Отзывы

Тетяна (16.07.2019)
Змушена знову писати негативний відгук, організація роботи-повний нуль! По-перше,записалася по вайберу до лікаря, оскільки додзвонитися не можливо було,в результаті-не записали,забули-пропустили і все в такому роді,а сьогодні здавали з дитиною аналіз Alex , ситуація гірша,ніж в державних поліклініках,2 години !!! голодна дитина чекала,щоб взяли кров з вени ! Не справляється персонал-беріть більше медсестер, і рухоміших,бо ці що були,як сонні мухи там сидять, чи продумайте додаткове місце здачі,черга з 25 людей,яка рухається з інтервалом 20 хв. нікуди не годиться,тим більше за такі гроші
Мед-Атлант

Доброго дня! Дякуємо за залишений відгук, саме він допомагає виправити ситуації, які можуть відбутися з кожним!!!

Нам надзвичайно незручно за те, що відбулося! Так, в нашу клініку не завжди можна додзвонитися, оскільки великий наплив телефонних дзвінків та людей! Через це ми спеціально встановили додаток viber, по якому також проводимо записи! Дівчата адміністратори дійсно забігалися й забули внести запис в базу даних, через що виникла дана ситуація! Але все виправили під час Вашого звернення і Ви попали на прийом згідно з записаним часом!

Ми взяли Ваші слова до УВАГИ та все ВИПРАВИМО!!!

Гарного дня :-)

Igor (09.07.2019)
Давно лікуюсь у цьому закладі, спеціалісти високого рівня. Заклад надзвичайно хороший але не вперше викликає лише один негатив лікар-хірург Кафтан Володимир Васильович! Надзвичайно неадекватна людина, агресивна, погрожує людям, з порога вживає нецензурну лексику до людей, просиш пояснити він тебе посилає! Дирекція закладу зверніть на це увагу та прийміть міри!!!!! Як ви допустили такого лікаря до роботи???
Мед-Атлант

Ігор, доброго дня!!! Нам приємно, що Ви обрали наш заклад та є нашим замовником (пацієнтом)!  

Водночас неприємно отримувати саме такий негативний відгук, який торкнувся лікаря хірурга! Даний текст зацікавив нас, ми б хотіли розібратися в ситуації, яка відбулася!!! Чи могли б Ви вказати своє прізвище та день прийому коли проходили консультацію, або залишити номер телефону, що б зв`язатися з Вами. Будемо щиро вдячні!!! 

Оксана (01.07.2019)
Заклад хороший, спеціалісти також, але додзвонитись не реально щоб записатись на прийом, на рецепції завжди балаган.
Мед-Атлант

Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності, які виникли з телефонним дзвінком! Залиште будь ласка свій номер, ми передзвонимо Вам, або напишіть нам будь ласка на вайбер 0950038453, також з нами можна зв`язатися написавши в соціальні мережі (фейсбук)

Маник Валентина (29.03.2019)
27.03.19. У вашому центрі два дні тому мені зробили гістероскопію. Проводив її лікар-гінеколог, хірург Долик Павло Степанович. Справжній професіонал своєї справи,спеціаліст високого рівня, дуже толерантна і хороша людина. Рекомендую всім!!! Велике спасибі анестезіологу Грицишин Любов Василівній, хороший спеціаліст і професіонал в своїй справі. Дякую за злагоджену роботу, відношення до пацієнта, позитив.
Мед-Атлант

Дякуємо за довіру, хороші, теплі слова відгку! Нам надзвичайно приємно! Від колективу бажаємо здоров`ячка! 

Софія (07.02.2019)
Дуже хороший і кваліфікований лікар-інфекціоніст Івасишин Олена МиколаЇвна кваліфіковано підходить до проблеми, завжди добра та щира, уважна до пацієнта.
Мед-Атлант

Дякуємо за відгук)

Анна (07.02.2019)
Після відвідування Вашої клініки, була дуже задоволена! В першу чергу хочу подякувати лікарю інфекціоністу Івасишин О.М. за гарне ставлення, кваліфікований підхід, позитивні емоції . Хотілось би побільше лікарів на зразок Олени Миколаївни. Щиро дякую за вашу роботу!!!
Мед-Атлант

Надзвичайно приємно отримувати такі хороші слова відгуку про наших спеціалістів!!! Дякуємо!!!

Оля (26.01.2019)
Дуже подобається Урсакі Наталя Олегівна,На узд тільки до неї ходжу)))
Мед-Атлант

Дякуємо :-)

Ліда Назалевич (25.12.2018)
Висловлюю щиру подяку директору Монастирському В.О., що в нас є такий медичний заклад європейського рівня , який надає кваліфіковану допомогу жителям нашої області. Також хочу подякувати лікарям - гінекологам Ткачук Н.Д. , Долик П.С. та всій команді за високий професіоналізм, чуйне відношення до пацієнтів та злагоджену роботу.
Мед-Атлант

Дякуємо за хороші, щирі, теплі слова відгуку. Нам надзвичайно приємно! Будьте здорові!

Ірина (17.12.2018)
Постійно проходимо вакцинацію у даному закладі, якістю послуг ЗАДОВОЛЕНІ.Наші дітки впродовж 7 років користуємося послугами педіатра Сем'янчук Віри Богданівни.Дякуємо за професійний підхід та співпереживання за перебіг кожного захворювання.Знаємо, що в будь який момент буде якісна порада та відмінний результат.Хотілось би побільше лікарів на зразок Віри Богданівни,які ВСЕ ЖИТТЯ ВЧАТЬСЯ І ВЕСЬ ЧАС ВІДДАЮТЬ РОБОТІ!
Мед-Атлант

Дякуємо, нам надзвичайно приємно отримувати такі теплі та хороші слова відгуку!!! Здоров`я Вам та Вашій родині!!!

Зоряна (20.11.2018)
Доброго дня . Відчуваю печію в грудях і часто збвається серце. Що для цьог потрібно: екг чи узд серця? Дякую.
Мед-Атлант

Доброго дня! Дякуємо за звернення! Враховуючи Ваші вище описані симптоми, потрібно зробити і ЕКГ і УЗД серця.

Ірина (13.11.2018)
добрий день. в мене болі в правій нижній частині живота. виникають при напруженні м'язів, віджиманнях чи просто стрибках. До якого лікаря краще звернутись у вашому закладі,адже багато чула хороших відгуків?
Мед-Атлант

Доброго дня! Дякуємо за звернення, нам дуже приємно! Рекомендуємо спочатку натче пройти ультразвукове обстеження органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) і з висновком обстеження звернутися до лікаря терапевта. Консультація лікаря коштує 220 грн, УЗД 120 грн

Оля (25.10.2018)
Протягом 5 років користуємося послугами педіатра Сем'янчук Віри Богданівни)) Спеціаліст високого рівня та компетенції, а найголовніше добра і чуйна людина. Ніколи не відмовить у допомозі чи пораді. Також окрім лікування, проводить цікаві та корисні семінари, на яких можна отримати безцінні знання та дізнатись багато чого корисного. Ми дуже задоволені Вірою Богданівною, любимо її і всім рекомендуємо!!
Мед-Атлант

Дякуємо, нам дуже приємно)