Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Політика конфіденційності та використання даних на сайті ЛДЦ «Мед-Атлант», що розташований за адресою https://med-atlant.if.ua/ (далі по тексту - сайт). Ми інформуємо вас як дані наших пацієнтів (користувачів) збираються та використовуються.

ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Всі користувачі сайту можуть переглядати його сторінки не надаючи про себе ніяку персональну інформацію. ЛДЦ «Мед-Атлант» може використовувати на своєму сайті файли cookies (куки) чи інші подібні технології, а також Google Analytics для оцінки якості сайту, обліку статистики, аналізу даних, показу релевантної реклами. Дані зібрані таким чином не відносяться до персональних. Користувач завжди може відмовитись використовувати файли cookies, для цього йому необхідно внести зміни в налаштування свого браузеру.

Для забезпечення доступу до запису через сайт, відправки листа з сайту чи можливості залишити відгук про нашу роботу користувач може за власною згодою та добровільно надавати свої персональні дані та іншу інформацію про себе.

Користувач несе відповідальність за достовірність своїх персональних даних. У випадку надання недійсної інформації користувач не зможе отримати всю корисну інформацію, а представник ЛДЦ «Мед-Атлант» не зможе зв’язатись з користувачем.

Користувач згідний, що надані персональні дані можуть використовуватись згідно цієї політики конфіденційності, а також згідно законодавства України.

Якщо користувач не згідний з цим, то може не надавати свої персональні дані, однак тоді розуміє, що не зможе скористатись всіма опціями та можливостями сайту.

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

При заповненні та відправці форм на сайті користувач дає згоду ЛДЦ «Мед-Атлант», всім його уповноваженим представникам та посадовим особам, на обробку своїх персональних даних для реалізації цілі обробки та зберігання в базі персональних даних.

Згода на обробку персональних даних надається безстроково.

Користувач дозволяє ЛДЦ «Мед-Атлант», всім його уповноваженим представникам та посадовим особам, надавати йому будь-яку інформацію комерційного чи інформаційного характеру про діяльність ЛДЦ «Мед-Атлант» засобами електронної пошти, за телефоном, а також іншими засобами зв’язку.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Звертаємо увагу, що при передачі даних в мережі інтернет неможливо забезпечити повну безпеку. При цьому ЛДЦ «Мед-Атлант» відповідально ставиться до конфіденційності та безпеки персональних даних користувачів і вживає електронні та процесуальні міри безпеки, щоб захистити особу, що надала дані.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ЛДЦ «Мед-Атлант» час від часу може переглядати положення даної Політики конфіденційності. Всі зміни вступають в силу одразу після їх публікації на сайті.

ІНШЕ ПРО ПОЛОЖЕННЯ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Якщо частина цього положення Політики конфіденційності з тих чи інших причин буде визнана недійсною, це не впливає на дійсність або застосованість інших положень.

Положення Політики конфіденційності регулюються і тлумачаться згідно законодавства України.