Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48

Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23

Быстрый переход
График приема Цены Отзывы

Гастроскопия

  • Быстро процедура до 20 минут
  • Информативно система «PENTAX»
  • Без боли возможно наркоз

Эзофагогастродуоденоскопия (или, как часто называют, «гастроскопия») эндоскопическое обследование пищевода, желудка, двенадцатиперстной кишки, а также выполнение лечебных или диагностических манипуляций в данных органах.

Показания для проведения диагностической гастроскопии:

  • Жалобы изжога, тошнота, рвота, боли в желудке.
  • Профилактика после 40 лет рекомендуется профилактический осмотр раз в 2-3 года, особенно если в семье кто-то имел опухоли в органах ЖКТ.
  • По направлению врача.

Как проходит процедура гастроскопии в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Ивано-Франковске?

Перед выполнением процедуры врач-эндоскопист соберет анамнез. Это поможет выяснить ограничения, которые необходимо учесть при проведении процедуры.

В ЛДЦ «Мед-Атлант» врач-эндоскопист при необходимости выполнит pH-метрию (измерение кислотности), возьмет образцы тканей для патогистологического исследования.

Гастроскопия проводится и с лечебной целью для полипэктомии, удаления инородных тел и остановки кровотечения.

Подготовка к эзофагогастродуоденоскопии:

  • накануне легкий ужин;
  • процедура натощак утром, нельзя того есть ли пить.

Время проведения процедуры до 20 минут. Возможна гастроскопия с наркозом для отсутствия болевых ощущений. При выбранном варианте с наркозом обязательна перед процедурой консультация анестезиолога.

Перед записью на гастроскопию уточните детали подготовки по контактам корпуса №2. Записаться можно по телефону или через форму записи.

График приема врачей

с 8:00 утра

Цены на гастроскопию в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Ивано-Франковске

Услуга Цeна
Эзофагогастродуоденоскопия 400 грн
Эзофагогастродуоденоскопия с наркозом 700 грн
Тест на Хеликобактер пилори 200 грн
Взятие материала на патогистологическое исследование (одно предметное стекло) 200 грн
Удаление постороннего тела (1 тело) 600 грн
Полипэктомия (в зависимости от сложности и количества полипов) от 1500-4000 грн
Остановка кровотечения эндоскопическим методом 5000 грн
Отзывы
Уляна Огерук (15.10.2021)
Сьогодні робила фіброгастроскопію у вашій клініці! Дуже добрий лікар Дибяк С. В. Привітна медсестричка, приємний Ане Владислав. Щиро вдячна вам за приділений час. Бажаю вам процвітання і вдячних пацієнтів! Щиро дякую вам! Приємно у вас лікуватися!
Мед-Атлант

Щиро вдячні за побажання і високу відзнаку нашої роботи. Уляно, Вам навзаєм процвітання і здоров'я!

Анна (29.08.2021)
Я на днях робила повторну гастроскопію ,яку проводив Дибяк С.В.,за що йому дуже вдячна,за його чуйність і ставлення до пацієнтів,а також медсестрі Оксані,яка з прихильністю віднеслась до мене .Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Рекомендую Мед-Атлант
Мед-Атлант

Анно, дякуємо за рекомендацію! Міцного Вам здоров'я!

Віктор (11.08.2021)
Доброго дня. Сьогодні проходив в Мед Атланті гастроскопію. Все пройшло швидко і безболісно. Дякую за професіоналізм і гарне ставлення.
Мед-Атлант

Доброго дня, Вікторе. Дякуємо Вам за довіру і вибір нашої клініки! Нехай всі візити до лікарів будуть тільки для зміцнення здоров'я і з гарним настроєм!

Оксана (05.08.2021)
Дуже задоволена, що вибрала саме Мед-Атлант.Персонал приємний,чудове ставлення до пацієнтів,лікарі професійно та уважно ставляться до кожної вашої проблеми . Сьогодні була на відеогастроскорії ,процедура не з приємних ,але завдяки чудовим медсестрам та лікарю який проводив огляд все пройшло дуже добре...приємно здивувало ,що декілька годин після процедури мені зателефонували і запитали про моє самопочуття,чи нічого не турбує,мені було дуже приємно) Дякую за вашу роботу❤️
Мед-Атлант

Оксана, дякуємо, що поділились враженнями про візит!) Такі відгуки зігрівають серце. Здоров'я Вам!

Ігор (30.07.2021)
Дуже хотів би подякувати команді лікарів,які проводили процедуру гастроскопіі і колоноскопіі моїй літній мамі. Дуже ввічливі,чуйні і професійні спеціалісти! Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Велике їм спасибі! Більше би таких спеціалістів! Рекомендую всім. І сервіс дуже сучасний! Успіху вам!
Мед-Атлант

Ми впевнені, що маємо докласти максиму зусиль і професійних, і емоційних, щоб залишити хороші враження. Ігорю, дякуємо за відзначення нашої роботи! Здоров'я Вам і мамі! 

Людмила (01.07.2021)
Доброгг дня) Сьогодні вперше проходила обстеження- гастроскопію. Процедура не із приємних, але завдяки професіоналізму лікаря і медсестри, все пройшло дуже добре. Я щиро вдячна за хороше ставлення і чудово пророблену роботу.
Мед-Атлант

Людмило, дякуємо за довіру і добрі слова! Нехай Ваше піклування про себе зміцнює здоров'я!

Інна (17.02.2021)
Доброго вечора. Сьогодні робила у вас гастроендоскопію. Тому вирішила написати, щоб подякувати вам і вашому персоналу за вашу доброту, щирість, чуйність, турботу, бо це мене вразило до глибини серця. Приємно усвідомлювати, що є люди віддані своїй справі. Помітно, що ви маєте непідробне бажання допомагати іншим. Я впевнена, що багато пацієнтів не перестають дякувати вам за ваші здібності і вміння. Поступаючи так, ви дієте згідно з Біблійним принципом який записаний в книзі Приповістей 3:27 де говориться: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Бажаю вам міцного здоров’я, а також завжди мати радісне серце, внутрішній мир і спокій, та мати почуття задоволення від того, що ви робите правильно в Божих очах. І бути від цього по справжньому щасливими.
Мед-Атлант

Вітаємо, Інна! Нам дуже приємно прочитати Ваш відгук і побажання. Міцного здоров'я Вам та невичерпної енергії!

Дмитро (02.02.2021)
Проходив гастроскопію в лікаря Дибяка С В. Лікар та медсестра детально пояснили хід обстеження. Всю процедуру медсестричка Оксана не відходила від мене та переймалась чи все добре. Ввечері навіть перетелефонували та поцікавились як моє самопочуття. Це дійсно дуже приємно. Лікар вказав точний діагноз, по якому я лікувався. Можу сміливо рекомендувати клініку Мед-Атлант!
Мед-Атлант

Дмитро, дякуємо Вам за високу відзнаку роботи лікаря та медсестри. Раді допомогти! 

Юлія (23.01.2021)
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю гастроентерологу Дибяк С.В. Мені проводили гастроскопію. Знаю, що ця поцедура не дуже приємна але завдяки чудовому лікарю я перенесла спокійно процедуру , все було досить акуратно , майже нічого не відчула. На всі мої питання я отримала зрозумілі відповіді! Рекомендую, лікар знає свою справу. Дякую за хороших і грамотних спеціалістів.
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо за відгук! Такі слова завжди приємні лікарям. Здоров'я Вам!

Наши контакты

Корпус 2

Мы находимся по адресу:
г.Ивано-Франковск,
ул.В.Черновола, 23

Телефоны для предварительной записи и уточнений:
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Вс.: выходной

google-map-img