График работы:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

–ирина ( 18:22:17 19-02-2019 )

Мед-Атлант-Ви супер!!!Не вперше звернулась зі своєю проблемою і вийшла від Вас,як і завжди,з чудовим результатом!!!Персонал знає свою справу!!!Особлива подяка Долику Павлу Степановичу(завдяки Вам почала вірити в чудеса...ЗОЛОТІ РУКИ!!!).Дякую Дибяк Надії Петрівні!!!Окрема подяка анестезіологу Грицишин Любові Василівні,з Вами не страшна ніяка операція,дякую за моральну підтримку!!! Медсестричка Бак Ольга Михайлівна-сама добра,людяна,співчутлива,турботлива,позитивна,завжди підбадьорить,бережіть її!!!Процвітання Вам у Вашій справі!!!ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ!!!

–Мед-Атлант

Дуже приємно, що Ви залишилися задоволеними!!! Щиро дякуємо за хороші слова!!! Гарного дня, будьте здорові!!!

–марія ( 21:07:47 14-02-2019 )

Гінекологу Світлані Григоріївні Урсакі велике дякую.Полікувала мене від ерозії, дисплазії у Мед-атланті за допомогою радіохвильвої терапії. Також полікувала інфекцію і пропала кіста яєчника. Огляд проводить бережно і нормально все пояснює.Такого спеціаліста тяжко знайти. Але розчарувала лікарка гастроентеролог. Вона радила подружитися з жовчним))) Вона вперто писала Віс-нол і Нольпазу,які я вже двічі до того прийому пила, а вони не діяли на шлунок. Я їй про це казала, а вона не замінила їх. Користі від такого прийому не було. Адміністратори хороші

–Мед-Атлант

Дякуємо за відгук!!! Всі зауваження візьмемо до уваги!!! Гарного дня :-)

–Софія ( 09:22:17 07-02-2019 )

Дуже хороший і кваліфікований лікар-інфекціоніст Івасишин Олена МиколаЇвна кваліфіковано підходить до проблеми, завжди добра та щира, уважна до пацієнта.

–Мед-Атлант

Дякуємо за відгук)

–Анна ( 08:27:49 07-02-2019 )

Після відвідування Вашої клініки, була дуже задоволена! В першу чергу хочу подякувати лікарю інфекціоністу Івасишин О.М. за гарне ставлення, кваліфікований підхід, позитивні емоції . Хотілось би побільше лікарів на зразок Олени Миколаївни. Щиро дякую за вашу роботу!!!

–Мед-Атлант

Надзвичайно приємно отримувати такі хороші слова відгуку про наших спеціалістів!!! Дякуємо!!!

–Оля ( 14:52:47 26-01-2019 )

Дуже подобається Урсакі Наталя Олегівна,На узд тільки до неї ходжу)))

–Мед-Атлант

Дякуємо :-)

–Ліда Назалевич ( 17:20:41 25-12-2018 )

Висловлюю щиру подяку директору Монастирському В.О., що в нас є такий медичний заклад європейського рівня , який надає кваліфіковану допомогу жителям нашої області. Також хочу подякувати лікарям - гінекологам Ткачук Н.Д. , Долик П.С. та всій команді за високий професіоналізм, чуйне відношення до пацієнтів та злагоджену роботу.

–Мед-Атлант

Дякуємо за хороші, щирі, теплі слова відгуку. Нам надзвичайно приємно! Будьте здорові!

–Ірина ( 09:11:03 17-12-2018 )

Постійно проходимо вакцинацію у даному закладі, якістю послуг ЗАДОВОЛЕНІ.Наші дітки впродовж 7 років користуємося послугами педіатра Сем'янчук Віри Богданівни.Дякуємо за професійний підхід та співпереживання за перебіг кожного захворювання.Знаємо, що в будь який момент буде якісна порада та відмінний результат.Хотілось би побільше лікарів на зразок Віри Богданівни,які ВСЕ ЖИТТЯ ВЧАТЬСЯ І ВЕСЬ ЧАС ВІДДАЮТЬ РОБОТІ!

–Мед-Атлант

Дякуємо, нам надзвичайно приємно отримувати такі теплі та хороші слова відгуку!!! Здоров`я Вам та Вашій родині!!!

–Зоряна ( 13:42:45 20-11-2018 )

Доброго дня . Відчуваю печію в грудях і часто збвається серце. Що для цьог потрібно: екг чи узд серця? Дякую.

–Мед-Атлант

Доброго дня! Дякуємо за звернення! Враховуючи Ваші вище описані симптоми, потрібно зробити і ЕКГ і УЗД серця.

–Ірина ( 12:26:02 13-11-2018 )

добрий день. в мене болі в правій нижній частині живота. виникають при напруженні м'язів, віджиманнях чи просто стрибках. До якого лікаря краще звернутись у вашому закладі,адже багато чула хороших відгуків?

–Мед-Атлант

Доброго дня! Дякуємо за звернення, нам дуже приємно! Рекомендуємо спочатку натче пройти ультразвукове обстеження органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) і з висновком обстеження звернутися до лікаря терапевта. Консультація лікаря коштує 220 грн, УЗД 120 грн

–Оля ( 19:53:08 25-10-2018 )

Протягом 5 років користуємося послугами педіатра Сем'янчук Віри Богданівни)) Спеціаліст високого рівня та компетенції, а найголовніше добра і чуйна людина. Ніколи не відмовить у допомозі чи пораді. Також окрім лікування, проводить цікаві та корисні семінари, на яких можна отримати безцінні знання та дізнатись багато чого корисного. Ми дуже задоволені Вірою Богданівною, любимо її і всім рекомендуємо!!

–Мед-Атлант

Дякуємо, нам дуже приємно)

 

Общий рейтинг