Корпус 1
Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48
Корпус 2
Ивано-Франковск, ул. Черновола,23

Отзывы

Если Вы были у нас, пожалуйста, напишите отзыв. Мы обязательно опубликуем его и ответим! Спасибо!

Написать отзыв

Пожалуйста, оцените!
Оксана (22.07.2021)
Велика подяка Ткачук Н. Д. Впродовж тривалого часу є пацієнткою у Ніни Дмитрівни.Спочатку ведення вагітності, лікування після пологів.(все на вищому рівні). Це професіонал своєї справи, лікар від Бога! Тепер тільки до Вас! Раджу всім!
Мед-Атлант

Оксана, від душі дякуємо за хороші слова про лікаря! Нехай Вам завжди допомогають професіонали. Будьте здорові!

Anne (22.07.2021)
I was registered to Nataliya Bondarchukfor the concern of my pregnancy and I'm very satisfied with everything. The stuff is very polite, very comfortable, everything is explained very clearly. Thanx to them, I gave birth to the healthy and beautiful child. Thank you so so much!! My mother, who is also under Nataliya Bondarchuk, advised me it and I do really like it! Recommend!
Мед-Атлант

Anne, thank you a lot! Appreciate your trust. Wish you be healthy, take care of yourself!

Валентин (22.07.2021)
Хочу подякувати лікарю Поповичу Івану Івановичу за професійне лікування досить важкої форми захворювання.Дуже уважний і привітний лікар.Окрема подяка його асистентці.Рекомендую однозначно!!!
Мед-Атлант

Валентине, дякуємо щиро за рекомендацію та теплі слова про команду! Раді допомогти. Одужання і відновлення Вам!

Таня (22.07.2021)
Висловлюю подяку Вашому медичному центру Мед-Атлан, а саме, Кишакевич Ірині Тарасівній, за її доброту, ввічливість, ставлення до пацієнта, турботу, професіоналізм і так можна продовжувати ще довго, в компліментах. Процедура пройшла безболісно та комфортно, всі лікарі хто брав участь, Вам також подяка. Процвітання Вам Ірина Тарасівна та щира подяка за професіоналізм, ввічливість та гарне ставлення. Дякую Мед-Атлан за таких чудових лікарів
Мед-Атлант

Таня, нам дуже приємно! Нехай всі Ваші відвідування лікарів дарують тільки позитивні враження. Бережіть себе!

Марія (20.07.2021)
Хочу подякувати лікарю Івану Івановичу за вирішення моєї проблеми.Процедура пройшла безболісно,чуйний та уважний лікар. А також медсестра, яка допомагала,велике вам дякую,привітна,ввічлива.Щиро дякую,хороші спеціалісти,та чудове ставлення.
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо за довіру і відгук! Нехай у Вашому житті буде багато чуйних та уважних людей. Міцного здоров'я!

Надія (17.07.2021)
Хочу висловити свої чудові враження і рекомендації щодо роботи і ставлення дуже хорошого і професійного лікаря- гінеколога - Бажан Олени Іванівни яка працює в вашому центрі. Зараз я стою на обліку по вагітності в Олени Іванівни і дуже задоволена іі методом прийому і ставленням до пацієнтів, приємне спілкування ,огляди , консультаціі та аналізи все виконується на чіткому і високому рівні.пані Олена завжди знайде підхід до кожного пацієнта та порадить найкращий метод лікування .Я задоволена іі роботою і впевнена що моя вагітність проходить під її чітким наглядом і контролем!!
Мед-Атлант

Надіє, Ваші чудові враження — найкраща відзнака для нас. Дякуємо за теплий відгук про лікаря і довіру! Нехай все для Вас складається якнайкраще!

Ольга (11.07.2021)
Щиро дякую лікарям, усьому медперсоналу за хороше, чуйне ставлення до пацієнтів. 10. 07. 21р. мене оперували по видаленню каменів із жовчного міхура. Професіоналізм, приємне спілкування у клініці "Мед Атлант" гарантоване.
Мед-Атлант

Ольга, дякуємо за довіру найціннішого, здоров'я. Бажаємо Вам швидкого відновлення і радості від життя!

Мар‘яна (10.07.2021)
Хочу висловити нашу з чоловіком подяку, Лікарю-педіатру Гаврилюку Сергію Васильовичу за щиру турботу при кожному зверненні,та професійну допомогу для нашої дитини! Також вдячні всьому колективу МЦ Мед-Атлант,від тех.робітниці до директора(власника). Ваша клініка щодня допомагає багатьом людям і ця допомога безцінна! Ps: При можливості,підвищіть зарплати всьому персоналу)))
Мед-Атлант

Мар'яна, нам дуже приємно отримати такий відгук, розуміємо, що вкладені зусилля кожного помітні. Дякуємо! Здоров'я і процвітання Вашій родині!

Оксана (09.07.2021)
Доброго дня.Була з дочкою на прийомі у Даніва В.М. і Дожджанюк А.В. Ці лікарі дуже хороші спеціалісти. Також адміністратори дуже гарно і швидко обслуговують. У клініці дуже чисто і охайно.Дуже дякуємо ВАМ.
Мед-Атлант

Доброго дня, Оксана. Дякуємо Вам за довіру і відгук! Раді створити позитивний настрій)

Маряна (07.07.2021)
Доброго дня! Була на УЗД у Диб'як Г. В. та на огляді у Ткачук Н. Д. Це професіонали своєї справи! Дуже уважні та приємні!Медсестрички розуміють лікарів з півслова) Дівчата адміністратори - молодці роблять приємну атмосферу! Була в перше, тому рекомендую!
Мед-Атлант

Мар'яна, дякуємо за вибір нашої клініки, хороші слова і рекомендацію) Бережіть себе і здоров'я Вам!

Лілія (03.07.2021)
Доброго дня. 02.07. Проходила колоноскопію під наркозом ! Процедура пройшла зовсім безболісно . Після процедури в мене дуже впав тиск і було дуже погано ( але це не вина лікарів ) , організм так переносить наркоз ! Дуже вдячна лікарю Сергію, медсестрі , і особлива подяка анестезіологу Владиславу ) надзвичайно чуйна людина , добрий і приємний , дуже хвилювався за моє здоров`я . Медсестра до останнього сиділа біля мене і навіть провела до таксі. Відношення на вищому рівні . Дякую за таку чуттєвість до пацієнтів , рекомендую ))
Мед-Атлант

Лілія, щиро дякуємо за відгук про нашу команду! Будьте здорові і нехай відвідування лікарів будуть з профілактичною метою!

Людмила (01.07.2021)
Доброгг дня) Сьогодні вперше проходила обстеження- гастроскопію. Процедура не із приємних, але завдяки професіоналізму лікаря і медсестри, все пройшло дуже добре. Я щиро вдячна за хороше ставлення і чудово пророблену роботу.
Мед-Атлант

Людмило, дякуємо за довіру і добрі слова! Нехай Ваше піклування про себе зміцнює здоров'я!