Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Блефаропластика

Блефаропластика - оперативне втручання для пластики повік, при якому із зони верхньої і/або нижньої повіки видаляються надлишкова шкіра і жирові відкладення. Результатом операції є естетичне омолодження, а також, при бажанні замовниці/-ка, зміна розрізу очей. З метою омолодження процедура дуже поширена, в тому числі серед жителів Івано-Франківська, так як шкіра навколо очей найбільше піддається віковим змінам. 

КОМУ ПОТРІБНА ОПЕРАЦІЯ З ПЛАСТИКИ ПОВІК?

Покази до блефаропластики:

 • Мішки під очима;
 • Надлишок шкіри верхніх і/або нижніх повік;
 • Птоз (опущення) верхніх повік;
 • В’ялість м’язів навколо очей, глибокі зморшки;
 • Ектропіон (виворіт) повік;
 • Виражені носослізні борозни;
 • Травми або вроджені дефекти;
 • Бажання змінити етнічний розріз очей.

Блефаропластика не вирішує питання по дрібним мімічним зморшкам навколо очей. Впоратися з ними допоможе сучасна косметологія - ви також можете отримати і консультацію лікаря косметолога в нашій клініці.

ВИДИ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Пластичний хірург запропонує один з видів блефаропластики залежно від поставлених задач та бажаного результату.

 • Верхня блефаропластика - операція на верхніх повіках. Розріз робиться по природній складці повіки і хірург висікає зайву шкіру та жирову тканину, формує верхню повіку.
 • Нижня блефаропластика - розріз виконується під лінією росту нижніх вій або розріз по кон’юнктиві (транскон’юнктивальна блефаропластика). В першому випадку такий вид операцій проводиться, як правило, людям середнього та старшого віку, коли потрібно висікати надлишкову частину шкіри. Транскон’юнктивальна блефаропластика виконується у випадку коли є висока еластичність шкіри і потрібно тільки видалити жирові грижі під очима без висікання шкіри.
 • Кругова блефаропластика - для корекції обох повік.

Для вибору найкращого методу корекції повік записуйтесь на консультацію до пластичного хірурга Петраша Андрія Володимировича за контактами корпусу №2 нашого медичного центру:  +38 (095) 00 38 452 (Viber) або ж через форму запису на сайті.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ З ПЛАСТИКИ ПОВІК В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»?

Перед операцією необхідно буде здати ряд аналізів, щоб і Ви, і лікар були впевнені у безпечності оперативного втручання. Сама операція, як правило, виконується з місцевою анестезією, що означає швидке відновлення та мінімальний час перебування в клініці. Хірург виконує розрізи шкіри верхніх і/або нижніх повік, висікає зайву шкіру, видаляє жирову тканину, формує повіки. По завершенні втручання накладає косметичні шви. В майбутньому шви не будуть помітні іншим, так як вони ховаються під природні складки шкіри. Операція триває від 30 хвилин до 1,5 години, залежно від складності втручання та поставленої задачі. На період 4-5 годин одразу після втручання на очі накладається пов’язка, в цей час ви перебуваєте в клініці у нас.

Операція є малотравматичною. З побічних ефектів можлива в деяких випадках невелика набряклість, неприємні відчуття в області очей, синці, однак все це швидко проходить. Оцінити результат блефаропластики повністю можна буде через 2-3 місяці - за цей час шви повністю загоюються, повіки приймають бажану природню форму.

Протипоказами до операції з пластики повік є:

 • Цукровий діабет (через погане загоєння швів);
 • Зниження згортання крові;
 • Введені в ділянку навколо очей наповнювачі (силікон);
 • Захворювання шкіри навколо очей;
 • Вагітність та лактація;
 • Інфекційні ураження рогівки ока;
 • Міопатія;
 • Онкопатологія.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ

Відновлювальний період складає 10-14 днів. Шви будуть зняті на 4-7 день після операцій. На реабілітаційний період треба уникати доторку до очей, носіння контактних лінз, необхідно не напружувати очі роботою з комп’ютером, смартфоном чи переглядом телевізора. Не можна також наносити макіяж. В перші дні після операції рекомендовано спати на спині, з припіднятою головою. Протягом реабілітаційного періоду необхідно уникати фізичних навантажень. При знаходженні на вулиці варто користуватися якісними сонцезахисними окулярами.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ ПО БЛЕФАРОПЛАСТИЦІ

Як часто можна робити блефаропластику?

Даний вид операції рекомендовано робити не більше 2-х разів за життя.

Як довго триває ефект від блефаропластики?

Ефект є середньо- або довгостроковим. Залежить від способу життя (повноцінний сон, здорове харчування) та індивідуальних особливостей старіння організму.

Вартість блефаропластики в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську

Послуга Ціна
Верхня блефаропластика проста під місцевим знеболенням 10000 грн.
Верхня блефаропластика розширена під місцевим знеболенням 12000 грн.
Нижня блефаропластика під місцевим знеболенням 13500 грн.
Нижня блефаропластика під наркозним забезпеченням 15500 грн.
Відгуки
Тетяна (14.08.2021)
Хочу щиро подякувати Петрашу Андрію Володимировичу за проведену ним пластичну операцію. 3 тижня тому робила верхню блефаропластику, результат приголомшливий. Погляд відкритий, всі знайомі зауважують, що я дуже гарно виглядаю. Під час консультації лікар детально розповів як про операцію, так і про етапи реабілітаційного періоду. Усміхнений, чуйний, емпат, водночас серйозний та зосереджений, коли почалася підготовка до операції. Дуже сподобалося, що лікар пояснив про розбіжності при оперуванні повік (зліва була грижа, справа повіка більш опущена). Ще для мене приємним моментом було те, що пану Андрію можна задати запитання в месенджері, і він надасть відповідь і поцікавиться самопочуттям. Про клініку: чисто, гарно, чудові кабінети та операційний блок. Не відчувається, що ти в лікарні. Під час операції звучить музика. Ще й лікар чудовий. Все це сприяло тому, що під час операції взагалі не було хвилювання. Медсестри дуже уважні, доброзичливі. Особлива подяка медсестрі Тані, в якої дуже легка рука). Весь процес від операції до зняття швів - безболісно, швидко, професійно та з індивідуальним підходом. Думаю, найкращою рекомендацією буде те, що я планую найближчим часом робити блефаропластику нижніх повік в Петраша А.В.. Дуже задоволена, що обрала саме цього фахівця.
Мед-Атлант

Тетяно, нам дуже приємно! Дякуємо за такий детальний відгук про лікаря і команду. Позитиву і здоров'я Вам у житті і чекаємо знову, нехай візити до лікарів будуть для краси і прекрасного самопочуття:)

Софие (11.06.2021)
Петраш Андрій Володимирович - это лучший хирург! Мне повезло что я делала блефаропластику у этого доктора. Операция прошла под местным наркозом очень легко и абсолютно безболезненно. Реабилитация прошла без проблем, ещё месяца не прошло а уже Рубцов не видно. Доктор сделал ювелирную работу.
Мед-Атлант

Софие, цінуємо зворотній зв'язок. Дякуємо Вам за довіру і теплі слова! Здоров'я і краси Вам!

Наші спеціалісти
пластичний хірург Петраш Андрій Володимирович
Петраш
Андрій Володимирович
пластичний хірург
стаж роботи - 4 роки
Детальніше

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img