Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48

Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23

Отзывы

Если Вы были у нас, пожалуйста, напишите отзыв. Мы обязательно опубликуем его и ответим! Спасибо!

Написать отзыв

Пожалуйста, оцените!
Діана Машталір (16.08.2022)
Сильно люблю вашу клініку) особливо акушера-гінеколога Купчак Ірину Манолівну та лікаря УЗД Диб‘як Галину Василівну❤️ Справжні професіонали своєї справи. А дівчата на рецепції завжди такі посміхнені та привітні🥹
Мед-Атлант

Діано, від серця дякуємо за чуйність відгуку! Нехай візити до лікарів і далі приносять радість!

Оксана (13.08.2022)
Добрий день.Хочу висловити щиру подяку від себе, і від імені моєї мами.І щиросердечно дякуємо лікарям Мед-Атланд,а особливо хірургу Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні,Григорчук Миколі Миколайовичу, Анестезіологу Грицишин Любові Василівні і всьому медичному персоналу.Мою маму оперували (25.07.2022.)Грижа білої лінії живота і все пройшло успішно,завдяки вам,хорошим,професійним,чуйним лікарям .Бажаємо вам щастя, здоров'я,успіхів, процвітання,у вашій нелегкій праці.Нехай вас Бог береже,і мирного нам неба усім!!!
Мед-Атлант

Оксано, нам дуже приємно, що Ви написали відгук! Здоров'я Ваші мамі і всім щасливих років життя!

Юлія (12.08.2022)
Хотіла б подякувати за консультацію Попович Олександру. Вона дуже гарний та професійний лікар. Просто створює затишний прийом для будь-якого пацієнта. Дуже вдячна їй за професійну допомогу та вирішення проблеми))
Мед-Атлант

Юліє, дякуємо Вам за теплі слова! Раді, що Ви задоволені!

Тетяна (10.08.2022)
Щиро дякую медичним сестрам Мар'яні і здається Вірі. Вибачте була після наркозу точно не пам'ятаю. Чуйні. Успіхів вам.
Мед-Атлант

Тетяно, щиро дякуємо Вам за відгук!) Нехай все буде добре у Вас!

Юлія (09.08.2022)
Вперше вирішила скористатися послугами клініки « Мед атлант». Розчарована, незадоволена. 2 тижні наперед я записувалася на консульстацію судинного хірурга. В кінцевому результаті , я до нього так і не потрапила. Запис був на 16:20 , я почекала до 17:00 почувши відповідь на моє питання «скільки часу ще чекати ?» мені відповіли: вибачте графік змістився . Я вважаю , що про зміщення графіку , треба попереджати завчасно, тому що і в пацієнта можуть бути плани і справи. Для кожного час дорогоцінний !
Мед-Атлант

Юліє, графіки можуть зміститись через тривогу. Нам хотілося, щоб Ви були задоволені, але ми дійсно на на все впливаємо. Головне, щоб Ви були задоволені консультацією і були здорові!

Галина (09.08.2022)
Доброго дня.Хочу подякувати лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за доброту,привітність високий професіоналізм.Щиро вам дякую.І надалі буду звертатися тільки до Ірини Тарасівни😊😊❤❤
Мед-Атлант

Галино, щиро вдячні Вам за відгук! Раді, що Ви задоволені!

Ірина (09.08.2022)
Двояке враження. До спеціалістів питань немає,а от з організацією у клініки не склалося. Коли приходиш на по запису на конкретну годину, то приходиться чекати, бо є багато людей,які прийшли після тебе,а йдуть на обстеження швидше. Як кажуть ваші ж працівники, бо попросили.
Мед-Атлант

Ірино, нам цінний кожний відгук, адже зворотній зв'язок теж дозволяє вдосконалюватись. Однак тут недостатньо інформації. Нам було б цінно знати коли і до кого Ви були записані, Ваше повне ім'я в записі, скільки чекали. В будь-якому випадку просимо вибачення. Сподіваємось, будемо корисні Вам у майбутньому, ми докладаємо багато зусиль для комфорту відвідувачів.

Любов (09.08.2022)
25 .07.2022 в свої 60 років моя мрія здійснилась. Мене доля звела з прекрасною людиною ,професіоналом своєї справи, пластичним хірургом Петрашем Андрієм Володимировичем, який здійснив мені верхню блефаропластику та видалив гемангіоми. З першої зустрічі Андрій Володимирович відповів мені на всі запитання, повністю розвіяв страх і, враховуючи що я з Миколаївської області і не маю багато часу на лікування, призначив день операції, ущільнюючи свій графік роботи. Цього лікаря сам Господь Бог в чоло поцілував, тому має золоті руки і добре серце. Результати його роботи мене задовольнили вже через тиждень. Я дуже йому вдячна!!!! Ми домовились на повторну зустріч. Бажаю йому префесійного зростання, здоров"я, кохання і задоволення від життя! Керівництву клініки дякую за підбір такого кадрового потенціалу , за їх турботу, щоб уникнути відтоку за кордон професіоналів!!! Особлива подяка красуням з рецепшена, завжди компетентні по всім питанням і подяка оперційним сестричкам, вони причудові! Велика подяка лікарю-анастезіологу Грицишин Любові Василівні!!! Процвітання клініці і мирного неба!!!
Мед-Атлант

Любове, дякуємо Вам від серця за такий душевний відгук! Приємно бути причетними для радості. Нехай все буде на благо, багато радості в житті!

Віктор (08.08.2022)
Щиро не рекомендую ортопеда-травматалога Ковалишин Т.М. за період трьох візитів ніяких конкретних відповідей на поставлені запитання, рекомендації надає в швидкому темпі при якому не встигаєш щось занотувати. Відповіді на запитання були в неохочому режимі і завжди є відчуття що лікар хоче як найшвидше закінчити і взяти наступного клієнта (після 15хв прийому мене мало не виганяли) В рекомендації лікування лише короткий і дуже загальний опис, який будь який охочий знайде на просторах інтернету за кілька хвилин.
Мед-Атлант

Вікторе, дякуємо за відгук. Відзначимо, що занотовувати не потрібно, так як кожному видають роздрукований висновок консультації. В інтернеті є, звісно, багато різної інформації, достовірної і ні. Задача лікаря призначити те, що допоможе саме Вам. І якщо Ви те саме знайшли ще в інтернеті, це не характеризує негативно лікаря. Успіхів Вам у лікуванні!

Яна (03.08.2022)
Стояла на обліку в лікаря гінеколога Бажан Олени Іванівни, коли була вагітна. Щиро дякую їй за привітність, доброту, професіоналізм,поради та підказки. Моя вагітність пройшла гладко. Все на вищому рівні. Я дуже задоволена. Рекомендую!
Мед-Атлант

Яно, дякуємо за довіру найціннішого! Нехай все і далі у Вас буде добре)

Оля (01.08.2022)
Хочу дуже подякувати лікарю УЗД Дожджанюк Аллі Василівні. Професійний спеціаліст,приємна і добра людина. Привітний персонал і добра атмосфера. Дякую Вам!
Мед-Атлант

Олю, дякуємо Вам за відгук, раді, що все сподобалось! Привітності Вам в житті!

Христина (31.07.2022)
Виникла проблема з самим обслуговуванням! Ходили в мед атлант з дитиною до інфекціоніста Матейко! По аналізах виписала лікування! Однак одного з ліків зараз в Україні не має! Подзвонила до менеджера в Мед атлант, щоб вияснили яким чином нам лікар зможе замінити ліки! Оскільки писатись на прийом тільки по причині заміни ліків не буду( прийом 380 грн)! По очікуванні на лінії менеджер дав мені начебто номер того самого інфекціоніста( ми 2 рази з менеджером звірили номер)! Набравши номер який мені дали я почула:» такий номер необслуговується!» ! Вельми дякую Мед Атланту за « вирішену проблему»! Вже 10 днів пройшло від прийому і мені так ніхто не перетелефонував!Які ліки купити ми досі не знаємо!
Мед-Атлант

Христино, добрий день! Щиро перепрошуємо за непорозуміння в комунікації! Добре, що Ви повідомили про це. Звичайно, Ви не маєте оплачувати ще раз прийом, щоб уточнити заміну.
Щойно Вам на пошту надіслано лист з уточненням контактного номеру телефону (так як в формі відгуку телефон ми не просимо). Перевірте, будь ласка, вхідний лист у вказаній при написанні відгуку пошті. Чекаємо на відповідь і вирішимо питання!