Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48

Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23

Быстрый переход
Специалисты Отзывы

Лапароскопия

Лапароскопические операции — малоинвазивные хирургические вмешательства через несколько проколов в брюшной полости. Лапароскопия может также проводиться с целью диагностики, в том числе у нас в центре в Ивано-Франковске. Размеры проколов небольшие, не превышают 0.5-1.5 см., что обеспечивает при заживлении отсутствие косметических дефектов в виде шрамов и рубцов.

Преимущества лапароскопии:

  • Быстрое заживление и восстановление — значительно сокращается время пребывания в стационаре и последующая реабилитация;
  • Сохранение эстетичности из-за отсутствия разрезов, а значит отсутствуют послеоперационные шрамы;
  • Минимальные болевые ощущения после вмешательства по сравнению с открытой операцией;
  • Низкий риск послеоперационных осложнений;
  • Широкий перечень вмешательств в современной хирургии можно выполнить лапароскопически, а значит с минимальным отрывом от повседневной жизни человека и быстрым возвращением к привычному ритму.

ВИДЫ ЛАПАРОСКОПИЧЕСКИХ ВМЕШАТЕЛЬСТВ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ИВАНО-ФРАНКОВСКЕ

В нашей хирургии (корпус №2, г. Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23) хирурги выполняют широкий перечень операций с помощью лапароскопа. Наша цель - предоставить качественные услуги максимально применяя возможности малоинвазивной хирургии. Мы выполняем:

Каждый из команды наших хирургов обладает опытом для проведения лапароскопических операций. Большинство таких вмешательств плановые. Записаться на предварительную консультацию к хирургу можно по контактам корпуса №2. Также возможно проведение ургентных операций, как в случае удаления аппендикса.

Мы обеспечиваем всем необходимым на время пребывания у нас в заведении и создаем максимально комфортные условия. Будем рады Вам помочь!

Наши специалисты
к.м.н., гинеколог, онкогинеколог Долык Павел Степанович
Долык
Павел Степанович
к.м.н., гинеколог, онкогинеколог
стаж работы - 11 лет
Подробней
Онкогинеколог, акушер-гинеколог Ткачук Нина Дмитриевна
Ткачук
Нина Дмитриевна
Онкогинеколог, акушер-гинеколог
стаж работы - 19 лет
Подробней
акушер-гинеколог Довганюк Ольга Михайловна
Довганюк
Ольга Михайловна
акушер-гинеколог
стаж работы - 22 года
Подробней
Гинеколог, врач УЗИ, специалист по эстетической гинекологии Дибяк Надежда Петровна
Дибяк
Надежда Петровна
Гинеколог, врач УЗИ, специалист по эстетической гинекологии
стаж работы - 9 лет
Подробней
к.мед.н., акушер-гинеколог Купчак Ирина Манолиевна
Купчак
Ирина Манолиевна
к.мед.н., акушер-гинеколог
стаж работы - 15 лет
Подробней
акушер-гинеколог, хирург Яцив Владимир Анатолиевич
Яцив
Владимир Анатолиевич
акушер-гинеколог, хирург
стаж работы - 29 лет
Подробней
к.м.н., хирург Ткачук-Григорчук Олеся Олеговна
Ткачук-Григорчук
Олеся Олеговна
к.м.н., хирург
стаж работы - 12 лет
Подробней
хирург, флеболог Григорчук Николай Николаевич
Григорчук
Николай Николаевич
хирург, флеболог
стаж работы - 12 лет
Подробней
Отзывы
Марія Романюк (05.12.2022)
Щира подяка та низький уклін Ожгевич І .М. та Долику П.С. за успішно проведену операцію. Ви, немов чарівники,творите дива- повертаєте людям здоров'я! Успіхів, наснаги та вдячних пацієнтів!
Мед-Атлант

Маріє, бажаємо міцного здоров'я! Бережіть себе! Дякуємо, за Ваші добрі слова і відгук!

Ганна (01.09.2022)
Усім доброго дня,30 серпня у клініці зробила операцію по видаленню кисти.Схиляю голову і щиро дякую Долику Степану Степановичу,анестезіологу Грицишин Любові Василівні,та усьому персоналу за людяність,підтримку та професіоналізм. Нехай Господь Благословить вас і допомагає творити чудо.Ви- неймовірні❤
Мед-Атлант

Ганно, дякуємо від серця за відгук, раді служити для Вашого здоров'я!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Леся (17.03.2022)
СЛАВА УКРАЇНІ!!! Хочу висловити велику подяку та шану всьому колективу клініки ,,Мед-Атлант". 11 лютого 2022 року в цій клініці мені була проведена лапараскопічна операція,яка пройшла вдало та успішно. Коли заходиш в ,, Мед-Атлант", зразу відчувається турбота,ласка,тепле відношення всього колективу. Велика подяка прекрасному лікарю-хірургу Долику Павлу Степановичу за його професіоналізм, чуйність,турботу.З впевненістю можу сказати,що це-ЛІКАР від БОГА. Також велика подяка лікарю-анастазіологу Грицишин Любові Василівні за уважність,професійне та чуйне ставлення. Також висловлюю слова вдячності лікарю-гінекологу Диб'як Надії Петрівні та всьому медперсоналу за догляд та турботу після операції. Ви робите велику справу!!! Нехай Господь благословляє кожного працівника цього пречудового закладу.
Мед-Атлант

Героям слава! Леся, від серця дякуємо за такий чуйний відгук, раді служити! Вам бажаємо здоров'я!

Єлізавета (04.11.2021)
Дуже дякую Ткачук Олесі Олегівні за проведену операцію кіста наднирника, це лікарь ,якому можно довіряти своє здоров,я Дякую медсестрам ,Любовь Василівні-анастезеологу. Взагалі там все на високому професійному рівні.Рекомендую!!!!
Мед-Атлант

Єлизавета, дуже приємно всій команді, дякуємо. Вам бажаємо енергії і здоров'я!

Tetyana (28.05.2021)
Щиро вдячна Григорчуку Миколі Миколайовичу за професіоналізм у своїй справі, Грицишин Л. В. та персоналу мед атлану) Ви на вищому рівні)))
Мед-Атлант

Тетяна, дуже приємно, що Ви поділились відгуком про нас. Дякуємо! Здоров'я Вам на вищому рівні!)

Мар'яна (03.03.2021)
Впродовж тривалого часу є пацієнткою вашої клініки!!!Не одну консультацію пройдено, не одну процедуру зроблено за все всім велике дякую❤!!!.. Та я у вашій клініці спробувала вже "важку артилерію" оперативне втручання, а саме лапароскопію... тому цей відгук буде скерований більше на хірургічний корпус!!! Велике людське дякую Ткачук Ніні Дмитрівні лікарю від Бога- за вашу наполегливість, людяність, професійність,строгість(в моєму випадку вона зіграла надважливу роль),знаю вашу шалену завантаженість, про те,посміхайтесь, вам дуже личить посмішка
Мед-Атлант

Мар'яно, дякуємо! Надзвичайно приємно отримувати такий натхненний відгук. Будьте щасливі та здорові!

Розалія (02.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачуку Олегу Любомировичу, який прооперував мене. Все пройшло добре, я отримала якісну медичну допомогу! Після операції мене приємно вразили умови закладу та уважне ставлення медичного персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Розалія, щиро дякуємо за відзначення професійності лікаря та всієї команди! 

Мирослава (23.06.2020)
Я рада,що в нашому місті є така приватна клініка, як "Мед - Атлант", європейського рівня з таким хорошим відношенням, починаючи від лікарів і до молодшого медичного персоналу. Місяць назад мене оперували в цій клініці. Тут все на дуже високому рівні , дуже гарне ставлення до пацієнта. Хочу подякувати лікарю- гінекологу Долику Павлу Степановичу, анастезіологу Грицишин Любов Василівні, всім медсестрам, за їхній професіоналізм, підтримку і піклування про хворого. Раджу всім людям бути здоровими, але, як що ви вже захворіли то обов'язково зверніться в "Мед-Атлант", не забувайте, що Ви у себе одні, а тут Ви отримаєте професійну допомогу лікарів і належне ставлення до себе.
Мед-Атлант

Щиро вдячні за Ваш відгук та рекомендацію!

Наталя (15.05.2020)
Хочу подякувати цьому закладу за професіоналізм! Мою маму оперували в Мед Атланті, оперував лікар Ткачук! Дуже хороший хірург, завжди на зв'язку був, якщо після операції і виписки додому виникали питання!, окреме дякую медсестричкам, вони постійно були біля мами, дуже ввічливі та уважні! Моя мама була в надійних руках!
Мед-Атлант

Дякуємо за теплі й щирі слова відгуку. Залишайтеся здоровими) 

Видео про нас

Наши контакты

Корпус 2

Мы находимся по адресу:
г.Ивано-Франковск,
ул.В.Черновола, 23

Телефоны для предварительной записи и уточнений:
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Вс.: выходной

google-map-img