Корпус 1
Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48
Корпус 2
Ивано-Франковск, ул. Черновола,23

Отзывы

Если Вы были у нас, пожалуйста, напишите отзыв. Мы обязательно опубликуем его и ответим! Спасибо!

Написать отзыв

Пожалуйста, оцените!
Онуфрик Любов (08.07.2020)
Моя вагітність пройшла разом з Купчак Іриною Маноліївною та Диб"як Галиною Василівною) І що я скажу - я щаслива, що попала саме в Мед-Атлант і саме до Вас!). Дякую за Донечку, за турботу та опіку, за професіоналізм та підтримку. Просто неймовірні емоції переповнюють. Дуже ретельні та відповідальні спеціалісти працюють в Мед-Атланті і ще дуже красиві!!!). Успіхів Вам та процвітання!
Мед-Атлант

Раді стати частинкою Вашого щастя) Дякуємо Вам за довіру! 

Наталія (08.07.2020)
Найцінніше, що є у нас - це наші діти!І саме тоді ,коли вони хворіють ,ми маємо бути впевненні на 100% у наших лікарях. Ви не уявляєте ,яка я рада ,що в Мед -Атланті працює ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИЙ СПЕЦІАЛІСТ -ПЕДІАТР- СЕМЯНЧУК ВІРА БОГДАНІВНА,пишу все з великої букви ,тому що ЦЕ -ЛІКАР, ЯКИЙ заслуговує найвищих рейтингів та похвали. Ми звернулись з маленькою дитиною 9 місяців, з вже неправильно поставленим діагнозом попереднього лікаря.І ,повірте ,маючи старшу дитину,в мене є з чим порівняти.Насамперед,огляд Віри Богданівни-це на вищому рівні від А до Я !!!!Опитування -також всі деталі !!! Спокійна,гарна,приємна врівноважена і розумна лікарка,яка має підхід до дитинки. Професіонал своєї справи!!!Хочу висловити величезну подяку Вам ,Віро Богданівно!!!!Щиро -Щиро Вам дякую !!!Ви собі не уявляєте ,яка я рада ,що ви є !!!!Я тепер заспокоєна і впевнена,тому що мою дитину Лікує Лікар -Професіонал!!! Найвищий показник-моя дитинка вже одужує .Якби не Ви,то ми б вже точно лежали в лікарні з неправильним лікуванням та діагнозом.Дай Вам Бог здоров'ячка та всього найкращого!!! Ще окрема подяка -медсестрі,яка працює з Вірою Богданівною-дуже хороша і приємна жінка. Ви знаєте,потрапивши в кабінет до Віри Богданівни -відчувається такий спокій і заспокоєння. Ще раз величезне Вам ДЯКУЮ !!!!Ви -НАЙКРАЩА
Мед-Атлант

Дякуємо за вибір нашої клініки і за такий чудовий відгук!!!

Богдана (27.06.2020)
Наполегливо не рекомендую Гімона - лікаря уролога!!! Чоловік звернувся з серйозною проблемою, проте , байдуже та некомпетентне ставлення лікаря просто нас вразило! Лікар не запропонував здати аналізи та, навіть, не провів обстеження, за яке було оплачено! Банального спілкування як з пацієнтом не було!!!Чоловік ініціював здати аналізи, а після - призначення лікування! Тому що сам лікар до цього не додумався!!! Ми шоковані таким ставленням!!!
Мед-Атлант

Дякуємо Вам за відгук! Беремо до уваги Ваші слова і приносимо вибачення!

Мирослава (23.06.2020)
Я рада,що в нашому місті є така приватна клініка, як "Мед - Атлант", європейського рівня з таким хорошим відношенням, починаючи від лікарів і до молодшого медичного персоналу. Місяць назад мене оперували в цій клініці. Тут все на дуже високому рівні , дуже гарне ставлення до пацієнта. Хочу подякувати лікарю- гінекологу Долику Павлу Степановичу, анастезіологу Грицишин Любов Василівні, всім медсестрам, за їхній професіоналізм, підтримку і піклування про хворого. Раджу всім людям бути здоровими, але, як що ви вже захворіли то обов'язково зверніться в "Мед-Атлант", не забувайте, що Ви у себе одні, а тут Ви отримаєте професійну допомогу лікарів і належне ставлення до себе.
Мед-Атлант

Щиро вдячні за Ваш відгук та рекомендацію!

Олександра (18.06.2020)
Висловлюю щиру подяку медичному закладу Мед-АТЛАНТ за те, що Ви працюєте для нас на такому високому рівні! Всю вагітність (а вона була не проста у зв'язку з тромбофлебією, від 6 тижня колола Клексан) проходила до Вас на УЗД до п. Наталі Урсакі, яка завжди вміла заспокояти, підбадьорити, посміхнутись, надати впевненість, що все буде добре, а тепер маю найкращого, найпрофесіональнішого, найдоказовішого і просто най, най, най...Педіатра з великої літери "П" Сем'янчук Віру Богданівну. Сьогодні були в черговий раз в неї на прийомі, нам 6 місяців, малюк задоволений, завжди знаходить з ним спільну мову, легко, доступно все пояснює, дає друковані заготовки на самі важливі для мам теми (нам дісталось щодо прикорму та харчових алергенів для діток), не призначає нічого зайвого і завжди дає вибір купляти те або те або ще й те, постійно ми всією Сім'єю приймаємо участь в її вебінарах! Вона неймовірна, як Людина, як Лікар, як професіонал своєї справи! Щиро вдячні Вам і Вашим Лікарям за таку віддану працю, турботу і піклування про нас, Ваших маленьких і великих пацієнтів!
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, що довірились! Раді допомогти!

Наталя (15.05.2020)
Хочу подякувати цьому закладу за професіоналізм! Мою маму оперували в Мед Атланті, оперував лікар Ткачук! Дуже хороший хірург, завжди на зв'язку був, якщо після операції і виписки додому виникали питання!, окреме дякую медсестричкам, вони постійно були біля мами, дуже ввічливі та уважні! Моя мама була в надійних руках!
Мед-Атлант

Дякуємо за теплі й щирі слова відгуку. Залишайтеся здоровими) 

Людмила (13.04.2020)
Сьогодні перший раз відвідала клініку. Слів не має, все на високому рівні,а особливо коли позвонила вже і на зараз ...поставилися з великим розумінням, дуже дякую за це) Ткачук Ніна Дмитрівна - великий професіонал своєї справи, а також привітна і акуратна, що дуже важливо для нас жінок. З радістю рекомендую)
Мед-Атлант

Нам приємно, що Ви образи саме нас та задоволені отриманими послугами. Гарного дня smiley

Ксенія (17.03.2020)
Була на прийомі Ожгевич І.М. Дуже сподобалась як спеціаліст і просто як людина. Приємна та спокійна в консультації. Все чітко та зрозуміло пояснила. Весь персонал усміхнений. Взагальному залишилась задоволеною. Дякую, що з ввічливо та з посмішкою зустрічаєте відвідувачів. Це притягує.
Мед-Атлант

Дякуємо що обрали нас! Гарного дня) 

Таяна (12.03.2020)
Дуже гарний заклад, висококваліфіковані лікарі, завжди звертаюся тільки до Вас. Тільки розчаровує постійно одне: на рецепції не привітний персонал!!! Особливо м/с (з довгим волоссям, худенька, висока) нажаль ім‘я не пам‘ятаю! Ну скажіть, як таке може бути ? Ще 10 лютого записалася на УЗД до Дибяк, а сьогодні передзвонюю, хочу переписатися на зручнішу для себе годину, а вона каже що запис забитий і просто кидає трубку, не даючи мені договорити! Це просто жах! Коли передзвонила повторно, взяла трубку інша м/с, яка сказала, що запис є!!!! Де якась мінімальна клієнторієнтованість??? А ще найгірше мене обурило те, що коли я попросила мене викреслити з тієї години, що записувалася раніше, мені взагалі сказали, що запису такого немає!!!! А записувала мене та сама хамовита м/с, що кинула трубку, хоча запис був не по телефону, а в живу!!!! Не розумію такого ставлення!!! Сама працюю у сфері обслуговування, але такого собі близько не дозволяю!!! Шановні керівники попрацюйте, будь ласка, над цим!!! Бо клініка гарна, а от обслуговування не найкраще!!!
Мед-Атлант

Дякуємо за відгук! Нам важлива думка кожного, оскільки Ви допомагаєте ставати нам кращими. Обов`язково візьмемо до уваги та виправимося!

Юлія (11.01.2020)
Стояла на обліку в Купчак Ірини Маноліївни , УЗД робила у Диб'як Галини Василівни і дуже задоволена.У вас чудовий підхід до пацієнтів.
Мед-Атлант

Дякуємо за відгук, нам приємно, що Ви задоволені! 

Maрія (09.01.2020)
Доброго дня хочу подякувати найкращому спеціалісу ЯРОЩУК ЮЛІЇ ВІКТОРІВНІ- ГАСТРОЕНТЕРОЛОГу ,та просто прекрасній людині, за 10 років я пройшла дуже багато гастроентерологів, а якщо точніше то 12 , серед них були й професори, ніхто не міг поставити правельний діагноз, лише цей спеціаліст, запідозрила в мене целіакію , даний діагноз підтвердився!!! Безмежно вдячна за професійність і доброту це лікар від Бога!!! Всім рекомендую!
Мед-Атлант

Дякуємо за рекомендацію. Нам приємно, що Ви задоволені!

Maruna (02.01.2020)
ДОБРОГО ДНЯ! Хочу подякувати гінекологу Ожгевич І.М дуже хороший спеціаліст приємна і хороша. Також подякую терепевту ЛУДЧАК Н.В хороша приємна лікарка! А також лікарю УЗД Дожджанюк А.В. теж дуже приємна лікарка. Мені дуже сподобалось гарні привітливий персонал!!!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо за залишений приємний відгук про наших спеціалістів. Нам приємно, що Ви задоволені!