Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48

Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23

  • ru
Быстрый переход
График приема Цены Отзывы

Гастроскопия

  • Быстро процедура до 20 минут
  • Информативно система «PENTAX»
  • Без боли возможно наркоз

Эзофагогастродуоденоскопия (или, как часто называют, «гастроскопия») эндоскопическое обследование пищевода, желудка, двенадцатиперстной кишки, а также выполнение лечебных или диагностических манипуляций в данных органах.

Показания для проведения диагностической гастроскопии:

  • Жалобы изжога, тошнота, рвота, боли в желудке.
  • Профилактика после 40 лет рекомендуется профилактический осмотр раз в 2-3 года, особенно если в семье кто-то имел опухоли в органах ЖКТ.
  • По направлению врача.

Как проходит процедура гастроскопии в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Ивано-Франковске?

Перед выполнением процедуры врач-эндоскопист соберет анамнез. Это поможет выяснить ограничения, которые необходимо учесть при проведении процедуры.

В ЛДЦ «Мед-Атлант» врач-эндоскопист при необходимости выполнит pH-метрию (измерение кислотности), возьмет образцы тканей для патогистологического исследования.

Гастроскопия проводится и с лечебной целью для полипэктомии, удаления инородных тел и остановки кровотечения.

Подготовка к эзофагогастродуоденоскопии:

  • накануне легкий ужин;
  • процедура натощак утром, нельзя того есть ли пить.

Время проведения процедуры до 20 минут. Возможна гастроскопия с наркозом для отсутствия болевых ощущений. При выбранном варианте с наркозом обязательна перед процедурой консультация анестезиолога.

Перед записью на гастроскопию уточните детали подготовки по контактам корпуса №2. Записаться можно по телефону или через форму записи.

График приема врачей

с 8:00 утра

Цены на гастроскопию в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Ивано-Франковске

Услуга Цeна
Эзофагогастродуоденоскопия 500 грн
Эзофагогастродуоденоскопия с седацией 800 грн
Тест на Хеликобактер пилори 200 грн
Эзофагогастродуоденоскопия + колоноскопия с седацией 2200 грн.
Взятие материала на патогистологическое исследование (одно предметное стекло) 550 грн
Удаление постороннего тела (1 тело) 600 грн
Полипэктомия (в зависимости от сложности и количества полипов) от 1500-4000 грн
Остановка кровотечения эндоскопическим методом 5000 грн
Отзывы
Діана Погребняк (14.02.2023)
Я обрала Мед Атлант для проходження дуже делікатної процедури - гастроендоскопіі. Лікар та весь персонал буди надзвичайно чуйними, люб’язними та привітними. Завдяки їхній підтримці, процедура пройшла без страху, дуже комфортно і спокійно. Щиро вдячна!!
Мед-Атлант

Діано, щиро дякуємо за довіру та відгук! Хорошого настрою і здоров'я!

Баб'як Марія Дмитрівна (14.02.2023)
Щиро дякую Чудовому лікарю , Дибяк Сергію Віталійовичу,та милій медсестричці Оксанці ,за проведену гастроскопію.Я дуже боялася цієї процедури ,але лікар із медсестричкою постійно мене підтримували,заспокоювали,лікар дуже ввічливий,спокійний,все пояснив ,розказав і мене вислухав і все пройшло добре ,я перший раз посміхнулася ,як сказав мій чоловік ,за три тижні. Щиро бажаю Сергію Віталійовичу,медсестричці Оксанці та всьому персоналу лікувального центру Божого благословення, мирного неба міцного здоров'я, щастя, любові,добра, спокою і всього самого якнайкращого у Вашій нелегкій роботі.
Мед-Атлант

Маріє Дмитрівно, щиро дякуємо за душевний відгук! Раді, що Ви поділились враженнями! Здоров'я Вам!

Ганна (18.08.2022)
Я вперше сьогодні завітала у клініку на фіброколоноскопію та ФГС,чесно,-переживання були марними.Тут працюють "Найкращі".Розвіяла міфи про біль,страх,паніку.Досвідчені,мудрі професіонали і величезна їхня підтримка.Після огляду,обняла кожного.Розмова перед обстеження дуже цінна .Дякую вам,що допомогли.
Мед-Атлант

Ганно, раді створювати позитивну атмосферу, дякуємо Вам за відгук! Нехай все буде на краще!

Діана (28.07.2022)
Привітний персонал, дуже гарні приміщення і кабінети, чистенько! Робили гастроскопію під седацією, такий досвід у мене вперше, але все пройшло чудово, лікування підібрали, мої помилки обговорили;) Дякую, рекомендую звернутись сюди, якщо виникне така необхідність, вам допоможуть.
Мед-Атлант

Чудово, що Ви задоволені) Діано, дякуємо за довіру та відгук! Нехай і далі буде все добре!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Марина (16.03.2022)
Даже не знаю с чего начать …. Я хочу выразить огромную Благодарность руководству клиники за супер профессиональную команду ! Приехала с Киева где не успела пройти ряд обследований и долго искала куда могу обратится . По отзывам людей ( народное радио ) я попала в Вашу клинику . И не на секунду не пожалела !❤️!!! Первый доктор с которым я встретилась это врач УЗД -Дыбяк Галина . Вот скажу в двух словах - с первой минуты я поняла ,что доктор на своём месте ! Мега грамотный врач -рекомендую !!!!! О человечности ее вообще молчу узнав о том ,что мы с Киева ,предложила помощь …. И вот ,самое главное . Меня ожидало не очень приятное обследование : колоноскопия и гастроскопия . И тут я встретилась с командой медиков . Дыбьяк Сергей -Доктор , Горелин Владислав - Анастезиолог и медсестра -Зубрицкая Оксана . Я ужасно боялась проходить эту процедуру . Но все мои опасения были напрасны ! Супер профессионалы своего дела . Медсестра меня максимально грамотно подготовила к обследованию и даже переживала и звонила. Спрашивала ,как проходит моя подготовка к процедуре . Успокаивала и уверяла ,что мне не стоит переживать .так ,как мой врач нереально крутой )))😉 Так и получилось . Доктор нереально крутой ,доктор который понимает тебя с полуслова ,грамотный ,профессионал ! Доктор - The Best 🙏 Перед процедурой мы много беседовали ,все уточняли ,вот просто- все ! Обследование доктор провёл ооооооочень аккуратно ,никаких последствий . Ну и конечно Анастезиолог благодаря которому мое обследование стало просто приятным сном . И это не просто врач ,который пришёл и сделал укол ! Перед анестезией мы сделали небольшое обследование . Доктор меня обо всем спросил на предмет болезней ,аллергии итд. И заверил ,что он будет рядом и все будет хорошо ❤️ И не поверить я не смогла . Он Бог -Анастезиолог )! Я уснула и проснулась . И все было хорошо . И все опасения в прошлом . Ну вот зачем я переживала ,когда есть такая команда ! Я всем РЕКОМЕНДУЮ этих докторов ! Спасибо 🙏
Мед-Атлант

Марина, радіємо такому душевному і детальному відгуку. Бажаємо більше приємностей в житті, бережіть себе!

Вікторія (18.01.2022)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Щиро дякую лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Владиславу та медсестричці Оксані за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження,дуже хороші та професіонали своєї справи,хочеться,щоб побільше таких людей було. Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Велике Вам дякую)
Мед-Атлант

Вікторіє, щиро дякуємо за відгук! Нехай всі обстеження будуть на благо для Вас!

Petro (20.12.2021)
Хочу подякувати лікарю Диб‘як Сергію та медсестрі за вдале проведення фіброгастроскопії. Рекомендую.
Мед-Атлант

Петро, вдячні за візит до лікаря і рекомендацію. На благо!

Віра (13.11.2021)
Мені потрібно було пройти гастоскопію та колоноскопію. Так, як був неприємний попередній досвід, то я боялась звертатися в "державну" лікарню. Від знайомих я дізналась, що потрібні обстеження роблять в "Мед-Атлатнт". І я наважилася! Все пройшло чудово, і що немало важно безболісно. Я вдячна лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Горелін В.І. та медсестричці Оксаночці за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження. Мед-Атлатнт - це гарна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, справжні професіонали своєї справи. Я і надалі буду до Вас звертатись та залюбки буду рекомендувати Мед-Атлатнт своїм знайомим.
Мед-Атлант

Віра, щиро дякуємо за відгук і рекомендацію. Раді розвіяти всі страхи. Гарного Вам настрою і здоров'я!

Olga (08.11.2021)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Дуже хвилювалася, але все пройшло абсолютно безболісно, 2 хвилини і мене відпустили. Лікар Дибяк С. В дуже хороший та кваліфікований, медсестра Оксана приємна та чуйна. Дякую Вам.
Мед-Атлант

Ольга, дякуємо за відгук. Позитиву Вам в житті)

Уляна Огерук (15.10.2021)
Сьогодні робила фіброгастроскопію у вашій клініці! Дуже добрий лікар Дибяк С. В. Привітна медсестричка, приємний Ане Владислав. Щиро вдячна вам за приділений час. Бажаю вам процвітання і вдячних пацієнтів! Щиро дякую вам! Приємно у вас лікуватися!
Мед-Атлант

Щиро вдячні за побажання і високу відзнаку нашої роботи. Уляно, Вам навзаєм процвітання і здоров'я!

Анна (29.08.2021)
Я на днях робила повторну гастроскопію ,яку проводив Дибяк С.В.,за що йому дуже вдячна,за його чуйність і ставлення до пацієнтів,а також медсестрі Оксані,яка з прихильністю віднеслась до мене .Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Рекомендую Мед-Атлант
Мед-Атлант

Анно, дякуємо за рекомендацію! Міцного Вам здоров'я!

Віктор (11.08.2021)
Доброго дня. Сьогодні проходив в Мед Атланті гастроскопію. Все пройшло швидко і безболісно. Дякую за професіоналізм і гарне ставлення.
Мед-Атлант

Доброго дня, Вікторе. Дякуємо Вам за довіру і вибір нашої клініки! Нехай всі візити до лікарів будуть тільки для зміцнення здоров'я і з гарним настроєм!

Оксана (05.08.2021)
Дуже задоволена, що вибрала саме Мед-Атлант.Персонал приємний,чудове ставлення до пацієнтів,лікарі професійно та уважно ставляться до кожної вашої проблеми . Сьогодні була на відеогастроскорії ,процедура не з приємних ,але завдяки чудовим медсестрам та лікарю який проводив огляд все пройшло дуже добре...приємно здивувало ,що декілька годин після процедури мені зателефонували і запитали про моє самопочуття,чи нічого не турбує,мені було дуже приємно) Дякую за вашу роботу❤️
Мед-Атлант

Оксана, дякуємо, що поділились враженнями про візит!) Такі відгуки зігрівають серце. Здоров'я Вам!

Ігор (30.07.2021)
Дуже хотів би подякувати команді лікарів,які проводили процедуру гастроскопіі і колоноскопіі моїй літній мамі. Дуже ввічливі,чуйні і професійні спеціалісти! Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Велике їм спасибі! Більше би таких спеціалістів! Рекомендую всім. І сервіс дуже сучасний! Успіху вам!
Мед-Атлант

Ми впевнені, що маємо докласти максиму зусиль і професійних, і емоційних, щоб залишити хороші враження. Ігорю, дякуємо за відзначення нашої роботи! Здоров'я Вам і мамі! 

Людмила (01.07.2021)
Доброгг дня) Сьогодні вперше проходила обстеження- гастроскопію. Процедура не із приємних, але завдяки професіоналізму лікаря і медсестри, все пройшло дуже добре. Я щиро вдячна за хороше ставлення і чудово пророблену роботу.
Мед-Атлант

Людмило, дякуємо за довіру і добрі слова! Нехай Ваше піклування про себе зміцнює здоров'я!

Інна (17.02.2021)
Доброго вечора. Сьогодні робила у вас гастроендоскопію. Тому вирішила написати, щоб подякувати вам і вашому персоналу за вашу доброту, щирість, чуйність, турботу, бо це мене вразило до глибини серця. Приємно усвідомлювати, що є люди віддані своїй справі. Помітно, що ви маєте непідробне бажання допомагати іншим. Я впевнена, що багато пацієнтів не перестають дякувати вам за ваші здібності і вміння. Поступаючи так, ви дієте згідно з Біблійним принципом який записаний в книзі Приповістей 3:27 де говориться: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Бажаю вам міцного здоров’я, а також завжди мати радісне серце, внутрішній мир і спокій, та мати почуття задоволення від того, що ви робите правильно в Божих очах. І бути від цього по справжньому щасливими.
Мед-Атлант

Вітаємо, Інна! Нам дуже приємно прочитати Ваш відгук і побажання. Міцного здоров'я Вам та невичерпної енергії!

Дмитро (02.02.2021)
Проходив гастроскопію в лікаря Дибяка С В. Лікар та медсестра детально пояснили хід обстеження. Всю процедуру медсестричка Оксана не відходила від мене та переймалась чи все добре. Ввечері навіть перетелефонували та поцікавились як моє самопочуття. Це дійсно дуже приємно. Лікар вказав точний діагноз, по якому я лікувався. Можу сміливо рекомендувати клініку Мед-Атлант!
Мед-Атлант

Дмитро, дякуємо Вам за високу відзнаку роботи лікаря та медсестри. Раді допомогти! 

Юлія (23.01.2021)
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю гастроентерологу Дибяк С.В. Мені проводили гастроскопію. Знаю, що ця поцедура не дуже приємна але завдяки чудовому лікарю я перенесла спокійно процедуру , все було досить акуратно , майже нічого не відчула. На всі мої питання я отримала зрозумілі відповіді! Рекомендую, лікар знає свою справу. Дякую за хороших і грамотних спеціалістів.
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо за відгук! Такі слова завжди приємні лікарям. Здоров'я Вам!

ВОПРОС-ОТВЕТ

Как подготовиться к гастроскопии?

За день до процедуры можно только легкий ужин, последний прием пищи до 19:00. В день процедуры нельзя есть, гастроскопия производится обязательно натощак.

В каком положении пациента производится гастроскопия?

Для проведения гастроскопии пациент ложится на кушетку в положении на бок.

Какая продолжительность гастроскопии?

Продолжительность гастроскопии до 20 минут.

Наши контакты

Корпус 2

Мы находимся по адресу:
г.Ивано-Франковск,
ул.В.Черновола, 23

Телефоны для предварительной записи и уточнений:
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Вс.: выходной

google-map-img