Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович

Долик Павло Степанович

к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
Стаж роботи - 11 років

ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ В

Корпус 2

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

+38 (095) 00 38 452

Освіта
 • 2004-2010 рр.. — навчання в Івано-Франківському Медичному Університеті по напрямку лікувальна справа.
 • 2010-2013 рр. — проходив інтернатуру на базі Івано-Франківського перинатального центру та в Івано-Франківському обласному клінічному онкологічному диспансері.
 • В 2013 році пройшов місячний цикл ТУ "Основи лапаро- та гістероскопії в гінекології" при НМАПО ім.Шупика.
 • В 2017 р. навчався на курсах удосконалення ПАЦ по акушерству і гінекології при НМАПО ім..Шупика.
 • В 2018 р. пройшов спеціалізацію на базі Національного інституту раку при НМАПО Шупика та отримав сертифікат із спеціальністю онкогінеколога.
 • Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських конференцій, пленумів та симпозіумів в сфері оперативної гінекології.
Професійний досвід
 • Кандидат медичних наук
 • Лікар другої кваліфікаційної категорії
 • З 2013 року працює в м. Калуш в Центральній районій лікарні.
 • З 2014 по 2018 рр. в Бурштинській міській лікарні.
 • З 2014 р. працює в медичному центрі «Мед-Атлант».

        Напрямки роботи:

Членство в організаціях та асоціаціях
 • Асоціація акушер-гінекологів України
Про себе

Лікар, в першу чергу, має бути людиною, яка любить свою роботу. Медицина - це покликання. 

Я займаюся оперативною гінекологією. Проводжу операції у жінок з передпухлинними захворюваннями шийки матки, тіла матки, яєчників, доброякісними пухлинами – намагаємося не допустити розвитку онкологічних захворювань. Виконую операції і при онкологічних захворюванях, таких як: рак тіла матки, рак шийки матки, саркома матки, рак яйників, рак вульви. Ще одним напрямком діяльності є естетична гінекологія – при опущеннях статевих органів, стресовому нетриманні сечі, вроджених вадах розвитку жіночих статевих органів.

Рекомендую свідомо ставитись до себе, дбати про своє здоров'я, здійснювати регулярні профілактичні огляди, це допоможе уникнути ситуацій коли хвороба вже виявлена на пізній стадії.

Відгуки
Смицька Олена (08.04.2023)
Я дуже вдячна лікарю-гінекологу Петриній Мар'яні Іванівні , та лікарю хірургу Долик Павло Степановичу. Дуже кваліфіковані, приємні, позитивні. Я дуже вражена, наскільки все на високому рівні, такі молоді ,а вже чудові професіонали. Якщо в мене спитають чи порекомендую я цю лікарню, то я говорю Так 200% із 100%. Дякую за таке ставлення та проведену операцію. Нам ще зранку всім принесли каву в ліжко, це було приємно дуже🌹
Мед-Атлант

Олено, сердечно дякуємо за довіру! Раді служити для здоров'я людей. На благо Вам!

Лі Тимощук (30.03.2023)
Моя щира подяка лікарям Долик Павло Степановичу, Ткачук Ніні Дмитрівні, Грицишин Любов Василівні та всій команді за складну, але успішно проведену операцію🙏 а саме «Лапароскопічне видалення міоматозних вузлів 14шт». Я знаю як кожен із вас старався щоб зберегти і залишити всі мої органи зі мною! Я вдячна вам за ваш професіоналізм, за підхід до пацієнта, за те, що кожен із вас дає надію і позитив! Ваша робота, вона безцінна! Окрема подяка Долик Павлу Степановичу за таку делікатну і гарно виконану роботу, ви лікар від Бога! Ваші руки золоті! Ваша впевненість і Ваш професіоналізм не дає сумнівів, а це саме головне для пацієнта, у виборі лікаря! Мед-Атлант, дякую вам, ви найкращі! ❤️
Мед-Атлант

Лі, щиро дякуємо за довіру та відзнаку роботи лікарів та команди! Бажаємо здоров'я і гарного настрою!

Людмила (22.03.2023)
Хочу щиро подякувати лікарю Купчак І.М. , хірургу Долику П.С., анестезіологу Грицишин Л.В. та всьому медичному персоналу клініки "Мед-Атлант" за складну успішно проведену операцію. Дякую за Ваш професіоналізм, чуйне ставлення, цілодобову підтримку та турботу. Бажаю Вам успіхів у нелегкій та дуже відповідальній праці, здоров'я, Божого благословення та мирного неба!!!
Мед-Атлант

Людмило, дякуємо за відзнаку праці лікарів! Щиро бажаємо Вам здоров'я та довгих років життя!

Олена Дівакова (15.03.2023)
Хоч із запізненням, але хочу залишити відгук. Величезна подяка Дибяк Надії Петрівні. Мені 40 років, майже 20 років я не могла вирішити питання міоми матки. Волею долі опинилася в прекрасному м.Івано-Франківськ. До Надії Петрівни взагалі звернулася з приводу планового огляду та процедури Smаs (за крутий результат до речі від 2х процедур окрема вдячність), але лікарка провела огляд/аналізи й розповіла про можливість вирішення проблеми з міомою шляхом лапароскопічної операції. Приблизно тиждень пішов на підготовку (аналізи, обстеження), 1 доба в стаціонарі, тиждень приблизно реабілітації і питання, яке мучило 20 років було вирішено. Вже 2 місяці пройшло з моменту операції - це нове життя. Безмежна вдячність за професійність, чуйність, розуміння й окремо хочу відмітити, на скільки приємна Надія Петрівна як жіночий лікар, мабуть перший раз зустрічаю такого гінеколога в своєму житті. Вразила якась особиста зацікавленність і відношення до пацієнта - Надія Петрівна телефонувала, писала в вайбер явно в особистий свій час, щоб дізнатися стан. Також щиро дякую хірургу Долику Павлу Степановичу. Операція пройшла швидко, шрамів вже майже немає. За людяність, професійність і простоту в спілкуванні дякую анестезіологу Любов Василівні Гріцишин. Вихід з наркозу був взагалі не відчутним. Окрема вдячність за комфорт, піклування і допомогу в першу добу після операції медичній сестрі Марії Романівні Костюк - Ви неймовірна! Бажаю процвітання медичному центру в цілому, і нехай якнайбільше українців матимуть можливість поправити своє здоров'я з Вашою допомогою.
Мед-Атлант

Олено, щиро дякуємо за такий добрий розлогий відгук! Радіємо за Вас і щиро бажаємо здоров'я та гарного настрою!

Оксана (08.02.2023)
Щиро дякую Долику Павлу Степановичу та Бажан Олені Іванівні за успішну операцію, високий професіоналізм, доброту серця і хороше ставлення! Ваша праця - безцінна! Від усієї душі бажаю всьому колективу Мед-Антлант здоров’я, бадьорості, вдячних пацієнтів і процвітання! 🌹Рекомендую. 😉
Мед-Атлант

Оксано, нам дуже цінно знати враження, дякуємо Вам! Благословення Вам!

Соболєва Марина (04.02.2023)
Дякую Долику П.С, операція пройшла гарно, відновлення швидке, шрамів немає, як і ендометріозу і міом. Анастезіологу велика дяка! Задоволена клінікою!
Мед-Атлант

Марино, щиро дякуємо за відгук! Будьте здорові і щасливі!)

Тетяна Салук (26.01.2023)
Наша сім'я щиро вдячна працівникам Мед-атланту за високий професіоналізм в роботі, а саме за своєчасне , оперативне діагностування захворювання в нашої мами Новицької Валентини, особлива подяка лікарям Бажан Олені та Долику Павлу за вдало проведену операцію, беззаперечно хороше ставлення до пацієнтів! Ваш сервіс вражає, все на досить високому рівні, а ціни, направду, доступні та реальні! Тому буду сміливо рекомендувати вашу клініку всім родичам та знайомим !
Мед-Атлант

Тетяно, дякуємо Вам! Раді, що написали враження. Довгих років життя Вашій мамі і здоров'я!

Марія Гопчак (11.01.2023)
Щиро дякую моєму лікарю Диб'як Надії Петрівні,оперуючому лікарю Долику Павлу Степановичу,анестезіологу Грицишин Любові Василівні за складну проведену операцію. Ви професіонали своєї справи,лікарі від Бога.Вміли підбадьорити і порадити. Чудовий молодший персонал.Миру і добра Вам! І ще раз дякую за вашу працю! Рекомендую клініку Мед Атлант.
Мед-Атлант

Маріє, нам дуже цінний Ваш відгук! Дякуємо! Міцного Вам здоров'я і здійснення мрій!

Ярослава Лукач (10.01.2023)
Хотіла б щиро подякувати Павлу Степановичу, Любі Василівні та медичному персоналу - Мар'янці, яка до ранку була зі мною після операції та не відходила від ліжка, також Ірині, Марійці, Любі. Усім вдячна за догляд та допомогу! Задоволена чистотою закладу, все дуже стильно, сучасно та охайно. Знайшла Вас за хорошою рекомендацією і не пожалкувала. Можу впевнено сказати, я була приємно вражена згуртованою роботою анестезіолога , лікарів, медичного персоналу і оперуючого лікаря Долика Павла Степановича. Після виписки з лікарні я ледь помічала, що пройшла дуже складна операція, почувала себе добре.24/7 є на зв’язку Павло Степанович. Велика вдячність і низький уклін Вам за професіоналізм і відданість своїй роботі ❤️Щиро дякую!
Мед-Атлант

Ярославо, щиро дякуємо! Головне — Ваше здоров'я! Бережіть себе і нехай все буде на краще!

Ганна М. (20.12.2022)
Щиро дякую клініці Мед Атлант за сервіс та надання якісних послуг. Окреме величезне дякую хочу виразити : оперуючому лікарю Долику Павлу Степановичу, лікарю гінекологу Ожгевич Ірині Михайлівні та анестезіологу Грицишин Любов Василівні за складну проведену операцію. Ви справжні лікарі від Бога , професіонали своєї справи. Дякую Вам за Вашу щирість, людяність, турботу та підтримку. Успіхів Вам і процвітання
Мед-Атлант

Ганно, і ми Вам щиро дякуємо за довіру та добрі слова! Міцного здоров'я та гарного самопочуття!

Івашиніна Тетяна (13.12.2022)
Добрий день! Мій відгук адресован тим, хто вагається: йти чи ні на операцію по гігекології! Декілька тижнів тому, я так само читала на цій сторінці відкуки і приймала важливе рішення про операцію. Однозначно йти в Мед-Атлант! Зараз можу впевнено сказати, я була приємно вражена згуртованою роботою анестезіолога , лікарів, медичного персоналу і оперуючого лікаря Долика Павла Степановича. Після виписки з лікарні я ледь помічала, що пройшла складна операція, почувала себе добре, і постійно були зі мною на зв’язку лікарі і персонал клініки. Велика вдячність і низький уклін за професіоналізм і відданість своїй роботі ❤️
Мед-Атлант

Тетяно, так, відгуки у нас справжні:) Раді допомогти, завжди цінуємо коли нам довіряють! Здоров'я Вам!

Марія Романюк (05.12.2022)
Щира подяка та низький уклін Ожгевич І .М. та Долику П.С. за успішно проведену операцію. Ви, немов чарівники,творите дива- повертаєте людям здоров'я! Успіхів, наснаги та вдячних пацієнтів!
Мед-Атлант

Маріє, бажаємо міцного здоров'я! Бережіть себе! Дякуємо, за Ваші добрі слова і відгук!

Міщенко Валентина Петрівна (10.11.2022)
Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовому лікарю Долик П.С. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем.
Мед-Атлант

Валентино Миколаївно, дуже приємно допомагати. Дякуємо за теплі слова про Павла Степановича! На благо Вам!

Лідія (03.09.2022)
Лідія 30.08.2022 Клініку Мед-Атлант мені порадили друзі!!!! І я не вагаючись обрала її. Після перебування 30.08.22- 31.08.22 у мене залишились чудові спогади і безмежна вдячність в першу чергу лікарю хірургу Долику Павлу Степановичу, анестезіологу Грицишин Любові Василівні за прекрасне відношення, професіоналізм, віру в одужання, пітримку!!!! Також велике спасибі медсестричкам, які з душею відносяться до хортх. Адже це так важливо! Бажаю клініці Мед - Атланту і усьому персоналу процвітання і довгих років життя!!!
Мед-Атлант

Лідіє, дякуємо Вам, раді з усією відповідальністю працювати для людей! Здоров'я Вам!

Оксана (02.09.2022)
Щиро вдячна власнику за таку чудову клініку і атмосферу. Для того, щоб підібрати таких кваліфікованих і розумних спеціалістів треба любити людей. Все на високому рівні, дуже привітний персонал, який створює домашню атмосферу. Особливо вдячна Долику П.С. та Довганюк О.М., Грицишин Л.В. за високий професіоналізм та підтримку. Миру, процвітання і вдячних клієнтів. Ваша робота дуже правильна і потрібна!!!!
Мед-Атлант

Оксано, дякуємо за відгук — цінуємо Ваше визнання! Всіх благ Вам і, основного, здоров'я!

Світлана Л, м. Калуш (22.08.2022)
Дуже дякую ЛІКАРЮ Долику Павлу Степановичу за те , що врятував мене, провівши складну операцію 15.08.2022. Я давно чула, що Ви - найкращий лікар, а тепер переконалась. Також велика подяка лікарю анестезіологу Грицишин Любові Василівні, без якої теж не відбулася б ця операція. Спокійна впевненість, яку випромінює ця надзвичайна жінка, передалась і мені перед операцією. Дякую, що мене врятували ! Всі в Мед-Атланті дуже привітні, терпеливі. Медсестричка Фуштей Мар'янка цілу ніч до нас приходила, ( а нас в палаті було троє ), контролювала все, була нашим ангелом-помічником , дуже делікатно робила всі призначені процедури. Зранку її поміняла медсестра Світлана, теж все робила дуже професійно. А також дякую багатьом тим, хто допомагав своєю працею під час мого перебування у вас. Хай у вас все буде ДОБРЕ !
Мед-Атлант

Світлано, наша головна радість — Ваше здоров'я! Від серця дякуємо за такий зворушливий відгук!

Лілія (22.07.2022)
Хочу щиро подякувати лікарям:Долику С.С. та Долику П.С.,за чудово проведену операцію.Це професіонали своєї справи. Чуйні,уважні,справді лікарі від -Бога. А також хотіла б подякувати всьому персоналу!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо за відгук! Лілія, бажаємо здоров'я та радості в житті!

Юлія (23.06.2022)
Всім привіт. Я наперед перепрошую за не лаконічність, але мене розпирають емоції радості і вдячності, які я хочу викласти у власній манері. Мій відгук буде більше схожий на історію. Пів року тому мала приступ, біль така думала яйник лопнув. Виявилось лопнула киста, але на цей раз не фолікулярна, а уже ендометріоїдна. По гінекології маю проблеми з 16 років, а саме з яйниками, тому спостерігаюсь стабільно у ведучого гінеколога. Появу ендометріоїдних показало кілька років тому, мій лікар намагався лікувати і пропонував вагітність, на той час, не було такої змоги по різним причинам. Прийшов 2022рік і ми з нареченим вирішили задуматись про діток, нам по 35. Мій стан погіршувався, мене направили на операцію… я маю таку звичку усе перевірити по кілька разів, обстежилась в 4 різних клініках усюди підтвердили, що альтернативи з моїми кистами немає. Почала шукати хірурга, проконсультувалась з трьома різними… і третім власне був Долик Павло Степанович! Дівчатка хто дуже боїться, чи так як я, ще жодного разу не народжував, і не знає, що робити, щоб врятувати свою репродуктивність… рекомендую від щирого серця. По-перше, розмова - чіткість конкретність і водночас уважність та доброта. Огляд, теж пройшов для мене не очікувано, я зазвичай обстежуюсь у жінок, перед чоловіками мені не дуже комфортно, але в цьому випадку все було дуже спокійно і без хвилювань. Він мене направили на аналізи, дообстеження до чудових інших спеціалістів, уздистів і тд. Далі мене лікар познайомив з моїм майбутнім анастазіологом Грицишин Любов Василівна (це жінка ще й походу психолог). В мене жахлива була фобія до наркозу, оскільки моя мама мала 6 операцій, наслідки 2-х і самопочуття її я пам‘ятаю до сьогодні, вона плакала, а я з нею. Тошнота, болі голови, серцебиття і тд. І ще кілька місяців мігреней… пам‘ятаючи це все, при одній думці анестезія у мене підкошувались ноги. Я закидала Любов Василівну масою запитань, побачивши мою паніку, вона підібрала до мене слова, підхід і вподальшому по моїм обстеженням і аналізам чудовий «коктейль» анестезію. І так 15.06. я потрапила на операцію. Я не можу сказати, що я не хвилювалась, адже, я за все життя не мала ні переломів, жодних операцій, чи серйозних травм. Мені було страшно, страшно що піде щось не так. Персонал чудово себе поводив, не було надмірної люб’язності, але не було відчуття байдужості. Все було злагоджено приємно і я б навіть сказала «по домашньому». Коли я лягла на операційний стіл, і перед анестезією почула Юлечко ввожу обезболююче від Любові Василівни, я дивилась на неї, і в останню секунду перед відключкою чесно я знала що все пройде як найкраще. Все пройшло дійсно чудово, навіть не зважаючи на те що, лікарі знайшли значно обширніші проблеми і кисти розповзлись по іншим органам. Мене « полагодили» через дві голини, я уже уривками пам’ятаю ситуації в палаті, а через 4 я вже так хотіла їсти, але звісно, мене поїли тільки водичкою. Далі персонал який бігав до мене щогодини, перевіряли усі катетори які стирчали з мене))) уважність, опіка, і знеболюючі кололи так ніби читали думки…я тільки встигала подумати, що мені починає нити боліти. Санітарки, які посміхались і без злоби, прибирали за мною усе… чому я пишу так багато і можливо не в звичній манері. Адже я сама шукала в інтернеті інформацію про кожного хірурга, відгуки, думки жінок, які пройшли вже через це. Я пишу це жінкам яким страшно, які розгублені, як це було зі мною. Я дуже рада, що потрапила в цю клініку і саме в руки професійного лікаря Долика Павла. Крутий сучасний професійний лікар, доречі жарти перед випискою не слухайте- боляче буде сміятись😂😂😂 Далі мені надали перелік препаратів та сказали прийти на зняття швів через тиждень. 1 я слідувала усім порадам. Протирання швів спиртом, не мочити водою. 2. Погодинний прийом ліків, прийом бактерій для шлунку і дотримання харчової дієти 3. Дотримання по трішки, але часто ходити, щоб не було спайок. 4. І якщо у мене виникали питання відповідь на них я могла отримати від лікаря навіть в 22.00 по вайберу, за що окремо ще раз подяка. Якщо ви будете чемно виконувати лікарські рекомендації, бути уважними до себе, то теж дуже швидко підете на поправку, чого я бажаю кожній жінці❤️🌹, а я надіюсь за кілька місяців залишити ще коментар, у вигляді фото, де мій живіт уже не в шрамах, а округлий від чудового нового життя. Ще раз дякую клініці Мед-Атлант, не очікувала, що в Україні вдома такий рівень, і особиста подяка Долику Павлу моєму рятівнику, неймовірній Любові Василівній, за такий підхід і легку «мандрівку», усьому персоналу, а і доречі узд Урсакі фамілія імені не пам‘ятаю, за достовірні обстеження і теж гарний підхід. Я рада, що є лікарі, які дійсно люблять свою справу і тішаться здоров‘ю пацієнтів. Дякую Вам з повагою пацієнтка П. Юлія❤️
Мед-Атлант

Юліє, наше «дякуємо Вам» мало для розуміння радості від того, заради чого працюємо — щоб зробити кращими якість життя людей, які довірились! Просто знайте, що нам важливо це прочитати. Бажаємо Вам здійснення мрій!

Юлія (23.06.2022)
Хочу подякувати моєму лікарю Долику Павлові Степановичу за професіоналізм🤗,за оперативність,за постійний зворотній зв'язок👍,за ввічливість і чуйність до своїх пацієнтів). Ще дуже вдячна за прекрасне відношення персоналу медичного закладу "Мед-Атлант",гарна і прекрасна команда.Зичу Вам успіхів і процвітання!!!🌈
Мед-Атлант

Юліє, вдячні за Ваш відгук і, особливо, за довіру! Нехай Все буде на благо Вам і для щасливого життя!

Мар'яна (17.05.2022)
Долик Павло Степанович - найкращий лікар - гінеколог, якого я тільки зустрічала! Це Професіонал з великої букви , чуйний, уважний ! Це лікар -від Бога!!!! Завжди відповість на телефоний дзвінок і порекомендує що треба.Звертаюсь до нього я, і моя мама вже кілька років і дуже задоволені.Хочу побажати здоров'я і натхнення в роботі! Я дякую Павлу Степановичу за проведення успішної операції.І хочу подякувати всьому персоналу -привітний , по потребі завжди допоможуть ...Щиро вам всім дякую!!!
Мед-Атлант

Мар'яно, такі слова — найкраща відзнака для лікаря, дякуємо, що довіряєте! Здоров'я і всіх благ життя!

Марія (16.05.2022)
Слава Україні! Хочу і я поділитися своїм захопленням від Мед Атланту. Неодноразово зверталася у вашу клініку, тут супер ввічливі консультанти і відмінні спеціалісти. Цього разу доля привела мене до гінеколога. Багато хто мені радив звернутися саме до Долика Павла Степановича, а ще й прочитавши відгуки, я зрозуміла, що саме цей лікар мені потрібен. Нещодавно мені провели лапароскопічну операцію. Все пройшло на найвищому рівні, без ускладнень і з швидкою та легкою реабілітацією. Мені не вистачить слів, щоб висловити всю свою вдячність йому. Павло Степанович, Ви просто лікар від Бога, дякую за Ваш професіоналізм, за Вашу щирість, увагу та підтримку. Я щаслива, що потрапила саме до Вас, адже завдяки Вам я можу не переживати за своє жіноче здоров‘я. Дякую вам безмежно! Нехай Бог вас оберігає, здоров‘я Вам і успіхів у всьому! Ваша пацієнтка, Марічка!♥️
Мед-Атлант

Маріє, ми раді служити на своїй ниві. Дякуємо Вам за вибір і відгук! Квітучого життя!
Героям слава!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Лідія (28.03.2022)
Велика подяка за успішно проведену операцію Долику Павлу Степановичу за його професіоналізм і уважність -це лікар від Бога.Також великє спасибі лікарю анастезіологу Грицишин Любові Василівні за її доброту та чуйність.Гарний персонал і найвищий рівень обслуговування.Бажаю вам міцного здоров'я та успіхів у вашій не легкій роботі.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо! Лідія, Вам бажаємо швидкого відновлення і всіх благ!

Леся (17.03.2022)
СЛАВА УКРАЇНІ!!! Хочу висловити велику подяку та шану всьому колективу клініки ,,Мед-Атлант". 11 лютого 2022 року в цій клініці мені була проведена лапараскопічна операція,яка пройшла вдало та успішно. Коли заходиш в ,, Мед-Атлант", зразу відчувається турбота,ласка,тепле відношення всього колективу. Велика подяка прекрасному лікарю-хірургу Долику Павлу Степановичу за його професіоналізм, чуйність,турботу.З впевненістю можу сказати,що це-ЛІКАР від БОГА. Також велика подяка лікарю-анастазіологу Грицишин Любові Василівні за уважність,професійне та чуйне ставлення. Також висловлюю слова вдячності лікарю-гінекологу Диб'як Надії Петрівні та всьому медперсоналу за догляд та турботу після операції. Ви робите велику справу!!! Нехай Господь благословляє кожного працівника цього пречудового закладу.
Мед-Атлант

Героям слава! Леся, від серця дякуємо за такий чуйний відгук, раді служити! Вам бажаємо здоров'я!

Наталія (01.03.2022)
22 лютого 2022 року мені зробили лапараскопічну операцію ,операція пройшла успішно і все завдяки команді «мед Атланту « Хочу висловити велику подяку Професіоналам ,лікарям з Великої літери ,а саме прекрасному лікарю -хірургу ,руками якого керує Бог - Долику Павлу Степановичу ,лікарю який відповість в любий час ,за підтримку після операції ,за турботу ,я знаю що Бог послав мені саме Вас !,лікарю-анестезіологу Грицишин Любові Василівні,за професіоналізм і людяність до кожного ,я почувала себе в безпеці !,лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за її доброту та правельно поставлений діагноз !усім лікарям гінекологам які допомагали при операції ,всім медсестрам та людям які працюють за для нашого здоров‘я і майбутнього кожної жінки ! У цьому медичному закладі є сучасні методи діагностики та лікування, уважне ставлення. Щира подяка за створення прекрасних умов для лікування у центрі її керівнику Віталію Олександровичу Монастирському. Я буду молитися за кожного з Вас ! Особливо в цей тяжкий час ! Мир і перемога за нами з такими нашими захисниками !!! Бережи Вас Бог !Ви нам потрібні! З великою повагою ,ваша пацієнтка Наталія ! Вклоняюсь перед вами !
Мед-Атлант

Слава Україні! Переможемо! п.Наталія, Вам бажаємо здоров'я і сил на довге життя в радості! Дякуємо за довіру і відгук.

Любов (11.12.2021)
Щиро вдячна персоналу Мед Атлант,хірургу Долику П.С., анастазіологу Грицишин Л.В,гінекологу Петрині М.І,які провели мені операцію,за їх чуйне ставлення до своїх пацієнтів.Особливо хочу подякувати Петрині Мар'яні Іванівні за її підтримку і турботу до операції та після.І саме головне,за розуміння.Мар'яна Іванівна,Ви Лікар з великої літери,ви професіонал своєї справи,я дуже Вам вдячна!
Мед-Атлант

Любов, дякуємо за такий зворушливий відгук. Раді будемо бачити суто на профілактичних оглядах. Здоров'я вам!

Людмила (19.10.2021)
І я хочу залишити свій відгук про клініку Мед Атлант.Була оперована (гінекологія) саме тут.Дякую, всій команді лікарів та персоналу за професіоналізм.Особлива подяка Долику Павлу Степановичу - професіоналу своєї справи,анастезіологу Грицишин Любові Василівні, Дибяк Надії Петрівні та іншим хто брав участь у підготовці до операції ,(лікарю та медсестрі кабінету гастроскопії).Весь персонал дуже привітний, ставиться з повагою і завжди з посмішкою на обличчі...Від початку, і до кінця все було на високому рівні.Рада що обрала саме цю клініку і Всім рекомендую.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо за відгук! Людмило, Вам бажаємо добра і здоров'я!

Stefania (06.09.2021)
Тиждень тому 27.08.21 була мені зроблена лапароскопічна операція.Хочу від щирого сердця подякувати персоналу Мед-Атлант! Хірургу-гінекологу, кращому з кращих,лікарю від Бога і яким керує Бог,Долику Павлу Степановичу!!! Безмежно вдячна лікарю-гінекологу Диб'як Надії Петрівні за її чуйне та професійне ставлення до пацієнтів,чим яїй дуже,дуже вдячна. А також лікарю-анестезіологу Грицишин Любі Василівні за професійне і добре ставлення, за що дуже дякую.Лікарю Диб'якС.В. лікарю-анестезіологу,медсестричці ,які зробили мені колоноскопію,гастроскопію,за що дуже дякую.Дуже вдячна медсестричкам пані Світлані,Оксані,Мар'яні та хауст менеджерам,адміністраторам та всьому медичному персоналу. Ви кращі з кращих!!! Великий Вам Уклін.Всім рекомендую Мед-Атлант!!! З повагою до Вас Процюк Стефанія Миколаївна.
Мед-Атлант

Стефанія Миколаївна, благословення Вам у житті і бережіть себе! І ми щиро дякуємо за такі теплі слова про команду.

Віта (03.09.2021)
Дуже вдячна Долику Павлу Степановичу!! Профі у свої справі ,добрий і чуйний лікар Вдруге роблю у нього операцію!! Також вдячна медсестрам які так ставилися добре , ні де небачила ,щоб так піклувалися дуже хороша клініка умови ******** Тому рекомендую клініку і лікаря Долика П.С .. Всі дві вагітності узд тільки у вас ❤️❤️❤️
Мед-Атлант

Віта, ми докладаємо всіх зусиль і для допомоги, і для приємної атмосфери. Дякуємо Вам! Міцного здоров'я!

Ганна Волосянко (02.09.2021)
Хочу подякувати персоналу Мед-Атлант,хірургу Долик П.С..моїй лікарці Ткачук Н.Д.та анастазіологу Грицишин Л.В.які вдало провели мені лапараскопічну операцію за їх професіоналізм ,за їх чуйне ставлення до своїх пацієнтів,чим я дуже задоволена, Бажаю їм всього найкращого у їх нелегкій і дуже відповідальній роботі,а також всім медсестрам які з теплотою ставляться до хворих. Рекомендую Мед-Атлант!!!
Мед-Атлант

Ганно, дякуємо за теплі слова. Бережіть себе! Хорошого Вам самопочуття!

ПЕТРО (26.08.2021)
Висловлюю величезну подяку фахівцям Мед-Атланта за їх професіоналізм. У центр звернулася моя сестра Валентина П., де був поставлений вчасно діагноз і в подальшому який підтверджений гістологією. У найкоротші терміни проведені додаткові методи обстеження з подальшим оперативним втручанням. Ще раз низький уклін всім фахівцям, які брали участь в лікуванні сестри. Окремо хочу по благодіяти лікаря від бога Долик Степана Степановича, за його руки, досвід і вихованні заміни в особі сина і продовжувача його справи Долик П. С. Здоров'я всiм вам. З важливістю Петро П.
Мед-Атлант

Петро, щиро дякуємо! Ми робимо все, щоб допомогти кожній людині, що звернулась. Міцного здоров'я Вашій сестрі і Вам, нехай візити до лікарів будуть профілактичні.

Оксана (13.08.2021)
В липні цього року робила в Мед-Атланті лапароскопічну операцію. Хочу подякувати Професіоналам з великої літери, лікарям від Бога - гінекологу Бажан Олені Іванівні і прекрасному лікарю, гінекологу, руками якого керує Бог - Долику Павлу Степановичу, які зробили все можливе для мене, а також анестезіологу Грицишин Любов Василівні за успішно проведену операцію. Професіоналізм і людяність цих лікарів вражає. Дякую Мед-Атланту, що знайшов "найкращих" серед лікарів і створив всі умови для того, щоб в Івано-Франківську можна було якісно оперуватися лапароскопічно!
Мед-Атлант

Оксана, щиро дякуємо! Нехай в житті для Вас будуть у нагоді тільки професіонали своєї справи. Бережіть здоров'я!

Іванна (21.04.2021)
Хочу щиро подякувати лікарю Долику Павлу Степановичу
Мед-Атлант

Іванна, раді допомагати. Цінуємо Вашу довіру і вдячність!

Турчак Ярослава (23.09.2020)
Звернулася в Мед-Атлант на консультацію до лікаря гінеколога Ткачук Ніни Дмитрівни. Була приємно здивована висококваліфікованим,грамотним підходом до моєї проблеми. Завдяки професіоналізму Ніни Дмитрівни був вчасно виявлений початок моєї хвороби.Хочу висловити особливу подяку таким компетентним,висококваліфікованим лікарям Долику Павлу Степановичу,Грицишин Любові Василівні,Ткачук Ніні Дмитрівні за таку чудово проведену лапероскопію.Так професійно зробили мені операцію,що я на другий день питала,чи дійсно була проведена операція----нічого не болить. Атмосфера настільки дружелюбна,що відчуваєш себе як дома. Медсестричка покорила своєю турботоюі піклуванням в нічну зміну. Ваша праця----безцінна. Ще раз всім вам дякую,я недарма їхала до вас через усю Україну.(Запорізької обл) Божого благословення вам і вашим сім"ям!!!!!!!!!!!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо! Будьте здорові!heart

Наталія Попадинець (18.08.2020)
Доброго дня! Висловлюю щиру подяку лікарю-онкогінекологу лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» Павлу Степановичу Долику та всій його професійній команді за успішно проведену мені операцію, за чуйність, людяність та доброзичливість. Завдяки Вашій великій турботі та опіці після операції почуваю себе комфортно і без болю. На даний час лікування моє продовжується, надіюся на швидке та остаточне одужання. Приваблює в «Мед-Атланті» все: від компетентності до толерантності працівників. У медичному закладі є сучасні методи діагностики та лікування, уважне ставлення. Щира подяка за створення прекрасних умов для лікування у центрі її керівнику Віталію Олександровичу Монастирському. Безмежно дякую своєму високопрофесійному лікуючому лікарю-гінекологу Світлані Григорівні Урсакі за вчасну діагностику хвороби, турботу та людяність. Також щира подяка за професіоналізм та толерантність лікарю-гінекологу Надії Петрівні Дибяк та лікарю-анестезіологу Любові Василівні Грицишин. Окреме дякую медичній сестрі Ірині Щипці, яка цілу ніч чергувала біля мене, уміла і заспокоїти, і підняти настрій, а також адміністраторам за привітне обслуговування та щирі посмішки. Бажаю усім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у Вашій професійній діяльності. Нехай Вас та Ваших близьких людей благословить Господь! З великою повагою Наталія Попадинець.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам за відгук! Здоров'я та благословіння!

Мирослава (23.06.2020)
Я рада,що в нашому місті є така приватна клініка, як "Мед - Атлант", європейського рівня з таким хорошим відношенням, починаючи від лікарів і до молодшого медичного персоналу. Місяць назад мене оперували в цій клініці. Тут все на дуже високому рівні , дуже гарне ставлення до пацієнта. Хочу подякувати лікарю- гінекологу Долику Павлу Степановичу, анастезіологу Грицишин Любов Василівні, всім медсестрам, за їхній професіоналізм, підтримку і піклування про хворого. Раджу всім людям бути здоровими, але, як що ви вже захворіли то обов'язково зверніться в "Мед-Атлант", не забувайте, що Ви у себе одні, а тут Ви отримаєте професійну допомогу лікарів і належне ставлення до себе.
Мед-Атлант

Щиро вдячні за Ваш відгук та рекомендацію!

Ольга (29.12.2019)
Величезне спасибі Урсакі Н.О. за правильно встановлений діагноз та Ткачук Н.Д. і Долику П.С. за проведену лапароскопічну операцію та вчасно надану медичну допомогу. А також хочеться подякувати медичному персоналу за догляд та турботу після операції. Не можу не згадати Диб'як Н.П.,яка надала доречні консультації з догляду у післяопераційний період.Ви робите велику справу.Нехай Господь благословляє кожного з працівників цього закладу
Мед-Атлант

Дякуємо, що довірилися нам! Будьте здоровенькі. Гарних свят!

Лесів Галина (12.05.2019)
Найщиріші слова подяки хочу висловити лікарю-гінекологу медичного центру Мед-Атланд Долику П.С. і його команді. Павло Степанович справжній фахівець у своїй справі, людяний, щирий, лікар від Бога. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Спасибі, низький уклін за розуміння та професіоналізм! Бажаю Вам міцного здоров'я, миру, добра й достатку, нехай те добро, що Ви робите для людей повертається до Вас сторицею.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо, що довірилися та обрали нас! Будьте здорові!

Сертифікати