Отзывы

Марія (04.09.2019)
Дуже задоволенащо в нас в місті є така клініка!!!були в терепавта і гінеколога,зразу розумієш ,що це спеціалісти високого рівня!Медсестри привітні,адміністратори входять в положення переписують на підходящі години,завжди усміхнені доброзичливі!!!Однозначно рекомендую!!!
Мед-Атлант

Це так приємно! Дякуємо! Будьте здорові!

Олеся (02.09.2019)
І наша сім‘я щиро дякує Вірі Богданівні і Сергію Васильовичу за прекрасний підхід, чудове ставлення, як до дитини, так і батьків, за можливість бути на зв‘язку, навіть у вихідні дні чи не в робочі години (після 21). За турботу і піклування. За професійне лікування. За підтримку в панічних станах мами ;). За бажання в усьому вийти назустріч. Те, що Ви робите - безцінно. Нехай це добро сторицею повернеться у Ваші сім‘ї і родини. А також дякую медсестричкам Ірі Христі, які одразу знайшли підхід до мого синочка, а це далеко не просто, і не всім вдається. І ще особлива подяка Любі Василівні (анастезіологу). За те, що Ви витратили свій вільний час, аби нам допомогти. А як Ви говорили з дитиною, як його заспокоювали і дякували нам за терпіння! - це взагалі з роду фантастики. Дякую Богові, що на моєму шляху зустрічаються справжні Люди. Щастя і здоров‘я Вам усім!
Мед-Атлант

Дякуємо за теплі слова відгуку та довіру!

Наталія Яців (23.08.2019)
Дуже задоволена послугою УЗД діагностики всім рекомендую і ціна доступна. Окрема подяка лікарю УЗд Дожджанюк А. В. за уважність та професіоналізм дай Вам Боже здоров`я!
Мед-Атлант

Нам приємно, шо Ви задоволені!!! Будьте здорові!!! 

Ірина (13.08.2019)
Так і не змогла записатись на прийом. Кнопка "записатись на прийом" залишила заявку. ніхто не перетелефонував. дозвонитись також не змогла по номерам вказаних на сайті. як можна записатись на прийом? є якісь "перевірені" способи, крім прийти особисто?
Мед-Атлант

Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності, які виникли записом! Залиште будь ласка свій номер телефона, ми передзвонимо Вам, або напишіть нам будь ласка на вайбер 0950038453, також з нами можна зв`язатися написавши в соціальні мережі (фейсбук)

Віра (05.08.2019)
Доброго дня , хочеться залишити хороший відгук про Мед -Атлант, просто хочу подякувати за вашу роботу , за підбір хороших спеціалістів. Мої діти є пацієнтами педіатра Віри Богданівни , хороший Лікар дуже! І ще важливий момент для мене як мами що завдяки Вашому закладу змогла вакцинувати своїх дітей ,поступово вже майже догнали все що пропустили ,дуже за це все переживала , адже інформація дуже різна але завдяки Вірі Богданівні і наявності вакцин моі діти захищені) Тому Молодці працюйте і розвивайтеся дальше!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо за довіру та теплі слова! Нам приємно, що Ви задоволені та провакциновані). Гарного дня smiley

Мар'яна (04.08.2019)
Щиро тішуся з того, що у свій час попала до Сем'янчук Віри Богданівни. Не зважаючи на щільний графік, завжди отримувала фахову консультацію, відповіді на всі питання, а головне - якісне лікування. Дякую Вірі Богданівні за професіоналізм, увагу, підтримку, витримку, людяність та відданість своїй справі. Жодного разу не пошкодувала, що попала саме до Віри Богданівни!!!)))
Мед-Атлант

Дякуємо за залишений відгук! Гарного дня!

Оксана (04.08.2019)
Vira Semyanchuk - Лікар від Бога, який врятував мою Даринку у ніким не зрозумілій ситуації ,яку не могли пояснити професори ,котрі збиралися на консиліумі Кожного разу як бачу цю чудову людину згадую все , що вона зробила для нас ,їдучи у відрядження спеціально заїжджала в київ щоб проконсультуватись про результати наших поганих аналізів І кожного разу переконуюсь у її професіоналізмі, і посмішку на лиці бачимо щоразу коли приходимо до неї Тому дуже здивована попередньому відгуку ,так як багато знайомих ходять до неї і всі задоволені
Мед-Атлант

Здоров`я всій Вашій родині!!! Дякуємо за відгук!!! 

Інна (03.08.2019)
Хочу подякувати вашому педіатру Семянчук Вірі Богданівні, лікар з великим багажем знань передових світових підходів до лікування дітей. Чуйна, уважна, має підхід до дітей, завжди усміхнена та привітна. Вже як 5 років лікуємося тільки у неї. Не приписує нічого лишнього і на гроші. Також дуже приємна медсестра.
Мед-Атлант

Дякуємо за довіру та вибір саме нашого лікаря педіатра!!! 

Мирослава (03.08.2019)
Добрий день! Все те, що написала п. Анна про педіатра Сем’янчук Віру Богданівну, повна нісенітниця. Завжди привітна, дуже уважно оглядає дитину і дає відповідь на всі питання. Це лікар, яка постійно вдосконалюється, проводить дуже корисні і пізнавальні семінари, багато тем детально описані в групі Консультації лікарів-педіатрів ЛДЦ "Мед-Атлант" ФБ (детальна аптечка для подорожей також там є). Нікому не сподобається, якщо під час огляду вашої дитини, Віра Богданівна буде відповідати ще на телефонні дзвінки. Вона і так старається якнайшвидше передзвонити, чи написати. Ні разу не відмовила в терміновому огляді ні мені, ні моїм знайомим. Давайте хоча б трішки більше поважати працю наших лікарів.
Мед-Атлант

Дякуємо за залишений відгук та вистовлення думки!!! 

Ірина (03.08.2019)
Привітний та ввічливий персонал, адміністратор Наталя дуже приємна дівчина, все зробила як треба та з посмішкою на обличчі.дякую)
Мед-Атлант

Надзвичайно приємно отрмувати приємні слова відгуку від задоволених замовників (пацієнтів)! Щиро дякуємо!!! 

Олена (02.08.2019)
Зовсім не погоджусь з коментарем Анни про Сем‘янчук Віру Богданівну! Вже кілька років лікую свою дитину (тепер вже двох) саме у неї, і за всі ці роки не було ЖОДНОГО!!!! випадку, щоб можна було засумніватися в професійності цього лікаря!!! Хоч відповідати на телефонні дзвінки і відписувати в повідомленнях не входить в її обов‘язок, тому що це поза прийомом, але все рівно, скільки ми не звертались до неї подібним чином, вона завжди надавала консультацію! ЗАВЖДИ! Віра Богданівна привітна, усміхнена і дуже приємна людина! Професіонал у своїй справі!!!
Мед-Атлант

Нам приємно, що Ви задоволені послугами нашого лікаря! Будьте здорові!!!

Крістіна (02.08.2019)
Читаю попередній відгук про Віру Богданівну і не можу повірити, що можна таке написати: 1.Двоє моі дівчатка лікуються з задоволенням від наподження лише у Віри Богданівни і лише від неї діти виходять щасливі і без страху 2. Вірі Богданівні можна написати на вайбер чи месенджер будь-коли і завжди отримаєш відповідь 3. Були такі ситуації, коли потрібна консультація терміново, а запису нема - Віра Богданівна ніколи не відмовляла в огляді (між іншим одного разу повстидалася записатися на прийом поза чергою - зі своєю участковою педіатркою потрапили в лікарню), тому тепер лише до Віри 4. Ніяких лишніх аналізів і завжди якісне лікування!!! Короче, Віра Богданівна лікар від Бога і дякуємо, що Ви у нас є!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо за висловлену думку!!!