Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48

Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23

  • ru
Быстрый переход
Специалисты Цены Отзывы

Эндоскопия

Гастроскопия (Эзофагогастродуоденоскопия)
Колоноскопия
Тест на Хеликобактер пилори
Измерение кислотности (pH-метрия)
Удаление полипов кишечника

Эндоскопия — вид обследований для точной визуальной диагностики внутренних органов, а также удаления полипов, проведение биопсии и других видов тестирования. Это незаменимое обследование при заболеваниях желудка, пищевода, кишечника.

В ЛДЦ «Мед-Атлант» (Ивано-Франковск) исследования органов желудочно-кишечного тракта врач выполняет с помощью современной эндоскопической системы «PENTAX» (Япония). Принципы и преимущества процедур:

  • Безопасность пациентов — использование одноразовых и стерильных расходных материалов.
  • Комфорт — возможность проведения манипуляций под наркозом, без боли и неудобств.
  • Точность — мы тщательно отобрали оборудование и комплектующие, чтобы обеспечить для врача высокое качество визуализации.
  • Лечение — возможность удаления полипов.
  • Тестирование — измерение кислотности, определение Helicobacter Pylori, а также взятия образцов тканей на гистологическое исследование.

ВИДЫ ЭНДОСКОПИИ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ИВАНО-ФРАНКОВСКЕ:

Важно:
Проведение эндоскопических процедур требует предварительной тщательной подготовки. Общие принципы подготовки освещены у нас на сайте в соответствующем разделе для информативного ознакомления. Для точной подготовки выясните, пожалуйста, все детали по телефону +38 (095) 00 38 452.

Запись по контактам корпуса №2 или через форму записи на сайте.
Обследования проводятся во втором корпусе по адресу Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23.

Цены на эндоскопические исследования в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Ивано-Франковске

Услуга Цeна
Эзофагогастродуоденоскопия 500 грн.
Эзофагогастродуоденоскопия с седацией 900 грн.
Тест на Хеликобактер пилори 200 грн.
Колоноскопия 850 грн.
Эзофагогастродуоденоскопия + колоноскопия с седацией 2200 грн.
Колоноскопия с седацией 1700 грн.
Ректосигмоскопия 500 грн.
Ректосигмоскопия с седацией 900 грн.
Взятие материала на патогистологическое исследование (одно предметное стекло) 550 грн.
Удаление постороннего тела (1 тело) 1000 грн.
Полипэктомия (в зависимости от сложности и количества полипов) от 1500 грн.
Остановка кровотечения эндоскопическим методом 5000 грн.
Забор метариала 300 грн.
Отзывы
Надія Вернигора (28.02.2023)
Хочу залишити відгук про саму процедуру колоноскопію та усіх трьох людей, які задіяні. Лікар, медсестричка та анестезіолого. Начитавшись в інтернеті, я дуже переживала і навіть про саму підготовку… але краще б я цього не робила. Для мене не було жодного неприємного відчуття, а навпаки - приємний сон і хороший настрій після. Дуже рада, що обрала Мед-Атлант! Якщо ви ще сумніваєтесь, то не сумнівайтесь. Успіхів усій команді 🙌🏼
Мед-Атлант

Надіє, раді Вашому відгуку, особливо за згадку про медичній сон. Цінуємо Вашу довіруб раді працювати для Вас! 

Діана Погребняк (14.02.2023)
Я обрала Мед Атлант для проходження дуже делікатної процедури - гастроендоскопіі. Лікар та весь персонал буди надзвичайно чуйними, люб’язними та привітними. Завдяки їхній підтримці, процедура пройшла без страху, дуже комфортно і спокійно. Щиро вдячна!!
Мед-Атлант

Діано, щиро дякуємо за довіру та відгук! Хорошого настрою і здоров'я!

Баб'як Марія Дмитрівна (14.02.2023)
Щиро дякую Чудовому лікарю , Дибяк Сергію Віталійовичу,та милій медсестричці Оксанці ,за проведену гастроскопію.Я дуже боялася цієї процедури ,але лікар із медсестричкою постійно мене підтримували,заспокоювали,лікар дуже ввічливий,спокійний,все пояснив ,розказав і мене вислухав і все пройшло добре ,я перший раз посміхнулася ,як сказав мій чоловік ,за три тижні. Щиро бажаю Сергію Віталійовичу,медсестричці Оксанці та всьому персоналу лікувального центру Божого благословення, мирного неба міцного здоров'я, щастя, любові,добра, спокою і всього самого якнайкращого у Вашій нелегкій роботі.
Мед-Атлант

Маріє Дмитрівно, щиро дякуємо за душевний відгук! Раді, що Ви поділились враженнями! Здоров'я Вам!

Квятковська Оксана (30.01.2023)
Широ вдячна лікарю колоноскопії Дибяк Сергію Віталійовичу та його колегам які проводили огляд.Щирі,ввічливі,фахівці своєї справи.
Мед-Атлант

Оксано, ми Вам від серця дякуємо за звернення та відгук! Здоров'я Вам!

Олександра П. (01.01.2023)
Про вашу клініку дізналась з інтернет-джерел. Шукала, де можна пройти колоноскопію. Після відвідання клініки та проведення колоноскопії залишились тільки приємні враження. Тут чудова клініка, чуйний та ввічливий персонал, Лікарі-Професіонали своєї справи. Дуже переживала, бо вперше проходила колоноскопію, але все пройшло безболісно під медикаментозним сном. Щиро вдячна ендоскопісту Диб'яку Сергію Віталійовичу, анестезіологу Гореліну Владиславу та медичній сестрі Зубрицькій Оксані за вашу професійну роботу, чуйність, підтримку. Після процедури була на прийомі у гастроентеролога Журавльової Олени Анатоліївни - надзвичайно привітної, уважної, лікарки, професіонала. Хочу всім цим людям побажати, щоб Ваше слово і Ваша посмішка зцілювала пацієнтів, щоб Бог нагородив Вас відмінним здоров'ям, життєвими силами, позитивним настроєм і бажанням покращувати цей світ.
Мед-Атлант

Олександро, щиро раді допомогти! Дякуємо Вам за звернення, від серця дякуємо за добрі слова про кожного спеціаліста! На благо Вам!

Валентина С. (24.12.2022)
Все на вищому рівні. Чудова клініка і атмосфера. Гарні приміщення і кабінети, бездоганну чистота. Привітний персонал, лікарі-професіонали своєї справи. Якщо можна було би поставити оцінку, то тут десять із десяти. Особливо хочу відзначити: Диб'як Сергія Віталійовича-ендоскопіста, Журавльову Олену Анатоліївну-пульманолога, гастроентеролога, Максакову Ольга Валеріївну-ендокринолога, Петруняк Зоряну Іванівну-ревматолога. Це лікарі з великої літери, які віддають себе заради здоров'я та посмішки пацієнтів. Дякую за Вашу працю!!!
Мед-Атлант

Валентино, від душі дякуємо за відгук, такі слова людей — найвища відзнака! Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Діана (28.07.2022)
Привітний персонал, дуже гарні приміщення і кабінети, чистенько! Робили гастроскопію під седацією, такий досвід у мене вперше, але все пройшло чудово, лікування підібрали, мої помилки обговорили;) Дякую, рекомендую звернутись сюди, якщо виникне така необхідність, вам допоможуть.
Мед-Атлант

Чудово, що Ви задоволені) Діано, дякуємо за довіру та відгук! Нехай і далі буде все добре!

Шолопак Світлана (27.07.2022)
Дуже все сподобалось, Дибяк Сергій Віталійович лікар від Бога , хороший анастезіолог Владислав ! Дуже вдячна за все ! Лікарі професіонали своєї справи ! Дуже приємні адміністратори , зустріли з посмішкою ! Рекомендую !
Мед-Атлант

Світлано, нам приємно, що Ви написали відгук, дякуємо) Здоров'я Вам!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Анастасія (14.04.2022)
Вперше з лікарем ендоскопістом я мала нагоду познайомитись у вересні 2021 року, коли була групою підтримки для свого хлопця якому робили колоноскопію. Від одного слова «колоноскопія» йому ставало погано, тож до вибору лікаря підійшли відповідально, читаючи всі відгуки. Відверто, я не думала що все пройде настільки добре. Підхід лікарів, турбота, професіоналізм - все на вищому рівні. Завдяки колективній роботі анестезіолога, лікаря-ендоскопіста і медсестрички все пройшло швидко, безболісно і без паніки і страху. Тепер, коли мені довелось робити гастроскопію, у мене не було жодного сумніву до кого звертатись. Цієї процедури я дуже боялась, тож вибрала із седацією, і не прогадала! Процедура пройшла непомітно для мене, без жодних неприємних відчуттів. Лікарі все детально пояснюють, розпитують, налаштовують на позитивну хвилю. Щиро дякую лікарю Дибяк С. В., анастезіологу Горелін В. І., і медсестричці Оксані за уважність, хороше ставлення і відданість своїй справі. Рекомендую від душі! Велике дякую❤️ Ви надихаєте бути здоровими, хоч до таких лікарів я б ходила б із задоволенням 😂 Тепер гастроскопія - це не страшно!)
Мед-Атлант

Дякуємо за прекрасний відгук!) Ми докладаємо всіх зусиль і раді читати, що з нами немає страху лікарів та процедур. Анастасіє, бажаємо бути здоровими!

Марина (16.03.2022)
Даже не знаю с чего начать …. Я хочу выразить огромную Благодарность руководству клиники за супер профессиональную команду ! Приехала с Киева где не успела пройти ряд обследований и долго искала куда могу обратится . По отзывам людей ( народное радио ) я попала в Вашу клинику . И не на секунду не пожалела !❤️!!! Первый доктор с которым я встретилась это врач УЗД -Дыбяк Галина . Вот скажу в двух словах - с первой минуты я поняла ,что доктор на своём месте ! Мега грамотный врач -рекомендую !!!!! О человечности ее вообще молчу узнав о том ,что мы с Киева ,предложила помощь …. И вот ,самое главное . Меня ожидало не очень приятное обследование : колоноскопия и гастроскопия . И тут я встретилась с командой медиков . Дыбьяк Сергей -Доктор , Горелин Владислав - Анастезиолог и медсестра -Зубрицкая Оксана . Я ужасно боялась проходить эту процедуру . Но все мои опасения были напрасны ! Супер профессионалы своего дела . Медсестра меня максимально грамотно подготовила к обследованию и даже переживала и звонила. Спрашивала ,как проходит моя подготовка к процедуре . Успокаивала и уверяла ,что мне не стоит переживать .так ,как мой врач нереально крутой )))😉 Так и получилось . Доктор нереально крутой ,доктор который понимает тебя с полуслова ,грамотный ,профессионал ! Доктор - The Best 🙏 Перед процедурой мы много беседовали ,все уточняли ,вот просто- все ! Обследование доктор провёл ооооооочень аккуратно ,никаких последствий . Ну и конечно Анастезиолог благодаря которому мое обследование стало просто приятным сном . И это не просто врач ,который пришёл и сделал укол ! Перед анестезией мы сделали небольшое обследование . Доктор меня обо всем спросил на предмет болезней ,аллергии итд. И заверил ,что он будет рядом и все будет хорошо ❤️ И не поверить я не смогла . Он Бог -Анастезиолог )! Я уснула и проснулась . И все было хорошо . И все опасения в прошлом . Ну вот зачем я переживала ,когда есть такая команда ! Я всем РЕКОМЕНДУЮ этих докторов ! Спасибо 🙏
Мед-Атлант

Марина, радіємо такому душевному і детальному відгуку. Бажаємо більше приємностей в житті, бережіть себе!

Катюша (29.01.2022)
Доброго вечора ! Сьогодні у вашій клініці корпус 2 робила гастроскопію ! Це була моя перша практика з такою важкою процедурою і яка пройшла успішно ! Я хочу щиро подякувати за свою професійність лікарю Диб'ян С.В. Також анастіологу Горелін В . Який зробив мою процедуру безболісною і приємним сном ) І також приємній і чудовій медсестрі Надії! Я дуже щаслива що є у Франківську такі чудові професіонали :))
Мед-Атлант

Катюша, такі відчуття і емоції — найважливіша відзнака для нас, дякуємо Вам! Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія (18.01.2022)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Щиро дякую лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Владиславу та медсестричці Оксані за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження,дуже хороші та професіонали своєї справи,хочеться,щоб побільше таких людей було. Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Велике Вам дякую)
Мед-Атлант

Вікторіє, щиро дякуємо за відгук! Нехай всі обстеження будуть на благо для Вас!

Віра (13.11.2021)
Мені потрібно було пройти гастоскопію та колоноскопію. Так, як був неприємний попередній досвід, то я боялась звертатися в "державну" лікарню. Від знайомих я дізналась, що потрібні обстеження роблять в "Мед-Атлатнт". І я наважилася! Все пройшло чудово, і що немало важно безболісно. Я вдячна лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Горелін В.І. та медсестричці Оксаночці за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження. Мед-Атлатнт - це гарна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, справжні професіонали своєї справи. Я і надалі буду до Вас звертатись та залюбки буду рекомендувати Мед-Атлатнт своїм знайомим.
Мед-Атлант

Віра, щиро дякуємо за відгук і рекомендацію. Раді розвіяти всі страхи. Гарного Вам настрою і здоров'я!

Софія (12.11.2021)
Робила колоноскопія!!! Все пройшло чудово,всі дуже привітні,турботливі,лікар Диб'як С.В.,анастезіолог,медсестра,ніякого негативі,все на вищому рівні!!!!
Мед-Атлант

Софія, ми раді, що про цю процедуру приємні враження. Дякуємо Вам за довіру і відгук!:)

Ігор (30.07.2021)
Дуже хотів би подякувати команді лікарів,які проводили процедуру гастроскопіі і колоноскопіі моїй літній мамі. Дуже ввічливі,чуйні і професійні спеціалісти! Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Велике їм спасибі! Більше би таких спеціалістів! Рекомендую всім. І сервіс дуже сучасний! Успіху вам!
Мед-Атлант

Ми впевнені, що маємо докласти максиму зусиль і професійних, і емоційних, щоб залишити хороші враження. Ігорю, дякуємо за відзначення нашої роботи! Здоров'я Вам і мамі! 

Олексин Ірина Василівна (29.03.2021)
Минулого тижня я була на відеогастроскопії. Завдяки лікарю Дибяку С. В. процедура пройшла легко і безболісно. Я майже нічого не відчувала. Також я отримала зрозумілі відповіді на свої запитання. Все на найвищому рівні. Також я вдячна дуже приємним дівчаткам, які допомагали. Дуже хороша клініка.
Мед-Атлант

Ірина Василівна, ми докладаємо всіх зусиль, щоб процедури залишали відчуття позитиву. Щиро дякуємо, що відзначили лікаря, медичних сестер та виділили час написати відгук!

Довжинська Євгенія Євгенівна (25.03.2021)
Хочу, ще раз висловити свою вдячність лікарю Дибяк С.В. ( гастромікроскопія).Дуже уважний до свого пацієнта, має гарний підхід . Дуже приємно що є такі лікарі, які дійсно відносяться до людини з повагою і розумінням. Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовому лікарю. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем.
Мед-Атлант

Євгенія Євгенівна, щиро дякуємо за відзначення майстерності лікаря! Здоров'я і радості Вам! 

Ірина (26.02.2021)
Добрий день. Хочу подякувати лікарю Диб‘яку С.В.,а також анастезіологу,медсестрі,за їх професіоналізм,дбайливе ставлення до пацієнта,розуміння,і доведення інформації про стан здоров‘я в доступній формі. Проходила відеоколоноскопію з наркозом. Попри панічний страх,все пройшло безболісно,і розвіялися страхи до даної процедури. Дякую Вам за Ваш професіоналізм і людяність!!!
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за теплий відгук про наших спеціалістів! Кожному важливі і приємні такі слова. Міцного здоров'я Вам! 

Інна (17.02.2021)
Доброго вечора. Сьогодні робила у вас гастроендоскопію. Тому вирішила написати, щоб подякувати вам і вашому персоналу за вашу доброту, щирість, чуйність, турботу, бо це мене вразило до глибини серця. Приємно усвідомлювати, що є люди віддані своїй справі. Помітно, що ви маєте непідробне бажання допомагати іншим. Я впевнена, що багато пацієнтів не перестають дякувати вам за ваші здібності і вміння. Поступаючи так, ви дієте згідно з Біблійним принципом який записаний в книзі Приповістей 3:27 де говориться: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Бажаю вам міцного здоров’я, а також завжди мати радісне серце, внутрішній мир і спокій, та мати почуття задоволення від того, що ви робите правильно в Божих очах. І бути від цього по справжньому щасливими.
Мед-Атлант

Вітаємо, Інна! Нам дуже приємно прочитати Ваш відгук і побажання. Міцного здоров'я Вам та невичерпної енергії!

Дмитро (02.02.2021)
Проходив гастроскопію в лікаря Дибяка С В. Лікар та медсестра детально пояснили хід обстеження. Всю процедуру медсестричка Оксана не відходила від мене та переймалась чи все добре. Ввечері навіть перетелефонували та поцікавились як моє самопочуття. Це дійсно дуже приємно. Лікар вказав точний діагноз, по якому я лікувався. Можу сміливо рекомендувати клініку Мед-Атлант!
Мед-Атлант

Дмитро, дякуємо Вам за високу відзнаку роботи лікаря та медсестри. Раді допомогти! 

Юлія (23.01.2021)
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю гастроентерологу Дибяк С.В. Мені проводили гастроскопію. Знаю, що ця поцедура не дуже приємна але завдяки чудовому лікарю я перенесла спокійно процедуру , все було досить акуратно , майже нічого не відчула. На всі мої питання я отримала зрозумілі відповіді! Рекомендую, лікар знає свою справу. Дякую за хороших і грамотних спеціалістів.
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо за відгук! Такі слова завжди приємні лікарям. Здоров'я Вам!

Наши специалисты
медицинская сестра Зубрицкая Оксана Николаевна
Зубрицкая
Оксана Николаевна
медицинская сестра
Подробней
эндоскопист Дыбяк Сергей Виталиевич
Дыбяк
Сергей Виталиевич
эндоскопист
стаж работы - 3 года
Подробней
Видео про нас

Наши контакты

Корпус 2

Мы находимся по адресу:
г.Ивано-Франковск,
ул.В.Черновола, 23

Телефоны для предварительной записи и уточнений:
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Вс.: выходной

google-map-img