Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48

Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23

Быстрый переход
Цены Отзывы

Эндоскопия

Гастроскопия (Эзофагогастродуоденоскопия)
Колоноскопия
Тест на Хеликобактер пилори
Измерение кислотности (pH-метрия)
Удаление полипов кишечника

Эндоскопия — вид обследований для точной визуальной диагностики внутренних органов, а также удаления полипов, проведение биопсии и других видов тестирования. Это незаменимое обследование при заболеваниях желудка, пищевода, кишечника.

В ЛДЦ «Мед-Атлант» (Ивано-Франковск) исследования органов желудочно-кишечного тракта врач выполняет с помощью современной эндоскопической системы «PENTAX» (Япония). Принципы и преимущества процедур:

  • Безопасность пациентов — использование одноразовых и стерильных расходных материалов.
  • Комфорт — возможность проведения манипуляций под наркозом, без боли и неудобств.
  • Точность — мы тщательно отобрали оборудование и комплектующие, чтобы обеспечить для врача высокое качество визуализации.
  • Лечение — возможность удаления полипов.
  • Тестирование — измерение кислотности, определение Helicobacter Pylori, а также взятия образцов тканей на гистологическое исследование.

ВИДЫ ЭНДОСКОПИИ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ИВАНО-ФРАНКОВСКЕ:

Важно:
Проведение эндоскопических процедур требует предварительной тщательной подготовки. Общие принципы подготовки освещены у нас на сайте в соответствующем разделе для информативного ознакомления. Для точной подготовки выясните, пожалуйста, все детали по телефону +38 (095) 00 38 452.

Запись по контактам корпуса №2 или через форму записи на сайте.
Обследования проводятся во втором корпусе по адресу Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23.

Цены на эндоскопические исследования в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Ивано-Франковске

Услуга Цeна
Эзофагогастродуоденоскопия 400 грн
Эзофагогастродуоденоскопия с наркозом 700 грн
Тест на Хеликобактер пилори 200 грн
Колоноскопия 800 грн
Колоноскопия с наркозным обеспечением 1500 грн
Ректосигмоскопия 450 грн
Взятие материала на патогистологическое исследование (одно предметное стекло) 200 грн
Удаление постороннего тела (1 тело) 600 грн
Полипэктомия (в зависимости от сложности и количества полипов) от 1500-4000 грн
Остановка кровотечения эндоскопическим методом 5000 грн
Отзывы
Ігор (30.07.2021)
Дуже хотів би подякувати команді лікарів,які проводили процедуру гастроскопіі і колоноскопіі моїй літній мамі. Дуже ввічливі,чуйні і професійні спеціалісти! Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Велике їм спасибі! Більше би таких спеціалістів! Рекомендую всім. І сервіс дуже сучасний! Успіху вам!
Мед-Атлант

Ми впевнені, що маємо докласти максиму зусиль і професійних, і емоційних, щоб залишити хороші враження. Ігорю, дякуємо за відзначення нашої роботи! Здоров'я Вам і мамі! 

Олексин Ірина Василівна (29.03.2021)
Минулого тижня я була на відеогастроскопії. Завдяки лікарю Дибяку С. В. процедура пройшла легко і безболісно. Я майже нічого не відчувала. Також я отримала зрозумілі відповіді на свої запитання. Все на найвищому рівні. Також я вдячна дуже приємним дівчаткам, які допомагали. Дуже хороша клініка.
Мед-Атлант

Ірина Василівна, ми докладаємо всіх зусиль, щоб процедури залишали відчуття позитиву. Щиро дякуємо, що відзначили лікаря, медичних сестер та виділили час написати відгук!

Довжинська Євгенія Євгенівна (25.03.2021)
Хочу, ще раз висловити свою вдячність лікарю Дибяк С.В. ( гастромікроскопія).Дуже уважний до свого пацієнта, має гарний підхід . Дуже приємно що є такі лікарі, які дійсно відносяться до людини з повагою і розумінням. Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовому лікарю. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем.
Мед-Атлант

Євгенія Євгенівна, щиро дякуємо за відзначення майстерності лікаря! Здоров'я і радості Вам! 

Ірина (26.02.2021)
Добрий день. Хочу подякувати лікарю Диб‘яку С.В.,а також анастезіологу,медсестрі,за їх професіоналізм,дбайливе ставлення до пацієнта,розуміння,і доведення інформації про стан здоров‘я в доступній формі. Проходила відеоколоноскопію з наркозом. Попри панічний страх,все пройшло безболісно,і розвіялися страхи до даної процедури. Дякую Вам за Ваш професіоналізм і людяність!!!
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за теплий відгук про наших спеціалістів! Кожному важливі і приємні такі слова. Міцного здоров'я Вам! 

Інна (17.02.2021)
Доброго вечора. Сьогодні робила у вас гастроендоскопію. Тому вирішила написати, щоб подякувати вам і вашому персоналу за вашу доброту, щирість, чуйність, турботу, бо це мене вразило до глибини серця. Приємно усвідомлювати, що є люди віддані своїй справі. Помітно, що ви маєте непідробне бажання допомагати іншим. Я впевнена, що багато пацієнтів не перестають дякувати вам за ваші здібності і вміння. Поступаючи так, ви дієте згідно з Біблійним принципом який записаний в книзі Приповістей 3:27 де говориться: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Бажаю вам міцного здоров’я, а також завжди мати радісне серце, внутрішній мир і спокій, та мати почуття задоволення від того, що ви робите правильно в Божих очах. І бути від цього по справжньому щасливими.
Мед-Атлант

Вітаємо, Інна! Нам дуже приємно прочитати Ваш відгук і побажання. Міцного здоров'я Вам та невичерпної енергії!

Дмитро (02.02.2021)
Проходив гастроскопію в лікаря Дибяка С В. Лікар та медсестра детально пояснили хід обстеження. Всю процедуру медсестричка Оксана не відходила від мене та переймалась чи все добре. Ввечері навіть перетелефонували та поцікавились як моє самопочуття. Це дійсно дуже приємно. Лікар вказав точний діагноз, по якому я лікувався. Можу сміливо рекомендувати клініку Мед-Атлант!
Мед-Атлант

Дмитро, дякуємо Вам за високу відзнаку роботи лікаря та медсестри. Раді допомогти! 

Юлія (23.01.2021)
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю гастроентерологу Дибяк С.В. Мені проводили гастроскопію. Знаю, що ця поцедура не дуже приємна але завдяки чудовому лікарю я перенесла спокійно процедуру , все було досить акуратно , майже нічого не відчула. На всі мої питання я отримала зрозумілі відповіді! Рекомендую, лікар знає свою справу. Дякую за хороших і грамотних спеціалістів.
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо за відгук! Такі слова завжди приємні лікарям. Здоров'я Вам!

Видео про нас

Наши контакты

Корпус 2

Мы находимся по адресу:
г.Ивано-Франковск,
ул.В.Черновола, 23

Телефоны для предварительной записи и уточнений:
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Вс.: выходной

google-map-img