Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

ендоскопіст Диб'як Сергій Віталійович

Диб'як Сергій Віталійович

ендоскопіст
Стаж роботи - 3 роки

ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ В

Корпус 2

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

+38 (095) 00 38 452

Освіта
  • В 1999 р. закінчив Рівненський медичний коледж.
  • В 2005 р. закінчив Івано-Франківський національний Медичний Університет за спеціальністю «лікувальна справа».
  • З 2005 по 2008 р проходив інтернатуру на базі ОКЛ м. Івано-Франківськ за спеціальністю 
    «анестезіологія та інтенсивна терапія».
Професійний досвід
  • З 2008 по 2018 роки працював у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківської ОКЛ.
  • У 2019 р. пройшов спеціалізацію  по ендоскопії на базі Львівського національного медичного університету.
  • З 2020 року працює в лікувально-діагностичному центрі «Мед-Атлант».

      Напрямки роботи:

  • Гастроскопія (біопсія, pH метрія, визначення Хелікобактер пілорі, зупинка кровотеч, видалення сторонніх тіл).
  • Колоноскопія (біопсія, поліпектомія).

 

Про себе

Для мене головне бути професіоналом у своїй справі, що в кінцевому результаті приносить користь для наших клієнтів. Головне, щоб пацієнт почував себе комфортно і виходив з посмішкою з кабінету.
Щасливий від того, що можу займатися улюбленою справою.

Відгуки
Квятковська Оксана (30.01.2023)
Широ вдячна лікарю колоноскопії Дибяк Сергію Віталійовичу та його колегам які проводили огляд.Щирі,ввічливі,фахівці своєї справи.
Мед-Атлант

Оксано, ми Вам від серця дякуємо за звернення та відгук! Здоров'я Вам!

Олександра П. (01.01.2023)
Про вашу клініку дізналась з інтернет-джерел. Шукала, де можна пройти колоноскопію. Після відвідання клініки та проведення колоноскопії залишились тільки приємні враження. Тут чудова клініка, чуйний та ввічливий персонал, Лікарі-Професіонали своєї справи. Дуже переживала, бо вперше проходила колоноскопію, але все пройшло безболісно під медикаментозним сном. Щиро вдячна ендоскопісту Диб'яку Сергію Віталійовичу, анестезіологу Гореліну Владиславу та медичній сестрі Зубрицькій Оксані за вашу професійну роботу, чуйність, підтримку. Після процедури була на прийомі у гастроентеролога Журавльової Олени Анатоліївни - надзвичайно привітної, уважної, лікарки, професіонала. Хочу всім цим людям побажати, щоб Ваше слово і Ваша посмішка зцілювала пацієнтів, щоб Бог нагородив Вас відмінним здоров'ям, життєвими силами, позитивним настроєм і бажанням покращувати цей світ.
Мед-Атлант

Олександро, щиро раді допомогти! Дякуємо Вам за звернення, від серця дякуємо за добрі слова про кожного спеціаліста! На благо Вам!

Валентина С. (24.12.2022)
Все на вищому рівні. Чудова клініка і атмосфера. Гарні приміщення і кабінети, бездоганну чистота. Привітний персонал, лікарі-професіонали своєї справи. Якщо можна було би поставити оцінку, то тут десять із десяти. Особливо хочу відзначити: Диб'як Сергія Віталійовича-ендоскопіста, Журавльову Олену Анатоліївну-пульманолога, гастроентеролога, Максакову Ольга Валеріївну-ендокринолога, Петруняк Зоряну Іванівну-ревматолога. Це лікарі з великої літери, які віддають себе заради здоров'я та посмішки пацієнтів. Дякую за Вашу працю!!!
Мед-Атлант

Валентино, від душі дякуємо за відгук, такі слова людей — найвища відзнака! Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Наталія (23.09.2022)
Приємно задоволена процедурою фіброгастроскопії. Ні, сама процедура не стала приємною) Але лікар, Диб'як Сергій Віталійович, та медсестра створюють всі умови для того, щоб все пройшло швидко і з мінімальним дискомфортом.
Мед-Атлант

Наталіє, дякуємо за відгук! Нам приємно, що обрали нас і написали враження:) Здоров'я Вам!

Ганна (18.08.2022)
Я вперше сьогодні завітала у клініку на фіброколоноскопію та ФГС,чесно,-переживання були марними.Тут працюють "Найкращі".Розвіяла міфи про біль,страх,паніку.Досвідчені,мудрі професіонали і величезна їхня підтримка.Після огляду,обняла кожного.Розмова перед обстеження дуже цінна .Дякую вам,що допомогли.
Мед-Атлант

Ганно, раді створювати позитивну атмосферу, дякуємо Вам за відгук! Нехай все буде на краще!

Діана (28.07.2022)
Привітний персонал, дуже гарні приміщення і кабінети, чистенько! Робили гастроскопію під седацією, такий досвід у мене вперше, але все пройшло чудово, лікування підібрали, мої помилки обговорили;) Дякую, рекомендую звернутись сюди, якщо виникне така необхідність, вам допоможуть.
Мед-Атлант

Чудово, що Ви задоволені) Діано, дякуємо за довіру та відгук! Нехай і далі буде все добре!

Шолопак Світлана (27.07.2022)
Дуже все сподобалось, Дибяк Сергій Віталійович лікар від Бога , хороший анастезіолог Владислав ! Дуже вдячна за все ! Лікарі професіонали своєї справи ! Дуже приємні адміністратори , зустріли з посмішкою ! Рекомендую !
Мед-Атлант

Світлано, нам приємно, що Ви написали відгук, дякуємо) Здоров'я Вам!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Анастасія (14.04.2022)
Вперше з лікарем ендоскопістом я мала нагоду познайомитись у вересні 2021 року, коли була групою підтримки для свого хлопця якому робили колоноскопію. Від одного слова «колоноскопія» йому ставало погано, тож до вибору лікаря підійшли відповідально, читаючи всі відгуки. Відверто, я не думала що все пройде настільки добре. Підхід лікарів, турбота, професіоналізм - все на вищому рівні. Завдяки колективній роботі анестезіолога, лікаря-ендоскопіста і медсестрички все пройшло швидко, безболісно і без паніки і страху. Тепер, коли мені довелось робити гастроскопію, у мене не було жодного сумніву до кого звертатись. Цієї процедури я дуже боялась, тож вибрала із седацією, і не прогадала! Процедура пройшла непомітно для мене, без жодних неприємних відчуттів. Лікарі все детально пояснюють, розпитують, налаштовують на позитивну хвилю. Щиро дякую лікарю Дибяк С. В., анастезіологу Горелін В. І., і медсестричці Оксані за уважність, хороше ставлення і відданість своїй справі. Рекомендую від душі! Велике дякую❤️ Ви надихаєте бути здоровими, хоч до таких лікарів я б ходила б із задоволенням 😂 Тепер гастроскопія - це не страшно!)
Мед-Атлант

Дякуємо за прекрасний відгук!) Ми докладаємо всіх зусиль і раді читати, що з нами немає страху лікарів та процедур. Анастасіє, бажаємо бути здоровими!

Марина (16.03.2022)
Даже не знаю с чего начать …. Я хочу выразить огромную Благодарность руководству клиники за супер профессиональную команду ! Приехала с Киева где не успела пройти ряд обследований и долго искала куда могу обратится . По отзывам людей ( народное радио ) я попала в Вашу клинику . И не на секунду не пожалела !❤️!!! Первый доктор с которым я встретилась это врач УЗД -Дыбяк Галина . Вот скажу в двух словах - с первой минуты я поняла ,что доктор на своём месте ! Мега грамотный врач -рекомендую !!!!! О человечности ее вообще молчу узнав о том ,что мы с Киева ,предложила помощь …. И вот ,самое главное . Меня ожидало не очень приятное обследование : колоноскопия и гастроскопия . И тут я встретилась с командой медиков . Дыбьяк Сергей -Доктор , Горелин Владислав - Анастезиолог и медсестра -Зубрицкая Оксана . Я ужасно боялась проходить эту процедуру . Но все мои опасения были напрасны ! Супер профессионалы своего дела . Медсестра меня максимально грамотно подготовила к обследованию и даже переживала и звонила. Спрашивала ,как проходит моя подготовка к процедуре . Успокаивала и уверяла ,что мне не стоит переживать .так ,как мой врач нереально крутой )))😉 Так и получилось . Доктор нереально крутой ,доктор который понимает тебя с полуслова ,грамотный ,профессионал ! Доктор - The Best 🙏 Перед процедурой мы много беседовали ,все уточняли ,вот просто- все ! Обследование доктор провёл ооооооочень аккуратно ,никаких последствий . Ну и конечно Анастезиолог благодаря которому мое обследование стало просто приятным сном . И это не просто врач ,который пришёл и сделал укол ! Перед анестезией мы сделали небольшое обследование . Доктор меня обо всем спросил на предмет болезней ,аллергии итд. И заверил ,что он будет рядом и все будет хорошо ❤️ И не поверить я не смогла . Он Бог -Анастезиолог )! Я уснула и проснулась . И все было хорошо . И все опасения в прошлом . Ну вот зачем я переживала ,когда есть такая команда ! Я всем РЕКОМЕНДУЮ этих докторов ! Спасибо 🙏
Мед-Атлант

Марина, радіємо такому душевному і детальному відгуку. Бажаємо більше приємностей в житті, бережіть себе!

Катюша (29.01.2022)
Доброго вечора ! Сьогодні у вашій клініці корпус 2 робила гастроскопію ! Це була моя перша практика з такою важкою процедурою і яка пройшла успішно ! Я хочу щиро подякувати за свою професійність лікарю Диб'ян С.В. Також анастіологу Горелін В . Який зробив мою процедуру безболісною і приємним сном ) І також приємній і чудовій медсестрі Надії! Я дуже щаслива що є у Франківську такі чудові професіонали :))
Мед-Атлант

Катюша, такі відчуття і емоції — найважливіша відзнака для нас, дякуємо Вам! Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія (18.01.2022)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Щиро дякую лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Владиславу та медсестричці Оксані за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження,дуже хороші та професіонали своєї справи,хочеться,щоб побільше таких людей було. Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Велике Вам дякую)
Мед-Атлант

Вікторіє, щиро дякуємо за відгук! Нехай всі обстеження будуть на благо для Вас!

-Ірина(22.12.2021) (29.12.2021)
Проходила колоноскопію,хочу подякувати лікарям за їх професіоналізм і чуйність.
Мед-Атлант

Ірино, раді відгуку і дякуємо Вам, що приділили час написати. Здоров'я і приємностей!

Petro (20.12.2021)
Хочу подякувати лікарю Диб‘як Сергію та медсестрі за вдале проведення фіброгастроскопії. Рекомендую.
Мед-Атлант

Петро, вдячні за візит до лікаря і рекомендацію. На благо!

Віталій (03.12.2021)
Велика подяка хірургу-проктологу Поповичу Івану Івановичу за швидке й безболісне лікування "незручних проблем". Лікар та медичне обладнання на висоті. Також дуже задоволений якістю процедур гастроскопії та колоноскопії. Лікарі Дибяк Сергій Віталійович та анестезіолог(нажаль не запам'ятав ім'я) провели усе без найменшого дискомфорту. Окрема подяка медсестрам. Безперечно, рекомендуватиму!
Мед-Атлант

Віталій, щиро дякуємо за Вашу довіру і відгук про лікування! Такі слова — найвища подяка. Здоров'я Вам!

Віра (13.11.2021)
Мені потрібно було пройти гастоскопію та колоноскопію. Так, як був неприємний попередній досвід, то я боялась звертатися в "державну" лікарню. Від знайомих я дізналась, що потрібні обстеження роблять в "Мед-Атлатнт". І я наважилася! Все пройшло чудово, і що немало важно безболісно. Я вдячна лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Горелін В.І. та медсестричці Оксаночці за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження. Мед-Атлатнт - це гарна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, справжні професіонали своєї справи. Я і надалі буду до Вас звертатись та залюбки буду рекомендувати Мед-Атлатнт своїм знайомим.
Мед-Атлант

Віра, щиро дякуємо за відгук і рекомендацію. Раді розвіяти всі страхи. Гарного Вам настрою і здоров'я!

Софія (12.11.2021)
Робила колоноскопія!!! Все пройшло чудово,всі дуже привітні,турботливі,лікар Диб'як С.В.,анастезіолог,медсестра,ніякого негативі,все на вищому рівні!!!!
Мед-Атлант

Софія, ми раді, що про цю процедуру приємні враження. Дякуємо Вам за довіру і відгук!:)

Olga (08.11.2021)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Дуже хвилювалася, але все пройшло абсолютно безболісно, 2 хвилини і мене відпустили. Лікар Дибяк С. В дуже хороший та кваліфікований, медсестра Оксана приємна та чуйна. Дякую Вам.
Мед-Атлант

Ольга, дякуємо за відгук. Позитиву Вам в житті)

Уляна Огерук (15.10.2021)
Сьогодні робила фіброгастроскопію у вашій клініці! Дуже добрий лікар Дибяк С. В. Привітна медсестричка, приємний Ане Владислав. Щиро вдячна вам за приділений час. Бажаю вам процвітання і вдячних пацієнтів! Щиро дякую вам! Приємно у вас лікуватися!
Мед-Атлант

Щиро вдячні за побажання і високу відзнаку нашої роботи. Уляно, Вам навзаєм процвітання і здоров'я!

Анна (29.08.2021)
Я на днях робила повторну гастроскопію ,яку проводив Дибяк С.В.,за що йому дуже вдячна,за його чуйність і ставлення до пацієнтів,а також медсестрі Оксані,яка з прихильністю віднеслась до мене .Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Рекомендую Мед-Атлант
Мед-Атлант

Анно, дякуємо за рекомендацію! Міцного Вам здоров'я!

Віктор (11.08.2021)
Доброго дня. Сьогодні проходив в Мед Атланті гастроскопію. Все пройшло швидко і безболісно. Дякую за професіоналізм і гарне ставлення.
Мед-Атлант

Доброго дня, Вікторе. Дякуємо Вам за довіру і вибір нашої клініки! Нехай всі візити до лікарів будуть тільки для зміцнення здоров'я і з гарним настроєм!

Корисна інформація