Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48

Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23

Отзывы

Напишите, пожалуйста, ваши впечатления от визита. Информация о дате, цели визита и контактном номере телефона не будет опубликована. Это нужно только для идентификации посещения. Спасибо!

Написать отзыв

Пожалуйста, оцените!
Ольга Каленюк (30.11.2022)
Хочу висловити безмежну вдячність лікарці від Бога, надзвичайно уважній, компетентній у своїй справі, чуйній, людяній і надзвичайно привітній лікарці Волошкевич Наталії Богданівні. Нехай Господь береже Вас і Ваших рідних!
Мед-Атлант

Ольго, дякуємо! Нам дуже приємно. Нехай все буде на благо Вам!

Оксана Каленюк (30.11.2022)
Щиро дякую за професіоналізм, компетентність, людяність, привітність, уважне ставлення до пацієнтів прекрасному лікарю і справжньому фахівцю своєї справи - Череп'юк Світлані Миколаївні. Неодноразово зверталася сама і мої рідні та завжди отримувала фахові консультації тільки на найвищому рівні, за що безмежно вдячна !
Мед-Атлант

Оксано, дякуємо, раді відповідати всім очікуванням! Здоров'я Вам та рідним!

Михайло (22.11.2022)
Вдячний Гімону Руслану Ярославовичу та медичним сестрам за проведену Ціркумцізіо, все пройшло на вищому рівні. Результатом задоволений.
Мед-Атлант

Михайле, щиро дякуємо за Ваш відгук, раді працювати для здоров'я наших замовників!

Марина Кривошеєнко (22.11.2022)
Велика подяка за швидку, якісну і злагоджену роботу персоналу медичного центру «Мед-Атлант» і окремо лікарю акушер-гінекологу Петрині Мар‘яні Іванівні! Дуже приємна, добра, уважна і завжди на зв’язку. Сервіс і турбота про пацієнта на найвищому рівні! 👍👍👍 Здоров‘я Вам всім, добра та швидкої перемоги!!! 🙏🙏🙏
Мед-Атлант

Марино, дякуємо за добрі побажання і теплі слова про лікаря! Нехай всі добрі слова будуть втілені і у Вашому житті!

Марина (20.11.2022)
Доброго дня! Найперше, що хочу сказати, то від щирого серця рекомендую вам дорогі дівчата та жінки медичний центр "Мед-атлант" . Лікарі - всі професіонали своєї справи. А особливо хочеться відзначити, Світлану Григорівну Урсакі, дякую за турботу і велике спасибі. Це професіонал з великої літери і знавець своєї справи. Опишу вам коротко мою ситуацію. Близько п'яти років лікувалася від кісти яїчника. Потім була необхідність провести лопероскопію по видаленню кісти. Від того часу жодного разу кіста не проявлялася але у зв'язку з віком проявлялися інші проблеми. Коли приїжджала до України то перше що робила завжди приходила сюди на обстеження. І ось він результат, я завагітніла. Це перша моя вагітність в 39 років. Щиро дякую усім. P S. В клініці працюють самі спеціалісти і їх повинні знати в Івано-Франківську усі. Отже, не бійтеся, приходьте і я впевнена вам поможуть так як і мені.
Мед-Атлант

Марино, радіємо за Вас! Щиро дякуємо за відгук, за всі добрі слова і що поділились враженнями. Нехай у Вас все буде добре!

Мирослав (14.11.2022)
Хочу висловити велику вдячність працівникам центру Мед-Атлант. Велике дякую лікаряю Гімону Руслану Ярославовичу та анестезіологу Грицишин Любов Василівній за Ваш професіоналізм, золоті руки та добрі серця. А також всім працівникам хірургічного відділення. Перебуваючи у Вас на лікуванні я побачив лише доброту, турботу, любов до пацієнтів. Хочу Вам побажати міцного здоров’я, родинного затишку, енергії, сил, терпіння, та Божого благословіння.
Мед-Атлант

Мирославе, від серця бажаємо міцного здоров'я! І дякуємо за добрі слова про всю команду, нам приємно, що Ви написали)

Михайло (14.11.2022)
Щиро дякую лікарю урологу Гімону Руслану Ярославовичу за професійно виконану роботу та медсестрам операційного відділення за приділену увагу.
Мед-Атлант

Михайле, дякуємо за відзнаку лікаря та всієї команди! Нехай все буде на краще у Вашому житті!

Оксана (14.11.2022)
Щиро дякую Бажан Олені Іванівні за її професіоналізм та гарне ставлення до мене як до пацієнта та просто людини! Стояла в неї на обліку по вагітності, якщо щось траплялося чи просто потрібна порада вона завжди на зв’язку і допоможе порадою! Зайвого лікування та аналізів не призначає а лише по ділу! Дякую за Вашу працю.
Мед-Атлант

Оксано, дякуємо Вам за довіру супроводжувати нове життя! Дякуємо Вам за добрі слова! Здоров'я Вам!

Наталія (12.11.2022)
Щиро дякую лікарю Кишакевич Ірині за професіолізм , привітність, добре виконання своєї роботи.
Мед-Атлант

Наталіє, дякуємо Вам за відгук! Бажаємо здоров'я і нехай все в житті буде на краще!

Snizhana (11.11.2022)
24.10.22 здавала аналізи в гінікологічному кабінеті, мені сказали чекати до тижня часу, вже пройшло два з половиною тижні, пару аналізів прийшло, а один який є головним не приходить, за що я заплатила таку велику суму я не знаю.
Мед-Атлант

Добрий день. На жаль, з цього відгуку ми не можемо ідентифікувати Вас як замовника: коли і у якого лікаря Ви були, який саме аналіз здавали. Зв'яжіться, будь ласка, з нами через форму зворотнього зв'язку на сайті (є на сторінці Контакти) і напишіть повну інформацію. Ми обов'язково відреагуємо. Дякуємо.

Iванка Шкварок (11.11.2022)
Невропатолог Волян В.В. - зовсім неетична лікарка, я не задоволена прийомом крайньо. Стан мого здоров‘я ітак важкий, а з боку лікарки я отримала додатковий стрес у вигляді некоректних жартів про зґвалтування («як то кажуть коли вже зґвалтування то ви просто розслабтесь»). Такі речі можуть виступати тригером для людей, що реально пережили зґвалтування! Також лікарка дала мені тест на тривожний розлад особистості та діагностику депресії в якому вкрай некоректні питання як на те, що мій попередній діагноз, з яким я прийшла - невралгія потиличного нерва. Тривожний розлад і депресію встановити можна за відсутності таких діагнозів як невралгія! А невралгія в мене бо мене продуло! При болі і симптомах невралгії( що триває 2 тижні) - складно розслабитися, є роздратованість, переживання за свій стан і пригнічення. Це нормально! Тому таке тестування вкрай не етичне з боку лікаря невропатолога. Неетична розмова і її жарти ввели мене в додатковий стан стресу, що погано для мого самопочуття! Я платила не за таке відношення. Прошу адміністрацію клініки провести відповідні заходи щоб покращити етичність прийому! Ви працюєте з людьми, які хворіють - варто бережливо і м‘яко з ними розмовляти. Етика лікаря це надважливо!
Мед-Атлант

Іванко, ми щиро приносимо вибачення! Адміністрація клініки обов'язково проведе розмову з лікарем. Якщо бажаєте, можуть з Вами особисто зв'язатись. Для цього напишіть, будь ласка, з форми зворотнього зв'язку на сайті, щоб був номер телефону (ми скоро додамо поле для номеру телефону у відгуки, тоді не будемо просити окремо вказати). Дякуємо, що написали відгук. Приємного дня Вам!

Міщенко Валентина Петрівна (10.11.2022)
Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовому лікарю Долик П.С. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем.
Мед-Атлант

Валентино Миколаївно, дуже приємно допомагати. Дякуємо за теплі слова про Павла Степановича! На благо Вам!