Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович

Долик Павло Степанович

к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
Стаж роботи - 11 років

ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ В

Корпус 2

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

+38 (095) 00 38 452

Освіта
 • 2004-2010 рр.. — навчання в Івано-Франківському Медичному Університеті по напрямку лікувальна справа.
 • 2010-2013 рр. — проходив інтернатуру на базі Івано-Франківського перинатального центру та в Івано-Франківському обласному клінічному онкологічному диспансері.
 • В 2013 році пройшов місячний цикл ТУ "Основи лапаро- та гістероскопії в гінекології" при НМАПО ім.Шупика.
 • В 2017 р. навчався на курсах удосконалення ПАЦ по акушерству і гінекології при НМАПО ім..Шупика.
 • В 2018 р. пройшов спеціалізацію на базі Національного інституту раку при НМАПО Шупика та отримав сертифікат із спеціальністю онкогінеколога.
 • Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських конференцій, пленумів та симпозіумів в сфері оперативної гінекології.
Професійний досвід
 • Кандидат медичних наук
 • Лікар другої кваліфікаційної категорії
 • З 2013 року працює в м. Калуш в Центральній районій лікарні.
 • З 2014 по 2018 рр. в Бурштинській міській лікарні.
 • З 2014 р. працює в медичному центрі «Мед-Атлант».

Напрямки роботи:

Членство в організаціях та асоціаціях
 • Асоціація акушер-гінекологів України
Про себе

Лікар, в першу чергу, має бути людиною, яка любить свою роботу. Медицина - це покликання. 

Я займаюся оперативною гінекологією. Проводжу операції у жінок з передпухлинними захворюваннями шийки матки, тіла матки, яєчників, доброякісними пухлинами – намагаємося не допустити розвитку онкологічних захворювань. Виконую операції і при онкологічних захворюванях, таких як: рак тіла матки, рак шийки матки, саркома матки, рак яйників, рак вульви. Ще одним напрямком діяльності є естетична гінекологія – при опущеннях статевих органів, стресовому нетриманні сечі, вроджених вадах розвитку жіночих статевих органів.

Рекомендую свідомо ставитись до себе, дбати про своє здоров'я, здійснювати регулярні профілактичні огляди, це допоможе уникнути ситуацій коли хвороба вже виявлена на пізній стадії.

Відгуки
Мар'яна (17.05.2022)
Долик Павло Степанович - найкращий лікар - гінеколог, якого я тільки зустрічала! Це Професіонал з великої букви , чуйний, уважний ! Це лікар -від Бога!!!! Завжди відповість на телефоний дзвінок і порекомендує що треба.Звертаюсь до нього я, і моя мама вже кілька років і дуже задоволені.Хочу побажати здоров'я і натхнення в роботі! Я дякую Павлу Степановичу за проведення успішної операції.І хочу подякувати всьому персоналу -привітний , по потребі завжди допоможуть ...Щиро вам всім дякую!!!
Мед-Атлант

Мар'яно, такі слова — найкраща відзнака для лікаря, дякуємо, що довіряєте! Здоров'я і всіх благ життя!

Марія (16.05.2022)
Слава Україні! Хочу і я поділитися своїм захопленням від Мед Атланту. Неодноразово зверталася у вашу клініку, тут супер ввічливі консультанти і відмінні спеціалісти. Цього разу доля привела мене до гінеколога. Багато хто мені радив звернутися саме до Долика Павла Степановича, а ще й прочитавши відгуки, я зрозуміла, що саме цей лікар мені потрібен. Нещодавно мені провели лапароскопічну операцію. Все пройшло на найвищому рівні, без ускладнень і з швидкою та легкою реабілітацією. Мені не вистачить слів, щоб висловити всю свою вдячність йому. Павло Степанович, Ви просто лікар від Бога, дякую за Ваш професіоналізм, за Вашу щирість, увагу та підтримку. Я щаслива, що потрапила саме до Вас, адже завдяки Вам я можу не переживати за своє жіноче здоров‘я. Дякую вам безмежно! Нехай Бог вас оберігає, здоров‘я Вам і успіхів у всьому! Ваша пацієнтка, Марічка!♥️
Мед-Атлант

Маріє, ми раді служити на своїй ниві. Дякуємо Вам за вибір і відгук! Квітучого життя!
Героям слава!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Лідія (28.03.2022)
Велика подяка за успішно проведену операцію Долику Павлу Степановичу за його професіоналізм і уважність -це лікар від Бога.Також великє спасибі лікарю анастезіологу Грицишин Любові Василівні за її доброту та чуйність.Гарний персонал і найвищий рівень обслуговування.Бажаю вам міцного здоров'я та успіхів у вашій не легкій роботі.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо! Лідія, Вам бажаємо швидкого відновлення і всіх благ!

Леся (17.03.2022)
СЛАВА УКРАЇНІ!!! Хочу висловити велику подяку та шану всьому колективу клініки ,,Мед-Атлант". 11 лютого 2022 року в цій клініці мені була проведена лапараскопічна операція,яка пройшла вдало та успішно. Коли заходиш в ,, Мед-Атлант", зразу відчувається турбота,ласка,тепле відношення всього колективу. Велика подяка прекрасному лікарю-хірургу Долику Павлу Степановичу за його професіоналізм, чуйність,турботу.З впевненістю можу сказати,що це-ЛІКАР від БОГА. Також велика подяка лікарю-анастазіологу Грицишин Любові Василівні за уважність,професійне та чуйне ставлення. Також висловлюю слова вдячності лікарю-гінекологу Диб'як Надії Петрівні та всьому медперсоналу за догляд та турботу після операції. Ви робите велику справу!!! Нехай Господь благословляє кожного працівника цього пречудового закладу.
Мед-Атлант

Героям слава! Леся, від серця дякуємо за такий чуйний відгук, раді служити! Вам бажаємо здоров'я!

Наталія (01.03.2022)
22 лютого 2022 року мені зробили лапараскопічну операцію ,операція пройшла успішно і все завдяки команді «мед Атланту « Хочу висловити велику подяку Професіоналам ,лікарям з Великої літери ,а саме прекрасному лікарю -хірургу ,руками якого керує Бог - Долику Павлу Степановичу ,лікарю який відповість в любий час ,за підтримку після операції ,за турботу ,я знаю що Бог послав мені саме Вас !,лікарю-анестезіологу Грицишин Любові Василівні,за професіоналізм і людяність до кожного ,я почувала себе в безпеці !,лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за її доброту та правельно поставлений діагноз !усім лікарям гінекологам які допомагали при операції ,всім медсестрам та людям які працюють за для нашого здоров‘я і майбутнього кожної жінки ! У цьому медичному закладі є сучасні методи діагностики та лікування, уважне ставлення. Щира подяка за створення прекрасних умов для лікування у центрі її керівнику Віталію Олександровичу Монастирському. Я буду молитися за кожного з Вас ! Особливо в цей тяжкий час ! Мир і перемога за нами з такими нашими захисниками !!! Бережи Вас Бог !Ви нам потрібні! З великою повагою ,ваша пацієнтка Наталія ! Вклоняюсь перед вами !
Мед-Атлант

Слава Україні! Переможемо! п.Наталія, Вам бажаємо здоров'я і сил на довге життя в радості! Дякуємо за довіру і відгук.

Любов (11.12.2021)
Щиро вдячна персоналу Мед Атлант,хірургу Долику П.С., анастазіологу Грицишин Л.В,гінекологу Петрині М.І,які провели мені операцію,за їх чуйне ставлення до своїх пацієнтів.Особливо хочу подякувати Петрині Мар'яні Іванівні за її підтримку і турботу до операції та після.І саме головне,за розуміння.Мар'яна Іванівна,Ви Лікар з великої літери,ви професіонал своєї справи,я дуже Вам вдячна!
Мед-Атлант

Любов, дякуємо за такий зворушливий відгук. Раді будемо бачити суто на профілактичних оглядах. Здоров'я вам!

Людмила (19.10.2021)
І я хочу залишити свій відгук про клініку Мед Атлант.Була оперована (гінекологія) саме тут.Дякую, всій команді лікарів та персоналу за професіоналізм.Особлива подяка Долику Павлу Степановичу - професіоналу своєї справи,анастезіологу Грицишин Любові Василівні, Дибяк Надії Петрівні та іншим хто брав участь у підготовці до операції ,(лікарю та медсестрі кабінету гастроскопії).Весь персонал дуже привітний, ставиться з повагою і завжди з посмішкою на обличчі...Від початку, і до кінця все було на високому рівні.Рада що обрала саме цю клініку і Всім рекомендую.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо за відгук! Людмило, Вам бажаємо добра і здоров'я!

Stefania (06.09.2021)
Тиждень тому 27.08.21 була мені зроблена лапароскопічна операція.Хочу від щирого сердця подякувати персоналу Мед-Атлант! Хірургу-гінекологу, кращому з кращих,лікарю від Бога і яким керує Бог,Долику Павлу Степановичу!!! Безмежно вдячна лікарю-гінекологу Диб'як Надії Петрівні за її чуйне та професійне ставлення до пацієнтів,чим яїй дуже,дуже вдячна. А також лікарю-анестезіологу Грицишин Любі Василівні за професійне і добре ставлення, за що дуже дякую.Лікарю Диб'якС.В. лікарю-анестезіологу,медсестричці ,які зробили мені колоноскопію,гастроскопію,за що дуже дякую.Дуже вдячна медсестричкам пані Світлані,Оксані,Мар'яні та хауст менеджерам,адміністраторам та всьому медичному персоналу. Ви кращі з кращих!!! Великий Вам Уклін.Всім рекомендую Мед-Атлант!!! З повагою до Вас Процюк Стефанія Миколаївна.
Мед-Атлант

Стефанія Миколаївна, благословення Вам у житті і бережіть себе! І ми щиро дякуємо за такі теплі слова про команду.

Віта (03.09.2021)
Дуже вдячна Долику Павлу Степановичу!! Профі у свої справі ,добрий і чуйний лікар Вдруге роблю у нього операцію!! Також вдячна медсестрам які так ставилися добре , ні де небачила ,щоб так піклувалися дуже хороша клініка умови ******** Тому рекомендую клініку і лікаря Долика П.С .. Всі дві вагітності узд тільки у вас ❤️❤️❤️
Мед-Атлант

Віта, ми докладаємо всіх зусиль і для допомоги, і для приємної атмосфери. Дякуємо Вам! Міцного здоров'я!

Ганна Волосянко (02.09.2021)
Хочу подякувати персоналу Мед-Атлант,хірургу Долик П.С..моїй лікарці Ткачук Н.Д.та анастазіологу Грицишин Л.В.які вдало провели мені лапараскопічну операцію за їх професіоналізм ,за їх чуйне ставлення до своїх пацієнтів,чим я дуже задоволена, Бажаю їм всього найкращого у їх нелегкій і дуже відповідальній роботі,а також всім медсестрам які з теплотою ставляться до хворих. Рекомендую Мед-Атлант!!!
Мед-Атлант

Ганно, дякуємо за теплі слова. Бережіть себе! Хорошого Вам самопочуття!

ПЕТРО (26.08.2021)
Висловлюю величезну подяку фахівцям Мед-Атланта за їх професіоналізм. У центр звернулася моя сестра Валентина П., де був поставлений вчасно діагноз і в подальшому який підтверджений гістологією. У найкоротші терміни проведені додаткові методи обстеження з подальшим оперативним втручанням. Ще раз низький уклін всім фахівцям, які брали участь в лікуванні сестри. Окремо хочу по благодіяти лікаря від бога Долик Степана Степановича, за його руки, досвід і вихованні заміни в особі сина і продовжувача його справи Долик П. С. Здоров'я всiм вам. З важливістю Петро П.
Мед-Атлант

Петро, щиро дякуємо! Ми робимо все, щоб допомогти кожній людині, що звернулась. Міцного здоров'я Вашій сестрі і Вам, нехай візити до лікарів будуть профілактичні.

Оксана (13.08.2021)
В липні цього року робила в Мед-Атланті лапароскопічну операцію. Хочу подякувати Професіоналам з великої літери, лікарям від Бога - гінекологу Бажан Олені Іванівні і прекрасному лікарю, гінекологу, руками якого керує Бог - Долику Павлу Степановичу, які зробили все можливе для мене, а також анестезіологу Грицишин Любов Василівні за успішно проведену операцію. Професіоналізм і людяність цих лікарів вражає. Дякую Мед-Атланту, що знайшов "найкращих" серед лікарів і створив всі умови для того, щоб в Івано-Франківську можна було якісно оперуватися лапароскопічно!
Мед-Атлант

Оксана, щиро дякуємо! Нехай в житті для Вас будуть у нагоді тільки професіонали своєї справи. Бережіть здоров'я!

Іванна (21.04.2021)
Хочу щиро подякувати лікарю Долику Павлу Степановичу
Мед-Атлант

Іванна, раді допомагати. Цінуємо Вашу довіру і вдячність!

Турчак Ярослава (23.09.2020)
Звернулася в Мед-Атлант на консультацію до лікаря гінеколога Ткачук Ніни Дмитрівни. Була приємно здивована висококваліфікованим,грамотним підходом до моєї проблеми. Завдяки професіоналізму Ніни Дмитрівни був вчасно виявлений початок моєї хвороби.Хочу висловити особливу подяку таким компетентним,висококваліфікованим лікарям Долику Павлу Степановичу,Грицишин Любові Василівні,Ткачук Ніні Дмитрівні за таку чудово проведену лапероскопію.Так професійно зробили мені операцію,що я на другий день питала,чи дійсно була проведена операція----нічого не болить. Атмосфера настільки дружелюбна,що відчуваєш себе як дома. Медсестричка покорила своєю турботоюі піклуванням в нічну зміну. Ваша праця----безцінна. Ще раз всім вам дякую,я недарма їхала до вас через усю Україну.(Запорізької обл) Божого благословення вам і вашим сім"ям!!!!!!!!!!!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо! Будьте здорові!heart

Наталія Попадинець (18.08.2020)
Доброго дня! Висловлюю щиру подяку лікарю-онкогінекологу лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» Павлу Степановичу Долику та всій його професійній команді за успішно проведену мені операцію, за чуйність, людяність та доброзичливість. Завдяки Вашій великій турботі та опіці після операції почуваю себе комфортно і без болю. На даний час лікування моє продовжується, надіюся на швидке та остаточне одужання. Приваблює в «Мед-Атланті» все: від компетентності до толерантності працівників. У медичному закладі є сучасні методи діагностики та лікування, уважне ставлення. Щира подяка за створення прекрасних умов для лікування у центрі її керівнику Віталію Олександровичу Монастирському. Безмежно дякую своєму високопрофесійному лікуючому лікарю-гінекологу Світлані Григорівні Урсакі за вчасну діагностику хвороби, турботу та людяність. Також щира подяка за професіоналізм та толерантність лікарю-гінекологу Надії Петрівні Дибяк та лікарю-анестезіологу Любові Василівні Грицишин. Окреме дякую медичній сестрі Ірині Щипці, яка цілу ніч чергувала біля мене, уміла і заспокоїти, і підняти настрій, а також адміністраторам за привітне обслуговування та щирі посмішки. Бажаю усім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у Вашій професійній діяльності. Нехай Вас та Ваших близьких людей благословить Господь! З великою повагою Наталія Попадинець.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам за відгук! Здоров'я та благословіння!

Мирослава (23.06.2020)
Я рада,що в нашому місті є така приватна клініка, як "Мед - Атлант", європейського рівня з таким хорошим відношенням, починаючи від лікарів і до молодшого медичного персоналу. Місяць назад мене оперували в цій клініці. Тут все на дуже високому рівні , дуже гарне ставлення до пацієнта. Хочу подякувати лікарю- гінекологу Долику Павлу Степановичу, анастезіологу Грицишин Любов Василівні, всім медсестрам, за їхній професіоналізм, підтримку і піклування про хворого. Раджу всім людям бути здоровими, але, як що ви вже захворіли то обов'язково зверніться в "Мед-Атлант", не забувайте, що Ви у себе одні, а тут Ви отримаєте професійну допомогу лікарів і належне ставлення до себе.
Мед-Атлант

Щиро вдячні за Ваш відгук та рекомендацію!

Ольга (29.12.2019)
Величезне спасибі Урсакі Н.О. за правильно встановлений діагноз та Ткачук Н.Д. і Долику П.С. за проведену лапароскопічну операцію та вчасно надану медичну допомогу. А також хочеться подякувати медичному персоналу за догляд та турботу після операції. Не можу не згадати Диб'як Н.П.,яка надала доречні консультації з догляду у післяопераційний період.Ви робите велику справу.Нехай Господь благословляє кожного з працівників цього закладу
Мед-Атлант

Дякуємо, що довірилися нам! Будьте здоровенькі. Гарних свят!

Лесів Галина (12.05.2019)
Найщиріші слова подяки хочу висловити лікарю-гінекологу медичного центру Мед-Атланд Долику П.С. і його команді. Павло Степанович справжній фахівець у своїй справі, людяний, щирий, лікар від Бога. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Спасибі, низький уклін за розуміння та професіоналізм! Бажаю Вам міцного здоров'я, миру, добра й достатку, нехай те добро, що Ви робите для людей повертається до Вас сторицею.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо, що довірилися та обрали нас! Будьте здорові!

Сертифікати