Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки
Відео про нас

Збільшення молочних залоз

Мамопластика по збільшенню грудей може виконуватись як з імплантами (ендопротезування) так і з використанням власних жирових тканин (ліпофілінг). Наші лікарі виконують всі типи пластичних операцій на молочних залозах, а саме цей розділ присвячений пластиці з використанням силіконових імплантів.

Операція зі збільшення молочних залоз  відноситься до найбільш бажаних жінками, так як естетичний вигляд грудей омріяного розміру може підвищити впевненість жінки у собі, відчуття власної привабливості, впливає на сексуальність. Також ендопротезування грудей є рішенням для жінок з сильною асиметрією грудей та при відсутності однієї або двох грудей, які були видалені раніше за медичними показами. Задача пластичного хірурга підібрати той тип імплантів, які будуть найбільше підходити жінці та виконати якісно саму операцію. 

Підготовка до операції по збільшенню грудей в Івано-Франківську

Операція з ендопротезування грудей важливий крок в житті жінки, тому при виборі кому довіритись радимо звернути увагу на наступні критерії:

 • Репутація самої клініки - відгуки, а також візія клініки. Зокрема в нашій візії прописано, що ми прагнемо стати другом для здоров’я людини та об’єднуємо професіоналів у нас в клініці.
 • Професійність лікаря - досвід роботи та підвищення кваліфікації, яке необхідне хірургам, тільки у найкращих наставників. Петраш Андрій Володимирович, пластичний хірург нашої клініки, є багаторазовим учасником міжнародних конференцій по торакальній та пластичній хірургії, учень відомого київського пластичного хірурга Піруса Володимира Петровича.
 • Технічна оснащеність клініки та умови перебування - у нас сучасний хірургічний корпус, операційні оснащені професійним обладнанням і комфортні умови перебування

ІМПЛАНТИ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
Основними характеристиками та критеріями імплантів для грудей є:

 • Профіль висоти - відстань від основи до найбільш високої точки імпланту;
 • Ширина основи - максимальна ширина по основі імпланту;
 • Об’єм імпланту та наповнювач - силікон, фізіологічний розчин, біосумісний гель;
 • Проекція імпланту - максимальна відстань між основою та опуклою передньою частиною імпланту;
 • Форма імпланта - кругла, каплевидна;
 • Текстура поверхні.

На консультації пластичний хірург ЛДЦ «Мед-Атлант» вислухає ваші побажання по вигляду грудей та допоможе визначитись з формою, об’ємом та іншими важливими характеристиками імпланта. Для цього лікар зробити всі необхідні заміри грудної клітини та оцінить стан тканин. Оптимальний вигляд молочних залоз має гармоніювати із зовнішністю жінки.

Фото «до» та «після» процедури

ВИДИ ОПЕРАЦІЙ ПО ЗБІЛЬШЕННЮ ГРУДЕЙ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Окрім вибору самого імпланту можливі ще різні методики проведення самої операції як за розташуванням імпланту, так і по доступу (розрізу).

По розташуванню можливі два варіанти:

 • Під молочною залозою (ретромамарний простір) - при такому виді розташування не порушується цілісність молочної залози. Однак цей тип операцій не підходить жінкам з незначно розвиненими молочними залозами, так як імплант може відчуватись через шкіру. 
 • Розташування під великим грудним м’язом - більш тривала операція із довшим періодом реабілітації, однак дає природній результат.

За видами хірургічного доступу можливі наступні варіанти:

 • Підпахвовий (аксилярний);
 • Підгрудний (субмамарний);
 • Периареолярний (за контурами ареоли).

Пластичний хірург з оглядом на всі критерії та бажаний результат порекомендує найбільш оптимальний вид доступу. Для запису до пластичного хірургу нашої клілінки звертайтесь за контактами корпусу №2 +38 (095) 00 38 452 або через форму запису на сайті.

ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ ЗІ ЗБІЛЬШЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» 

Запорукою вдалої операції є взаємне розуміння між лікарем та пацієнткою, яке досягається на консультації. За 10 днів до планової операції жінка проходить стандартні передопераційні обстеження та здає аналізи. Ці процедури також є важливим етапом для подальшого результату.

Тривалість самої операції 1.5-3 години, виконується під загальним наркозом. Для медичного нагляду жінка перебуває у нас в клініці протягом однієї доби, також, за показами, лікар може подовжити перебування ще на 1-2 доби.  

Реабілітаційний період після збільшення грудей

Після операції необхідно носити спеціальну компресійну білизну протягом 1-1.5 місяці. Шви лікар знімає на 7-14 день після операції. Необхідно буде обмежити фізичні навантаження на півтора-два місяці, не займатись спортом, не відвідувати сауни, басейни. Набряки і синці проходять за декілька тижнів. Операційні рубці повністю заживляються за 6-12 місяців, а форма молочних залоз набуває остаточного вигляду за 4-6 місяців. Результат збільшення молочних залоз має довготривалий ефект.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Чи заважають імпланти огляду при ультразвуковій діагностиці?

Імпланти не заважатимуть на УЗД. Лікарі ультразвукової діагностики нашої клініки проводять огляди жінок з імплантами.

Чи потрібно буде змінювати імпланти?

При якісних імплантах у заміні немає необхідності з точки зору їх безпеки для організму. Однак з часом необхідність заміни може інколи виникнути. Причинами є як просто бажання змінити форму та розмір грудей, а також те, що пологи, лактація, постійні коливання ваги можуть повпливати на зовнішній вигляд грудей.

Ціни на мамопластику (збільшення грудей) в ЛДЦ Мед-Атлант в Івано-Франківську

Послуга Ціна
Збільшення молочних залоз (без вартості імпланта) від 48000 грн.
Збільшення однієї молочної залози (без вартості імпланта) від 33000 грн.
Заміна імплантів (реендопротезування, без вартості імплантів) від 56000 грн.
Наші спеціалісти
пластичний хірург, торакальний хірург Петраш Андрій Володимирович
Петраш
Андрій Володимирович
пластичний хірург, торакальний хірург
стаж роботи - 5 років
Детальніше

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img