Корпус 1
Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48
Корпус 2
Ивано-Франковск, ул. Черновола,23

Отзывы

Если Вы были у нас, пожалуйста, напишите отзыв. Мы обязательно опубликуем его и ответим! Спасибо!

Написать отзыв

Пожалуйста, оцените!
Ярослав (11.04.2021)
Хочу висловити свою думку про професіоналів хірургів ТКАЧУК -ГРИГОРЧУК ОЛЕСЯ ОЛЕГІВНА ГРИГОРЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ і всім лікарям і мед персоналу за якісну і надійну роботу і турботу за мною ДУЖЕ ЩИРЕ ВАМ ДЯКУЮ ВИ ПРОФНСІОНАЛИ ВІД БОГА НЕХАЙ ВАМ ЗАВЖДИ ЩАСТИТЬ ВИ НА СВОЄМУ місці
Мед-Атлант

Ярославе, щиро дякуємо за відгук і цінуємо, що довірились допомогти. Здоров'я Вам!

Марія (09.04.2021)
Хочу подякувати Гудзу Івану Михайловичу та Олексію Івановичу за успішну операцію з приводу варикозу. Я спочатку переживала і хвилювалась, але завдяки команді професіоналів та спокійній музиці під час операції все стало краще. Приємно лікуватись коли інтереси пацієнта ставлять на перше місце.
Мед-Атлант

Маріє, приємно, що відзначили роботу лікарів і атмосферу нашого центру. Дякуємо Вам за відгук!

Юрій (05.04.2021)
26,27.03.21р. проходив лікування в ,,Мед-Атланті''. Дуже приємні враження, як від самої обстановки так і від відношення мед.персоналу. Велику подяку хочу висловити хірургу Григорчуку Миколі Миколайовичу, за його безвідмовне ставлення до пацієнта, підтримку та якісне лікування. Також дякую анестезіологу Любові Василівні, за її уважність та ніжну терпеливість. Дякую,також медсестрам Ірині та Марійці, які своєчасно надавали всі необхідні послуги, щодо підтримання належного стану здоров'я пацієнта. Дякую, за смачну їжу, яку готують та чистоту в палаті.
Мед-Атлант

Юрію, раді забезпечити Ваші очікування на якісну допомогу, як і має бути! Дякуємо за відгук і відзначення атмосфери, умов та професійності всіх причетних!

Вікторія (05.04.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Поповичу І. І, а також анестезіологу Грицишин Л. В та медсестрам .Все пройшло добре, Я отримала якісну медичну допомогу! Після операції приємно вразили умови закладу та уважне ставлення персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Вікторія, раді бути корисними. Дякуємо Вам за вибір нашого центру та відгук про всю команду! 

Viktoria (03.04.2021)
Щира подяка Ожгевич Ірині Михайлівні,за розуміння,щирість,і професіоналізм!Справді спеціаліст своєї справи,і надзвичайно вразила конфіденційність,та підтримка❤️ Найкращі побажання лікарю. Рекомендую всім мати такого лікаря
Мед-Атлант

Вікторія, приємно! Дякуємо Вам за відгук та рекомендацію лікаря. Бажаємо Вам завжди отримувати допомогу професіоналів. 

Оксана (31.03.2021)
Висловлюю щиру подяку л-рю Дибяку С.В. за високий професіоналізм, вміння вислухати і почути пацієнта, позитивні емоції та підтримку під час обстеження.Окрема подяка м/с Оксані за відношення до обстежуваного та своїх обов'язків - виконує все чітко, швидко, з гарним настроєм, зателефонувала згодом дізнатись про моє самопочуття вже після обстеження. Обов'язково рекомендуватиму, при потребі, обстеження саме у цих фахівців.
Мед-Атлант

Оксана, щиро дякуємо за рекомендацію наших фахівців! Раді створювати приємні емоції!

Лілія (31.03.2021)
МЕД-АТЛАНТ - це сучасна клініка, приємна атмосфера, привітний персонал. Особливо хочу подякувати лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за професіоналізм і кваліфіковану допомогу. Це - акуратна, делікатна, досвідчена лікарка, яка уважно вислухає, детально все пояснить, надасть професійну допомогу та пораду. Такому фахівцю можна і хочеться довіряти. Адже, сучасні методи та обладнання в поєднанні з досвідченістю лікаря дають відмінний ркзультат.
Мед-Атлант

Лілія, дякуємо Вам за вибір нашої клініки, атмосфери у нас та відзначення роботи лікаря! 

Ліля Корнас (30.03.2021)
Доброго дня. Хочу щиро подякувати дуже хорошому лікареві гастроентерологу і просто чудовій людині Лудчак Наталії Володимирівні за її турботу про пацієнтів. Я просто у великому захваті після візиту до цього лікаря. І ще хочу подякувати лікарю відеогастроскопії Дибяку С.В. за чудову роботу та підтримку під час процедури. Дуже чуйні і щирі лікарі. Побільше б таких лікарів. Щиро дякую!
Мед-Атлант

Ліля, дякуємо за такий позитивний відгук! Такі слова надихають. Раді допомогти для здоров'я!

Олексин Ірина Василівна (29.03.2021)
Минулого тижня я була на відеогастроскопії. Завдяки лікарю Дибяку С. В. процедура пройшла легко і безболісно. Я майже нічого не відчувала. Також я отримала зрозумілі відповіді на свої запитання. Все на найвищому рівні. Також я вдячна дуже приємним дівчаткам, які допомагали. Дуже хороша клініка.
Мед-Атлант

Ірина Василівна, ми докладаємо всіх зусиль, щоб процедури залишали відчуття позитиву. Щиро дякуємо, що відзначили лікаря, медичних сестер та виділили час написати відгук!

Довжинська Євгенія Євгенівна (25.03.2021)
Хочу, ще раз висловити свою вдячність лікарю Дибяк С.В. ( гастромікроскопія).Дуже уважний до свого пацієнта, має гарний підхід . Дуже приємно що є такі лікарі, які дійсно відносяться до людини з повагою і розумінням. Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовому лікарю. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем.
Мед-Атлант

Євгенія Євгенівна, щиро дякуємо за відзначення майстерності лікаря! Здоров'я і радості Вам! 

Тетяна (23.03.2021)
Хочу висловити вдячність лікарю дерматологу даного закладу: Череп'юк Світлані Миколаївні! Дуже чудовий спеціаліст. Приємно що є такі хороші лікарі.
Мед-Атлант

Раді, що створили позитивні емоції! Нам приємно отримувати такі відгуки. Дякуємо, Тетяна!

Олег (23.03.2021)
Дякую лікарю Гімону за проведену операцію. Мене вразила приємна та професійна поведінка персоналу і клініка в цілому - тут працюють справжні спеціалісти своєї справи. Рекомендую звертатись!
Мед-Атлант

Олег, дякуємо за теплі слова та відзначення професійності всієї команди. Цінуємо Вашу довіру!