Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

Консультація пластичного хірурга

Консультація пластичного хірурга — важливий контакт для індивідуального обговорення запиту, варіантів вирішення, прогнозу та особливостей відновлення після операції.

Найбільш часті питання, які задають при візиті:

  • Коли буду нормально виглядати?
  • Коли зможу піти на роботу?
  • Скільки триває реабілітація?
  • Коли зняття швів?

Переважно люди вже приходять на консультацію підготовлені, прочитавши масу інформації. Навіть якщо інформація коректна і перевірена, як у нас на сайті, при візиті до пластичного хірурга ви отримаєте повні дані саме для себе.

Кращі пластичні хірурги та умови в «Мед-Атлант»

Вдосконалення свого тіла варто довіряти лікарю, який керується принципами естетичності, збереження здоров’я, надання повної і правдивої інформації про операцію та відновлення. Все це забезпечено в медичному центрі «Мед-Атлант». У нас:

  • Сучасна і красива клініка.
  • Не пахне лікарнею.
  • Під час операції грає музика.
  • Професійний, з увагою до вас, супровід сестринський та лікарський.
  • Пластичний хірург з вами постійно на зв’язку після операції.

І основне, професійність лікаря забезпечує чудові результати для кожного, хто обрав можливості пластичної хірургії для себе.

Запис на консультацію до пластичного хірурга:
+38 (095) 00 38 452 (Viber)
або через форму запису на сайті

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Як підготуватись до консультації у пластичного хірурга?

Відносно свого запиту ознайомтесь з варіантами вирішення та обговоріть їх з лікарем.
Обов’язково попередьте лікаря про хронічні захворювання. Обговоріть всі питання для правильного розуміння післяопераційного періоду і на що він може вплинути (час виходу на роботу, планування відпустки, обмеження фізичних навантажень).

Коли краще виконувати пластичну операцію?

Рішення про пластичну операцію є сугубо індивідуальною потребою. Краще співставити період відновлення і ритм щоденного життя та вибрати оптимальний для себе період.

Чи можливі ускладнення після пластичної операції?

Кожна операція потенційно несе ризики. Для їх уникнення робиться повне і детальне передопераційне обстеження. Всі необхідні вимоги до умов стерильності операційної та чистоти всієї клініки ми забезпечуємо. При дотриманні рекомендацій на період відновлення, ризик неконтрольованих ускладнень мінімальний. 

Ціна консультації пластичного хірурга?

Вартість консультації пластичного хірурга Андрія Володимировича Петраша складає 400 грн.
З повним переліком вартості операцій ви можете ознайомитись на сторінці прайсу у відповідному розділі.

Відгуки
Олена (14.04.2022)
Хочу висловити щиру подяку колективу клініки "Мед-Атлант" за чудову дуже професійну і злагоджену роботу. Ви робите свою професійну справу на самому високому рівні, турбота про пацієнта у вас на першому місці. Особиста подяка пластичному хірургу Петраш Андрію Володимировичу. та всій команді. Особиста подяка моя анестезіологу Грицишин Л.В., які провели мені успішну операцію 06.04.2022, а також чуйним і уважним медсестрам дівчата ви справжні Зірочки відділення. Усьому колективу клініки "Мед-Атлант" бажаю здоров'я, тільки гарних паціентів мирного неба над головою, сил на надхнення у вашій нелегкій праці. Дякую Вам.
Мед-Атлант

Олено, нам дуже приємні Ваша довіра та відгук! Вам хороших людей у своєму житті та радості!

Марта (27.08.2021)
Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю - пластичному хірургу Петраш Андрію Володимировичу, дбайливим медсестрам та привітній дівчині на рецепшині. Лікар проводив операцію з отопластики, все здійснювалося професійно: і доопераційний період (консультація, протягом якої отримала відповіді на всі питання, а також потрібні поради ), і підготовка до операції (лікар намагався приємними розмовами розвіяти всі страхи, медсестри піклувалися про мій комфорт), і сам період операції (слухала розслабляючу музику, лікар та медсестри уважно спостерігали за моїм фізичним та емоційним станом). Андрій Володимирович проявив себе як фахівець своєї справи, старанний, освічений, уважний, толерантний, а також справив враження цікавої особисті та справді хорошої Людини. Мені було надзвичайно приємно знаходитися у клініці в оточенні таких добрих та ввічливих людей, і враження після операції залишилися тільки найкращі. А ще приємна дівчинка на рецепшині допомагала мені викликати таксі, бо у дощову погоду це було зробити не легко)))
Мед-Атлант

Марта, дуже приємно, що Ви довірились нам і ще поділились враженнями для всіх. Дякуємо! Добрих і фахових людей у Вашому житті!

Аліна (22.08.2021)
Хочу подякувати Петрашу Андрію Володимировичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина. А також подяка персоналу клініки за професіоналізм і відношення до клієнтів.
Мед-Атлант

Аліна, нам дуже приємні довіра і відзначення лікаря та всієї клініки. Радості Вам!

Galina (16.08.2021)
Ich hatte vor kurzem Blefaroplastik beim Dr. Petrash A. W. (den plastischen Chirurgen) machen lassen. Mit dem Ergebnis bin ich super zufrieden, und ich kann Dr. Petrash nur weiterempfehlen! Sehr netter, kompetenter Arzt. Er hat sich in den Vorgesprächen viel Zeit genommen, alles (OP mässig) sehr gut erklärt, alle meine Fragen beantwortet. Ich durfte meine Fragen jederzeit auch per Vieber (bzw. Whats App) stellen. Spitzenmäßige Beratung und Durchführung. Sehr schöne moderne Praxis, ist schick eingerichtet, und sehr sauber. Sehr freundlicher Empfang. Alle Angestellten sind sehr nett und geben alles, dass man sich gut aufgehoben fühlt. Hier fühlte ich mich sehr gut aufgehoben und werde definitiv wieder kommen. Alles zu meiner vollsten Zufriedenheit! Danke für alles! Schöne Grüße aus Deutschland ...Недавно сделада блефаропластику в клинике Мед - Атлант у замечательного пластического хирурга А. В. Петраша. Я очень довольна результатом могу порекомендовать доктора А. В. Петраша. Очень хороший, грамотный врач. Он уделил много времени и внимания предварительным переговорам, все очень хорошо объяснил, ответил на все мои вопросы. Мне разрешили задавать свои вопросы в любое время через Vieber (или Whats App). Доктор - профессионал, чуткий. Моральная поддержка была оказана на всех этапах. Очень современная стильная и чистая клиника. Очень радушный прием. Весь персонал очень приятный и делает все возможное, чтобы пациент чувствовал себя комфортно. Все соответствовало моему полному удовлетворению! Спасибо за все!
Мед-Атлант

Galina, щиро вдячні за довіру та такі надзвичайно приємні слова! Нехай все у Вашому житті відповідає найвищим очікуванням і приносить задоволення!

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img