Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
проф. кафедри акушерства і гінекології ПО, д-р мед. наук Кишакевич Ірина Тарасівна

Кишакевич Ірина Тарасівна

проф. кафедри акушерства і гінекології ПО, д-р мед. наук
Стаж роботи - 23 роки

ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ В

Корпус 1

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

+38 (095) 00 38 453 +38 (097) 41 13 133

Освіта
 • 1998 рік закінчила ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».
 • 2004 рік захищено науково-дослідну роботу «Удосконалення лікування фонових захворювань шийки матки на фоні папіломавірусної та герпетичної інфекції» на здобуття ступеня кандидата медичних наук.
 • 2015 рік захищено науково-дослідну роботу «Природна менопауза у різні вікові періоди: якість життя та тактика лікувально-профілактичних заходів» на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.
Професійний досвід
 • Лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».
 • Автор більше 65 друкованих праць, приймала участь у численних семінарах, закордонних конференціях та симпозіумах, проходила медичне стажування в університетській клініці Відня, Португалії та освітнє стажування в навчальних закладах Фінляндії.
 • Також здобувала досвід та гістероскопічну практику в клініці професора Губінні( Італія) та брала участь у світових конгресах по гістероскопії. 
 • Засновик школи для лікарів «Мистецтво гістероскопії».
 • Проходила неодноразові навчання та тренінги здатність лікаря розпізнавати емоції, розуміти наміри, мотивацію і бажання своїх пацієнтів.
 • З 2020 р. працює в ЛДЦ «Мед-Атлант».
Членство в організаціях та асоціаціях
 • Член Асоціації акушерів-гінекологів України
 • Заступник Голови Івано-Франківського осередку «Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології»
 • Член спеціалізованої Вченої ради K20.601.04 із захисту дисертаційних робіт при ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».
Про себе

Пріоритетним напрямком роботи є діагностика та лікування цервікальної інтраепітеліальної неоплазії та внутрішньоматкової патології, впровадження сучасних стандартів цервікального скринінгу та ендоскопії, розвиток сучасної гістероскопії.

Ініціюю активний здоровий спосіб життя та харчування, займаюсь альпінізмом та бігом.

Моє основне кредо - діяти  з любов’ю.

Відгуки
Марія Волошина (31.05.2023)
Дякую Кишакевич Ірині Тарасівні за професійну допомогу, чудове та делікатне ставлення, поради і підтримку. 🤍 Ще раз дякую!
Мед-Атлант

Маріє, спасибі Вам за теплі слова та довіру! Щиро бажаємо здоров'я!

Потоцька Анна (30.05.2023)
Дуже дякую лікарю Кишакевич Ірині Тарасівні за професіоналізм, людське ставлення, увагу і привітність! Чудовий лікар, який любить свою справу і пацієнтів!
Мед-Атлант

Анно, щиро дякуємо за теплі слова про лікаря! Дякуємо за довіру Вам! Бажаємо здоров'я та гарного настрою:)

Тетяна, 61 рік (26.03.2023)
Хочу поділитись своїм враженням від гістерорезектоскопіі та поліпектоміі, які були проведені мені акушер-гінекологом,доктором медичних наук, професором Кишакевич І.Т. у клініці «Мед-Атлант» Івано - Франківська 24.03.2023 року. Отже, перше питання, яке постає перед тобою - це вибір лікаря, якому ти можеш довіритись. Безумовно, важливою складовою є фаховість, досвід саме у цьому напрямку та постійне удосконалення. Проте, особисто для мене не менш важливу роль відіграють і такі особисті якості лікаря як людяність, чуйність, коректність, доброзичливість, вміння знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта, відкритість, доступність, впевненість у результаті. Тривалі пошуки, зокрема, і з допомогою відгуків жінок, які стикнулись з такою ж проблемою, дозволили мені знайти такого лікаря і, незважаючи на те, що для цього мені довелось приіхати з Києва, я переконалась, що не помилилась ані у фаховості Кишакевич І.Т., ані у її особистих якостях. Операція пройшла на найвищому рівні, хоча об’єм втручання виявився набагато більшим ніж показували усі дослідження до того. Саме фаховість і величезний досвід Ірини Тарасівни посприяли успішному проведенню операції без будь - яких ускладнень. Пройшла доба, а я вже цілком відновилась і нічого не нагадує про операцію, прекрасне самопочуття і настрій. Не можу оминути увагою і прекрасного анестезіолога - Грицишин Л.В. Саме завдяки їй операція пройшла надзвичайно комфортно. Також хочу подякувати і усьому медперсоналу, який був дотичний до операції. Чудова, чітка і злагоджена робота усієї команди і є запорукою очікуваного результату. Низькій уклін вам усім за професійність та людяність. Божої вам ласки і опіки.
Мед-Атлант

Тетяно, щиро дякуємо за довіру та душевний відгук! Раді допомогти:) Здоров'я Вам та прекрасного настрою!

Наталія (12.11.2022)
Щиро дякую лікарю Кишакевич Ірині за професіолізм , привітність, добре виконання своєї роботи.
Мед-Атлант

Наталіє, дякуємо Вам за відгук! Бажаємо здоров'я і нехай все в житті буде на краще!

Галина (09.08.2022)
Доброго дня.Хочу подякувати лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за доброту,привітність високий професіоналізм.Щиро вам дякую.І надалі буду звертатися тільки до Ірини Тарасівни😊😊❤❤
Мед-Атлант

Галино, щиро вдячні Вам за відгук! Раді, що Ви задоволені!

Марія (15.06.2022)
Щиро дякую лікарю-гінекологу Кишакевич І.Т. за професіоналізм.Бажаю вам здоров'я і успіхів у вашій праці.
Мед-Атлант

Маріє, вдячні за ці слова! Цінуємо довіру і час, який Ви приділили для відгуку. Бажаємо життя в радість!

Наталія (01.03.2022)
22 лютого 2022 року мені зробили лапараскопічну операцію ,операція пройшла успішно і все завдяки команді «мед Атланту « Хочу висловити велику подяку Професіоналам ,лікарям з Великої літери ,а саме прекрасному лікарю -хірургу ,руками якого керує Бог - Долику Павлу Степановичу ,лікарю який відповість в любий час ,за підтримку після операції ,за турботу ,я знаю що Бог послав мені саме Вас !,лікарю-анестезіологу Грицишин Любові Василівні,за професіоналізм і людяність до кожного ,я почувала себе в безпеці !,лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за її доброту та правельно поставлений діагноз !усім лікарям гінекологам які допомагали при операції ,всім медсестрам та людям які працюють за для нашого здоров‘я і майбутнього кожної жінки ! У цьому медичному закладі є сучасні методи діагностики та лікування, уважне ставлення. Щира подяка за створення прекрасних умов для лікування у центрі її керівнику Віталію Олександровичу Монастирському. Я буду молитися за кожного з Вас ! Особливо в цей тяжкий час ! Мир і перемога за нами з такими нашими захисниками !!! Бережи Вас Бог !Ви нам потрібні! З великою повагою ,ваша пацієнтка Наталія ! Вклоняюсь перед вами !
Мед-Атлант

Слава Україні! Переможемо! п.Наталія, Вам бажаємо здоров'я і сил на довге життя в радості! Дякуємо за довіру і відгук.

Оксана (22.01.2022)
Хочу подякувати за уважність і професіоналізм лікаря гінеколога Кишакевич Ірині Тарасівні. Враження справила її тактовність і увага, саме лікування виявилось ефективним.
Мед-Атлант

Оксана, від серця дякуємо за ці слова! Бажаємо тільки приємностей і далі!

Уляна (10.09.2021)
Доброго дня , хочу сказати велике дякую лікарю Бондарчук Наталії Василівні за кваліфіковане , швидке і чітко по діагнозу обстеження ... І відповідно - дані чіткі рекомендації щодо лікування. А також дякую лікарю Кишакевич Ірині Тарасівна за кваліфіковано проведену офісну гістероскопію . Після цього обстеження виключили всі дуже страшні діагнози !!! Велике спасибі. І загалом після відвідування клініки Мед Атлант у мене дуже позитивні емоції , все на високому рівні , починаючи від реєстратури і так далі. Весь персонал ввічливий , приємний , атмосфера досить спокійна і комфортна.
Мед-Атлант

Уляно, дякуємо за довіру! Приємно, що приділили увагу і написали відгук. Бажаємо Вам побільше позитивних емоцій!

Таня (22.07.2021)
Висловлюю подяку Вашому медичному центру Мед-Атлан, а саме, Кишакевич Ірині Тарасівній, за її доброту, ввічливість, ставлення до пацієнта, турботу, професіоналізм і так можна продовжувати ще довго, в компліментах. Процедура пройшла безболісно та комфортно, всі лікарі хто брав участь, Вам також подяка. Процвітання Вам Ірина Тарасівна та щира подяка за професіоналізм, ввічливість та гарне ставлення. Дякую Мед-Атлан за таких чудових лікарів
Мед-Атлант

Таня, нам дуже приємно! Нехай всі Ваші відвідування лікарів дарують тільки позитивні враження. Бережіть себе!

Інна (19.03.2021)
Доброго дня, хотіла б висловити подяку Кишакевич Ірині Тарасівній за її професіоналізм та підтримку, уже довгий час веду усі обстеження тільки в неї і безмежно задоволена її ставленням до своєї робити і до своїх пацієнтів. Зовсім недавно проводили офісну гістероскопію яку вела Ірина Тарасівна все було абсолютно безболісно, тільки незначні неприємні відчуття, підтримка і оперативність зразу відчувалася починаючи від підготовки до процедури і до її закінчення, дуже хороші медсестри які допомагають пацієнтам. Абсолютно всю процедуру я спостерігала на моніторі,Ірина Тарасівна пояснювала кожний рух за що їй безмежно вдячна. Ще раз дякую клініці Мед Атлант за таких професіоналів як Кишакевич Ірина Тарасівна гордість і безмежна повага до неї, дякую:)
Мед-Атлант

Доброго дня, Інна! Щиро вдячні за вибір нашої клініки, довіру та такий детальний і теплий відгук про лікаря і медсестер. 

Людмила (27.02.2021)
Доброго дня!!!Особлива подяка лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за іі високий професіоналізм та добре і чуйне серце..неможливо відмитити як з любов ю вона ставиться до паціента;..іі уважність..людяність.повага... попавши на прийом до цього чудового лікаря я отримала вичерпну інформацію щодо лікування....Рекомендую....Ірина Тарасівна- професіонал своеі справи...
Мед-Атлант

Людмило, щиро дякуємо за теплі слова, рекомендацію, за час приділений для відгуку! Лікарю буде приємно прочитати. Здоров'я Вам!

Наталія (01.02.2021)
Вітаю! Нещодавно була на прийомі в лікаря Кишакевич Ірини Тарасівни.Дуже вдячна за консультацію та лікування.Рекомендую!Ви будете в надійних руках.
Мед-Атлант

Наталія, приємно, що високо оцінили!

Юлія (18.01.2021)
Дуже хороша клініка, задоволена високим рівнем обслуговування. В клініці завжди чисто, що для мене є теж вагомим показником. Віднедавна познайомилась із ще одним спеціалістом Мед-Атланту- гінекологом Кишакевич Іриною Тарасівною. Хочу відмітити високий професіоналізм, дуже сподобався підхід (саме такого відношення я шукала), лікар дуже уважна, при огляді все деталізувала. Надихнула своїм оптимізмом і я впевнена, що моє здоров‘я в надійних руках. Дякую за найкращих спеціалістів!
Мед-Атлант

Дякуємо Вам за відгук! Раді, що сподобалось!

Лілія (15.01.2021)
Дуже все швидко і оперативно, була записана на прийом до гінеколога, прийняли без затримки, одразу направлення на узд. Також взяли аналіз на цитологію та протягом 1 години!!! уже був результат ( а по інших лабораторіях триває до двох роб.днів) Отже огляд, цитологію, узд та повторна консультація зайняла всього півтори години. Особлива подяка Кишакевич Ірині Тарасівній - майстер своєї справи.
Мед-Атлант

Лілія, щиро раді враженню! Дякуємо.

Корисна інформація
Сертифікати