Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
педіатр ​Гаврилюк Сергій Васильович

​Гаврилюк Сергій Васильович

педіатр
Стаж роботи - 15 років

ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ В

Корпус 1

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

+38 (095) 00 38 453 +38 (097) 41 13 133

Освіта
  • Навчався 1995 - 1998 роки Рівненський базовий медичний коледж. Відділення лікувальна справа.
  • 2000 - 2006р. Івано - Франківський Державний медичний університет. Факультет лікувальна справа (педіатрія).
  • З 2006 по 2008р. інтернатура за фахом педіатрія на базі ІФНМУ та міської дитячої лікарні.
Професійний досвід
  • З 2008 року лікар СК «Провідна».
  • З 2018 року лікар педіатр ЛДЦ  «Мед-Атлант».

Активний учасник конференцій, у тому числі з міжнародною участю за фахом педіатрія.

Напрямки роботи:

Членство в організаціях та асоціаціях
  • Західноукраїнська Академія Педіатрії
Про себе

Відповідальний, уважний, в роботі керуюся принципами доказової медицини.
Роблю все для того, щоб діти були здоровими, а батьки щасливими та спокійними.

Відгуки
Іванна Вангела (20.03.2023)
Хочу залишити подяку, від мого батька, лікарю Гімону Руслану Ярославовичу, за комфортний і чіткий прийом, за відповідальність і професіоналізм, і основне вдало проведену операцію, успіхів і побільше вдячних клієнтів! Клініка мед Атлант найпрезентабельніша в місті, комфортна в ціновій категорія а головне зібрала в собі найкращих лікарів міста! Послугами користується вся моя сім’я! Від свого імені хочу висловити щиру подяку нашому незамінному і незмінному лікарю-педіатру Сергію Васильовичу, він з сином від 0+ і вже як майже 5 років, завжди результативне лікування, чітке роз’яснення, приємний і цікавий прийом а головне не стресовий для дитини, дуже класний підхід, син із задоволенням йде на прийом, а головне з лікарем завжди є фітбек.🫶🏻
Мед-Атлант

Іванно, щиро дякуємо за час для добрих слів і такого розлогого відгуку! Нам приємно, що Ви з нами) Здоров'я Вам та близьким!

Аліна (13.09.2022)
Були на прийомі у лікаря педіатра Сергія Гаврилюка. Дуже сподобався лікар, класний, прогресивний і приємна людина. Все пояснив, розповів, дав рекомендації. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст!
Мед-Атлант

Аліно, нам приємно, дякуємо за довіру та відгук про лікаря! Здоров'я Вам і дитині!

Анна (29.01.2022)
Дуже задоволена дитячим педіатром Гаврилюк Сергій. Чудовий огляд та підхід до малюків. Нема ніякого на кшталт - нічого що це з 4 років а вам 2, приймайте по пів дози. Лишнього не назначає, тільки дієві препарати для конкретного віку.
Мед-Атлант

Анно, завжди приємно отримати високу відзнаку, вдячні за довіру найціннішого! Всіх благ!

Оксана (08.12.2021)
Щиро дякую нашому лікарю- педіатру Гаврилюку Сергію Васильовичу! Ми без проблем йдемо на прийом, а інколи викликаємо лікаря додому. Мені подобається його професіоналізм, підхід до лікування, нічого зайвого.Лікар працює по доказовій медицині для мене це важливо! Сергій Васильович завжди уважно огляне, відповість на всі мої запитання, консультує протягом перебігу хвороби. Дякую! Також хочу відзначити медсестричок, що йому допомагають, які завжди привітно і гарно відносяться. Мої малята дуже люблять приходити бо їм цікаво, а ще отримують смаколик і сюрприз. Хочу наголосити, що із оновленням кабінету стало комфортніше та ще більш приємно відвідувати Ваш заклад. Молодці! Рекомендую!
Мед-Атлант

Оксана, щиро дякуємо за такий детальний відгук, нам дуже приємно! Бажаємо Вашим малятам рости здоровими!

Ірина (04.12.2021)
Хочу подякувати за лікування донечки, лікарю - педіатру Гаврилюку Сергію Васильовичу, професійний лікар, вірно встановив діагноз, був завжди на зв‘язку і ось, через 7 днів лікування ми здорові :) Також хочу відмітити клініку Мед Атлант за гарне ставлення до пацієнтів!
Мед-Атлант

Ірина, дякуємо за високу відзнаку і лікаря, і клініки! Раді бути корисними і дарувати приємні емоції:)

Ірина (12.05.2021)
Викликали додому лікаря педіатра Гаврилюк Сергій Васильович . Лікар кваліфікований , уважний , оглядає дитину повністю!!! Задоволені на всі сто відсотків! Всім рекомендую !!!
Мед-Атлант

Ірина, раді допомогати! Дякуємо Вам за довіру і відзначення роботи лікаря. Здоров'я Вам і дитині!

Тетяна (22.02.2021)
Хочу подякувати лікарям "Мед-Атланту" Гаврилюку Сергію Васильовичу , який правильно встановив діагноз, призначив лікування та надав рекомендації, що нажаль інший педіатри, інфекціоніст, терапевт не могли цього зробити . А також лікарю УЗД Хомут Лілії Володимирівні, Кафтану Володимиру Васильовичу, який здійснив хірургічне втручання та допоміг нам, що теж у інших медичних закладах нам не робили, а відправляли на різні консультації.
Мед-Атлант

Раді, що довірились лікарям нашого центру і відзначили їх роботу. Вдячні за відгук, Тетяна! 

Corina (14.02.2021)
Сергей Васильевич Гаврилюк очень хороший педиатр, добрый и профессиональный. Всегда находит время и приходит домой когда ребенок болеет, отвечает на все вопросы и всегда пишет и интересуется как ребенок себя чувствует. Ну и в общем хороший человек ), мы очень им довольны и рекомендуем всем )
Мед-Атлант

Corina, щиро дякуємо за рекомендацією, добрі слова про лікаря! Раді бути корисними. 

Марія (10.02.2021)
Щиро дякуємо Гаврилюку Сергію Васильовичу за його працю,приємний і розуміючий лікар.Зверталися до нього неодноразово,завжди правильний діагноз і що дуже важливо правильне лікування,яке підходить дитині,дякуємо!!!!
Мед-Атлант

Марія, раді, що довіряєте лікарю нашого центру! Здоров'я Ваші сім'ї!

Мар‘яна (10.02.2021)
Як що Ви були з дитиною у трьох «спеціалістів» і ніхто не поставив конкретний діагноз а ще кожен призначав різне лікування як у нашому випадку,то однозначно рекомендую консультацію у Сергія Васильовича Гаврилюка!!! Тому що окрім високо кваліфікованого обстеження і доцільного лікування кожна мама виходить від Сергія Васильовича спокійною за стан здоров‘я своєї дитини!
Мед-Атлант

Приємно, що Ви відзначили високу професійність лікаря! Дякуємо, Мар'яна!

Романія (09.02.2021)
Хочемо подякувати закладу за лікаря від Бога, хорошого спеціаліста, прекрасну людину Гаврилюка Сергія Васильовича! Вже більше як рік ми звертаємось до нього, знаходить підхід до дитини, 24/7 на зв’язку, що є дуже важливо! Дякуємо що він у нас є
Мед-Атлант

Романія, щиро дякуємо за прекрасний відгук про лікаря!

Корисна інформація
Сертифікати