Корпус 1
Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48
Корпус 2
Ивано-Франковск, ул. Черновола,23

Отзывы

Если Вы были у нас, пожалуйста, напишите отзыв. Мы обязательно опубликуем его и ответим! Спасибо!

Написать отзыв

Пожалуйста, оцените!
Юрій Петрович (20.10.2020)
Щиро дякую хірургу Ткачуку Олегу Любомировичу за якісно і професійно проведену операцію з герніопластики при вправимій пахвинній грижі, анестезіологу Грицишин Л., медсестрам та обслуговуючому персоналу за їх професіоналізм, турботу, увагу, повагу та готовність допомогти , за щире і чуйне ставлення до пацієнтів. Здоров'я і успіхів у Вашій такій необхідній і надзвичайно складній справі. Результатами задоволений. Рекомендую!!!
Мед-Атлант

Раді були допомогти! Будьте здорові!

Надія (19.10.2020)
"Дякую" адміністратору за те, що 2 тижні не можу потрапити на прийом до кардіолога: тиждень тому сказали, що запис з 19.10, бо лікар у відпустці; сьогодні (19.10) повідомили, що запис аж з 26.10, бо вже другий лікар у відпустці. Невже тиждень тому не знали? Дуже прикро через таке відношення.
Мед-Атлант

Щиро просимо вибачення!!! Вам на електронну пошту вже особисто написали адміністратори, запропонували дати.

Іванна (17.10.2020)
Дуже хороший центр. Відношення персоналу на високому рівні. Висококваліфіковані лікарі. Дякую за теплий прийом.
Мед-Атлант

Дякуємо за відгук!

Христина (17.10.2020)
Щиро вдячна персоналу. Всі дуже привітні та з розумінням віднеслись до мого запізнення. Висококваліфіковані спеціалісти. Особлива подяка Дибяк Н.П за підтримку допомогу в лікуванні та професіоналізм .
Мед-Атлант

Щиро дякуємо за відгук!

Вікторія (17.10.2020)
Щиро вдячна, лікарям клініки Мед-Атлант, справжні професіонали , персонал привітний, щирий, та профісійний, все на вищому рівні, рекомендую, тут вам допоможуть та підкажуть все.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам!smiley

Оксана (16.10.2020)
Робила корекцію губ в к-2 в лікаря Петраша А В, задоволена на 100% Рекомендую
Мед-Атлант

Ми раді! Дякуємо!

Анна (16.10.2020)
Дякую керівництву Мед-Атлант за відмінний сервіс в закладі.
Мед-Атлант

Дякуємо за оцінку!

Леся (16.10.2020)
Робила щеплення дитині у Сем'янчук Віри Богданівни. Приємно вражена кваліфікованою консультацією і вмінням знайти розуміння і підхід до дитини
Мед-Атлант

Раді, що залишили приємні враження!

Юлія (16.10.2020)
Привітна приватна клініка, де працює багато кваліфікованих лікарів. Відвідувала педіатра, робила дитині щеплення, обстежувалася сама - кожного разу була задоволена. Приємне враження починається від зустрічі на рецепції і закінчується прийомом у спеціаліста.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам!smiley

Катерина (30.09.2020)
Доброго дня,в мене питання я робила в вашій клініці конізацію.Чи можу я дзвонити лікарю що робив цю процедуру,для уточнення подальших дій? Наприклад біль в низу живота і т.д.
Мед-Атлант

Доброго дня! Так, звичайно, Ви можете подзвонити лікарю, що робив процедуру і все уточнити, погодити подальші дії. 

Як діяти на випадок, якщо не зберігся телефон лікаря - подзвоніть на реєстратуру, будь ласка, або напишіть на сторінку у Facebook, уточніть свої дані та прізвище лікаря і Вам підкажуть контакт.

Виздоровлюйте!:)

Марія (27.09.2020)
Щиро дякую за допомогу!Особлива подяка лікарю-інфекціоністу Івасишин Олені Миколаївні!Щиро дякую Вам Олена Миколаївна, легкої Вам праці та міцного здоров'я...Ви правда професіонал своєї справи
Мед-Атлант

Дякуємо за довіру!smiley

Турчак Ярослава (23.09.2020)
Звернулася в Мед-Атлант на консультацію до лікаря гінеколога Ткачук Ніни Дмитрівни. Була приємно здивована висококваліфікованим,грамотним підходом до моєї проблеми. Завдяки професіоналізму Ніни Дмитрівни був вчасно виявлений початок моєї хвороби.Хочу висловити особливу подяку таким компетентним,висококваліфікованим лікарям Долику Павлу Степановичу,Грицишин Любові Василівні,Ткачук Ніні Дмитрівні за таку чудово проведену лапероскопію.Так професійно зробили мені операцію,що я на другий день питала,чи дійсно була проведена операція----нічого не болить. Атмосфера настільки дружелюбна,що відчуваєш себе як дома. Медсестричка покорила своєю турботоюі піклуванням в нічну зміну. Ваша праця----безцінна. Ще раз всім вам дякую,я недарма їхала до вас через усю Україну.(Запорізької обл) Божого благословення вам і вашим сім"ям!!!!!!!!!!!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо! Будьте здорові!heart