Ивано-Франковск, ул. Черновола, 48

Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23

  • ru
Быстрый переход
Специалисты График приема Цены Отзывы

Консультация проктолога

Ваше решение обратиться, наша задача помочь!

Консультация и осмотр проктолога первый шаг для решения проктологических проблем, а также для их профилактики. Один визит к врачу позволяет диагностировать заболевания, обсудить методы лечения, которые лучше всего подходят именно вам. Вся необходимая подготовка для обследования может быть выполнена на месте.

«Не больно, не унизительно, не стыдно» — Иван Иван Попович, хирург-проктолог

В условиях современного медицинского центра действительно для обследования подготовлены комфортные условия, а лечение только малоинвазивное и, при этом, эффективное, даже при более поздней стадии болезни.

Как проходит консультация проктолога в «Мед-Атлант» в Ивано-Франковске?

Первое, врач собирает анамнез - подробно расспрашивает о симптомах, беспокоящих задает вопрос о наличии наследственных болезней, а также сопутствующих заболеваний.

После этого, следующим этапом является осмотр. Мы с пониманием относимся, что у врача человек может испытывать волнение или неудобство, поэтому продумали комфорт до мелочей: для удобства пациенту или пациентке будет предложено одеть одноразовые проктологические шорты.

Виды осмотра у проктолога:

  1. Пальцевое исследование.
  2. Аноскопия осмотр прямой кишки до 10 см.

По показаниям, а для людей от 40 лет и для профилактики, врач может порекомендовать колоноскопию, которую также в комфортных условиях можно пройти в нашем центре.

На основе собранных данных и диагностики врач ставит диагноз и предлагает способы решения.

Медицинский центр «Мед-Атлант» единственный в Ивано-Франковске, где внедрена лазерная пластика для лечения геморроя и удаление кисты копчиказа технологии Biolitec (Германия). Также у нас используются другие малоинвазивные методы латексные кольца и радиоволновой скальпель.

Задача проктолога при выявлении патологий поставить диагноз, ознакомить человека с методом лечения и провести лечение. Благодаря современным техникам, привычный ритм жизни почти не нарушается.

Методы лечения у проктолога в медицинском центре «Мед-Атлант»:

  • Лечение лазером — наиболее современная методика, среди частных клиник Ивано-Франковска есть только в «Мед-Атлант».
  • Лигирование латексными кольцами.
  • Радиоволновой метод лечения.

Профилактика проктологических заболеваний:

Для проктологических заболеваний характерно длительное хронический процесс даже без ярко выраженной симптоматики. Трудно переоценить важность профилактических осмотров, особенно у людей от 40 лет, когда частота проктологических проблем существенно возрастает. Благодаря профилактике вы сможете «поймать» начало болезни и провести лечение на самой ранней стадии.
Рекомендуемая частота профилактических осмотров у проктолога 1 раз в год.

Запись на консультацию и осмотр к проктологу:
г. Ивано-Франковск, ул. Черновола, 23 (корпус 2)
+38 (095) 00 38 452 (Viber)

График приема врачей

Пн.-Пт. с 08:00 до 15:00
Сб.: с 8:00 до 13:00

Услуга Цeна
Консультация и осмотр хирурга-проктолога 550 грн
Повторный осмотр после лечения 350 грн
Отзывы
Шульгіна Антоніна (16.05.2023)
Добрий день! Хочу щиро подякувати Поповичу Івану Івановичу, хірургу-проктологу. Багато часу я не наважувалась звернутись до лікаря з делікатною проблемою, але згодом вмовила себе і не пошкодувала. Сказати, що я була задоволена прийомом , нічого не сказати. Огляд був дуже тактовний, безболісний і максимально комфортний для мене, як вибагливого пацієнта. Мене дуже вразило ставлення медперсоналу і лікаря, це просто фантастика! Дійсно відчула зацікавленність до вирішення моєї проблеми. Лікар постійно на звʼязку, відповідає на питання одразу, як я писала смс. Мене дуже вразив рівень клініки та мого лікаря Поповича І.І. Операція пройшла дуже швидко, легко та непомітно для мене. Рекомендую усім, в кого є проблеми з такого приводу. Успіхів Вам, шановний лікар і взагалі клініці !)))))
Мед-Атлант

Антоніно, сердечно дякуємо за Ваш відгук! Від душі бажаємо здоров'я та гарного настрою!

Наталія (07.12.2022)
Шановний Іване Івановичу Попович! Шановна Любове Василівно Грицишин! Щиро дякую за Ваш високий рівень знань, професійне уміння, уважне ставлення та розуміння пацієнта. Вдячна всім медичним сестрам за професійний догляд і допомогу. Доброзичливий колектив, комфортні умови і бездоганна чистота забезпечили приємне враження від перебування в клініці. Бажаю Вам міцного здоров"я, успіхів у всьому і всім нам якнайшвидшої перемоги!
Мед-Атлант

Наталіє, Ваші слова найкраща відзнака для лікарів і всього колективу — від серця дякуємо Вам! Здоров'я Вам!

Оксана (02.11.2022)
Хочу подякувати лікарю-проктологу Івану Поповичу за дуже хороше обслуговування. А також його чуйній медсестрі. Знайшла вас по відгукам і не пожаліла.
Мед-Атлант

Оксано, щиро дякуємо за довіру і добрі слова! Нехай все буде на благо Вам!

Світлана (22.10.2022)
Хочу подякувати від усього серця лікарю-проктологу Івану Поповичу за професіоналізм, чуйність, всі поради і за те, що він був на зв"язку і підтримав мене порадою ще кілька днів після операції. Реабілітувалася вже за тиждень. Дякую Вам!!
Мед-Атлант

Світлано, щиро дякуємо за Ваш відгук і довіру! Раді працювати для покращення здоров'я)

Марина (28.05.2022)
Вдячна Поповичу Івану Івановичу за проведену операцію. Швидко, ефективно, без особливого болю. Коли до вас гарно ставляться і підтримують контакт під час огляду, операції, набагато легше переносити. Привітна медсестра, яка теж прослідкує за вашим станом, швидка реакція на рецепції, коли потрібно було прийняти раніше. Перший раз у Мед-Атланті й дуже задоволена клінікою ❤️
Мед-Атлант

Марино, дякуємо, що поділились думкою про нашу роботу:) Раді підтвердити кращі очікування. Здоров'я Вам!

Oksana (05.04.2022)
Щиро дякую Лікарю-проктологу Поповичу Івану Івановичу і чуйній медсестрічці!!!
Мед-Атлант

Оксана, раді Вашій довірі і відгуку! Нехай все у Вас буде добре!

Лідія (07.02.2022)
Попович Іван Іванович,цей пост для вас і для всіх хто боїться іти до проктолога!Особисто я теж боялася,поки не стикнулася з проблемою...думаю ви зрозуміли)Звичайно коли я йшла на огляд,то представити не могла що все серйозно і потрібна операція...все сталося дуже скоро,навіть скоріше ніж поки я думала робити чи ні,бо звичайно можна відмовитися і піти додому і мучитися від болі лиш би не різали нічого!Я попала у дуже хороші,професійні руки і окремо дякую медсестричці яка підтримала і заспокоїла)Все було на вищому рівні,умови,обладнення,уважне і приємне відношення,а це дуже важливо,зразу довірилася лікарю і не пожаліла!!Не бійтеся іти до проктолога,не бійтеся говорити про це,і коли наважитесь то тільки до Поповича Івана Іванович,щиро рекомендую!!!
Мед-Атлант

Лідіє, безмежно вдячні за відгук і рекомендацію, нам дуже важливо! Щиро бажаємо здоров'я і гарного настрою!

Марія (29.01.2022)
Хочу подякувати хірургу ІВАНУ ІВАНОВИЧУ ПОПОВИЧУ за проведену операцію. Професійний фахівець, чуйний та ввічливий лікар - зміг з точністю та швидкістю встановити діагноз та призначити відповідне лікування. Володіє всіма новітніми методиками та має індивідуальний підхід конкретно до кожної ситуації, а також контролює хворого до часу повного одужання! Сама ж операція проходить в комфортних умовах та абсолютно безболісно, а завдяки професійно призначених постопераційних препаратів та ґрунтовних пояснень лікаря стосовно догляду за місцем проведення оперативного втручання- реабілітація теж відбувається безболісно! Однозначно рекомендую лікаря Івана Поповича, якщо ви бажаєте позбутися своїх НЕЗРУЧНИХ проблем, однак у ЗРУЧНИЙ для вас спосіб!
Мед-Атлант

Маріє, нам дуже приємно отримати такий відгук про роботу лікаря. Безмежно вдячні! Бажаємо Вам здоров'я!

Віталій (03.12.2021)
Велика подяка хірургу-проктологу Поповичу Івану Івановичу за швидке й безболісне лікування "незручних проблем". Лікар та медичне обладнання на висоті. Також дуже задоволений якістю процедур гастроскопії та колоноскопії. Лікарі Дибяк Сергій Віталійович та анестезіолог(нажаль не запам'ятав ім'я) провели усе без найменшого дискомфорту. Окрема подяка медсестрам. Безперечно, рекомендуватиму!
Мед-Атлант

Віталій, щиро дякуємо за Вашу довіру і відгук про лікування! Такі слова — найвища подяка. Здоров'я Вам!

Тетяна (28.10.2021)
Дуже вдячна лікарю Поповичу Івану Івановичу ! Довго боялася звертатись до проктолога та після спілкування з лікарем зрозуміла, що даремно. Дуже відповідальний фахівець, уважний і позитивний . Огляд проходить в комфортних умовах і зовсім безболісно. Однозначно рекомендую!!!
Мед-Атлант

Тетяна, раді, що Ви оцінили якість послуг. Дякуємо за довіру і теплі слова!

Oksana (31.08.2021)
Нещодавно побувала на прийомі в лікаря Поповича Івана Івановича задоволена прийомом, одразу відчутно що людина спеціаліст в своїй справі... Медсестричка дуже приємна, вона з лагідністю ставиться до пацієнтів, доступно все пояснює... Я тішуся, що є люди яким можна довірити своє здоров'я. Рекомендуватиму діагностичний центр друзям.
Мед-Атлант

Оксана, дякуємо Вам за відгук! Раді створювати приємну атмосферу і турботу для наших відвідувачів!

Валентин (22.07.2021)
Хочу подякувати лікарю Поповичу Івану Івановичу за професійне лікування досить важкої форми захворювання.Дуже уважний і привітний лікар.Окрема подяка його асистентці.Рекомендую однозначно!!!
Мед-Атлант

Валентине, дякуємо щиро за рекомендацію та теплі слова про команду! Раді допомогти. Одужання і відновлення Вам!

Nadya (29.05.2021)
Була на консультації в Поповича І. І. Чудовий приємний спеціаліст. Комфортний безболісний огляд. Дуже вам дякую! Медсестра біля лікаря - чуйна і все пояснила. Рекомендую!
Мед-Атлант

Nadya, дуже дякуємо Вам за відгук і рекомендацію! Це приємно і відгуки важливі всім! 

Надія (25.05.2021)
Щиро дякую лікарю Поповичу І.І. за допомогу. Ви професіонал своєї справи і хороша людина.
Мед-Атлант

Надіє, нам дуже приємний відгук. Дякуємо Вам за довіру і бажаємо здоров'я!

Наши специалисты
хирург проктолог Попович Иван Иванович
Попович
Иван Иванович
хирург проктолог
стаж работы - 6 лет
Подробней

Наши контакты

Корпус 2

Мы находимся по адресу:
г.Ивано-Франковск,
ул.В.Черновола, 23

Телефоны для предварительной записи и уточнений:
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Вс.: выходной

google-map-img