з жінкою і найбільше їй підходить. Тривалість самої операції 2-3 години під загальним наркозом. Після проведеного втручання жінка перебуває у нас в клініці в сучасній комфортній палаті протягом доби. На цей час ми повністю забезпечуємо лікарський та сестринський нагляд, необхідні медикаменти та дієтичне харчування. В окремих випадках лікар може продовжити перебування. 

Фото «до» та «після» процедури

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ З ПІДТЯЖКИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Шви знімаються на 7-14 день після операції (частіше використовуться шви, які не потрібно знімати або «безшовна методика»). З дня операції протягом 4-6 тижнів необхідно носити спеціальну компресійну білизну. На цей час заборонено відвідування саун, басейнів, засмагання. Післяопераційні синці пройдуть за 2-4 тижні. Остаточно форма молочних залоз формується через 4-6 місяців після операції. Рубці заживляються за 6-12 місяців і потім будуть малопомітні. Ефект підтягнутих молочних залоз є довготривалим, якщо не планується більше вагітність та лактація. 

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ ПО ПІДТЯЖЦІ ГРУДЕЙ

Чи можлива лактація після підтяжки грудей?
В переважній більшості випадків можлива. Ризик втратити можливість грудного вигодовування мінімальний. Однак наступну вагітність необхідно планувати не раніше, ніж за рік після проведення операції. 

Чи рекомендована операція після набору ваги?
Якщо Ви ще плануєте схуднення, тоді операцію рекомендовано робити після цього і коли вага вже стабілізувалась, при відсутності коливань по вазі. Це пов’язано з тим, що між вагою і формою грудей є зв’язок і при схудненні жирова тканина втрачається, що впливає на зовнішній вигляд молочних залоз.

Ціна на операцію з підтяжки молочних залоз в в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську:

Послуга Ціна
Вертикальна мастопексія + ендопротезування (без вартості імплантів) від 68000 грн.
Підтяжка молочних залоз (вертикальна мастопексія) від 60000 грн.
Підтяжка молочних залоз (періареолярна мастопексія) від 20000 грн.
Відгуки
Людмила (26.06.2022)
Хочу подякувати Петрашу Андрію Володимировичу за бездоганно проведену операцію «підтяжка молочних залоз». Оперативне втручання відбулось 16.02.2022 року. Відмінний результат був отриманий одразу ж після оперативного втручання. Але зараз, чотири місяці після операції, результат просто супер, я ним безмежно задоволена. Лікар від Бога, професіонал та чудовий співрозмовник. Також величезна подяка персоналу клініки за професіоналізм та відношення до пацієнтів.
Мед-Атлант

Людмило, щиро дякуємо за відзнаку високого рівня лікаря та команди! Раді працювати для Вашої краси та задоволення!

Наші спеціалісти
пластичний хірург, торакальний хірург Петраш Андрій Володимирович
Петраш
Андрій Володимирович
пластичний хірург, торакальний хірург
стаж роботи - 5 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img