Корпус 1
Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48
Корпус 2
Ивано-Франковск, ул. Черновола,23

Отзывы

Если Вы были у нас, пожалуйста, напишите отзыв. Мы обязательно опубликуем его и ответим! Спасибо!

Написать отзыв

Пожалуйста, оцените!
Ліля (20.01.2021)
Доброго дня. Хочу висловити величезну подяку лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні! Дякую за Вашу привітність, уважне ставлення до найменших деталей та професіоналізм. Лише за один прийом лікар з розумінням поставилася до мене, вказала на проблеми та підібрала сучасний підхід до лікування. Міцного здоров’я та процвітання Вам!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо за відгук!heart

Ірина (19.01.2021)
Доброго дня. Хочу висловити свою подяку лікарю гінекологу Диб'як Н.П. за її високий професіоналізм,турботу,привітність та обережне ставлення. Під час огляду Н.П. все пояснювала та показувала на екрані . Дуже зручно для мене було , що лікар в своєму кабінеті зробила УЗД малого тазу і змогла все побачити сама, зробити висновок та заспокоїла мене. В мене було дуже багато запитань ,на які я отримала відповіді під час візиту. Також дякую Надії Петрівні за те що вона завжди на зв'язку .
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо Вам за відгук, Надії Петрівні буде приємно прочитати. Будьте здорові!❤

Анна (19.01.2021)
Клініку відвідую вже декілька років, подобаються лікарі і ставлення загалом, є привітність. Уважні, все детально пояснюють. Хороші враження від консультацій у мамолога Аліни Володимирівни, гінеколога Ніни Дмитрівни, на УЗД та в інших лікарів. В цій клініці також вакцинуюсь. Дякую вам!
Мед-Атлант

Дякуємо Вам за теплий відгук і довіру до нашого центру!

Юлія (18.01.2021)
Дуже хороша клініка, задоволена високим рівнем обслуговування. В клініці завжди чисто, що для мене є теж вагомим показником. Віднедавна познайомилась із ще одним спеціалістом Мед-Атланту- гінекологом Кишакевич Іриною Тарасівною. Хочу відмітити високий професіоналізм, дуже сподобався підхід (саме такого відношення я шукала), лікар дуже уважна, при огляді все деталізувала. Надихнула своїм оптимізмом і я впевнена, що моє здоров‘я в надійних руках. Дякую за найкращих спеціалістів!
Мед-Атлант

Дякуємо Вам за відгук! Раді, що сподобалось!

Леся (17.01.2021)
Щиро вдячна за професійний підхід та ввічливе відношення до пацієнтів лікареві Боднарчук Наталії Василівні. Консультація проведена кваліфіковано, назначене лікування. Бажаю Вам здоров'я, та наснаги .допомагати людям.
Мед-Атлант

Дякуємо, п.Леся, за добрі слова! Здоров'я Вам!

Христина (15.01.2021)
Завдяки Вашому центру ,познайомилася з прекрасним лікарем гінекологом Петриною Мар‘яною Іванівною. Лікар,у якому професійність поєднується з чуйністю.Точний діагноз,лікування ,яке допомогло відразу.На всі мої питання я отримала вичерпні відповіді!У мене залишилися тільки найкращі враження !!!
Мед-Атлант

Христина, раді, що Ви задоволені! Дякуємо за відгук.

Лілія (15.01.2021)
Дуже все швидко і оперативно, була записана на прийом до гінеколога, прийняли без затримки, одразу направлення на узд. Також взяли аналіз на цитологію та протягом 1 години!!! уже був результат ( а по інших лабораторіях триває до двох роб.днів) Отже огляд, цитологію, узд та повторна консультація зайняла всього півтори години. Особлива подяка Кишакевич Ірині Тарасівній - майстер своєї справи.
Мед-Атлант

Лілія, щиро раді враженню! Дякуємо.

Іванна (14.01.2021)
Сьогодні Мед-Атлант відвідала моя мама!І я разом з нею.На прийом до терапевта були записані на 11.30,а прийняли в 11.40.Але суть проблеми не в тому.Після консультації терапевта,оплатили послуги та відправили маму на кардіограму.Зробили.Так само відразу оплатили.Але на розшифровку кардіограми і узд чекали 45хв,оскільки лікарі немали часу на нас!Просто затягували час.А от вам і відповідь на те,чому так.Після розшифровки кардіограми і зробленого узд ми підійшли до рецепції,щоб оплатити і підійти з цим до терапевта,щоб призначила лікування.Так от,що ми почули у відповідь:"Терапевта вже немає,можем вас записати на середу".Як не як наступний прийом -це знову оплата консультації.А за що цей раз заплатили?За направлення на кардіограму і узд?Так перепрошую.За узд,кардіограму і розшифровку ми теж оплатили.А за послуги терапевта,який навіть лікування не призначив,а просто відправив!Просто здирають гроші з людей!Дякую за розуміння!
Мед-Атлант

п.Іванна, вибачте, будь ласка, за затримку у прийомі до терапевта. 
По УЗД не зрозуміло, чи Ви були записані на конкретний час. Таке очікування можливе при живій черзі. Для уникнення очікувань завжди просимо записуватись на обрану годину.

Первинна консультація лікаря необхідна для збору анамнезу, направлення, у разі необхідності, на додаткові обстеження чи аналізи. Навряд чи, лікар, нічого не уточнюючи, просто виписала одразу направлення. На повторній консультації, з наявними обстеженнями, може вже бути обрана лікарем тактика лікування. 

Нам дійсно шкода, що склалось враження затягування. Приносимо вибачення за непорозуміння! 

Наталія (11.01.2021)
Дякуємо Наталії Урсакі за уважність до деталей. Це дуже добре знати всі нюанси до народження і бути спокійними та впевненими.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, Наталія, за відгук! Приємноsmiley

Марія (11.01.2021)
Не рекомендую звертатися без запису, хоча адміністратор записує в живу чергу. Прочекала в черзі на УЗД 3 години. Ніхто не попередив, що довго потрібно чекати, після 2 год. очікування порекомендували звернутися в інше відділення, хоч дати гарантію, що там черги немає не могли.
Мед-Атлант

Марія, більшість людей дійсно по запису на певну годину і очікування без запису може бути довгим. Просимо вибачення за незручності! Будемо раді, якщо наступного разу запишитесь і все тоді пройде спокійно, без черг.

Наталья (08.01.2021)
Щоб отримати консультацію коли приймає потрібний тобі лікар дуже проблематично, подзвоніть пізніше, дзвоніть завтра. Що за відношення обслуговуючого персоналу до людей. Напевно там такі і лікарі.
Мед-Атлант

Доброго дня, п.Наталія! Уточніть, будь ласка, до якого лікаря Ви хотіли записатись? Для цього зв'яжіться з нами зручним способом - через форму "Напишіть нам" на сторінці Контакти (і вкажіть свій номер телефону, будь ласка), через сторінку у Facebook або Instagram. Ми обов'язково розберемося і допоможемо. Перепрошуємо за непорозуміння! І звертаємо увагу, що припущення про лікарів на підставі цього непорозуміння не є вірним. Дозвольте виправити враження.

Євгенія (07.01.2021)
Відмінили запис на узд в останній момент, і вже нікуди не змогла записатись. Хіба так можна?
Мед-Атлант
Доброго дня, Євгенія. Нам дуже шкода, що так сталось! Та недостатньо данних, щоб розібратись. На сторінці Контакти є форма "Напишіть нам". Будь ласка, через неї напишіть ім'я, прізвище, дату та час запису, до кого саме записувались з лікарів УЗД, якщо уточнювали. І, будь ласка, вкажіть Ваш контактний номер телефону. Лист отримає адміністрація клініки. Будемо вдячні!