Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
пластичний хірург, торакальний хірург Петраш Андрій Володимирович

Петраш Андрій Володимирович

пластичний хірург, торакальний хірург
Стаж роботи - 5 років

ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ В

Корпус 2

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

+38 (095) 00 38 452

Освіта
 • 2011 - 2017 рр. - Національний медичний університет м. Івано-Франківськ, спеціальність «лікувальна справа».
 • 2017-2020 рр.– інтернатура за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету з клінічною базою в ОКЛ м.Івано-Франківська.
 • 2019 р. – Національна академія державного управління при президентові України. м.Київ
Професійний досвід
 • 22-23 Листопада 2017р. – учасник міжнародного конгресу «Kyiv Global Surgery Congress» ,м. Київ
 • Січень 2019р. – учасник міжнародної конференції «17th Three-Country Conference on Minimally invasive Surgery» , м.Любек, Німеччина.
 • 04 – 06 Квітня 2019р. – учасник міжнародної конференції «EDS Visceral Medicine Course 2019» , м.Київ
 • 24 – 25 Травня 2019р. – учасник всеукраїнської науково – практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання воєнно- польової хірургії, політравми та торакальної хірургії», м.Одеса
 • 18-19 Жовтня 2019р. – п’ятий з’їзд ВАПРЕХ «Актуальні питання пластичної ,реконструктивної та естетичної хірургії», м.Київ
 • 18-24 Листопада 2019р. – «Міні-резидентура» в Aesthetic Consilium Clinic ,м. Київ
 • Листопад 2019 – Course «Contour plastic» (Juvederm Volux) ALLERGAN, м.Львів
 • Березень 2020р. стажування в Піруса Володимира Петровича, клініка “Vizit Cosmetic”, м.Київ
 • З серпня 2020р. - торакальний хірург відділення торакальної хірургії «Обласної клінічної лікарні».
Про себе

Пріорітетні напрямки роботи : торакальна та пластична хірургія

Моя філософія в роботі — це здорове та щасливе життя свого пацієнта. Пластична хірургія вимагає не лише постійного професійного розвитку та удосконалення, а й художнього смаку. І завдяки цим навикам я зможу зберегти вашу молодість та підкреслити природню красу. Головне завдання — це розвіяти будь-які сумніви, що «пластична хірургія — це страшно», оскільки це лише хороший інструмент для досягнення бажаного естетичного результату.

Відгуки
Оксана (22.05.2023)
Мені порекомендували Петраш Андрія Володимировича (пластичний хірург) і тепер буду рекомендувати його я! Нависші віка заважають Вам жити, сміливо довіртесь даному лікарю, як сказав, що після блеферопластики повік буде мінус 10 років, так воно і є! Вдячна за його працю , за те, що є такий лікар професіонал своєї праці! Нехай Бог допомагає і надалі творити чудеса та приносити людям радість! Моєму щастю не має меж! Також висловлюю окрему подяку персоналу Мед- Атлант, усе на вищому рівні!
Мед-Атлант

Оксано, Ваше задоволення – найкраща відзнака роботи лікаря та команди, щиро дякуємо за добрі слова! На благо Вам!

Анна Бойченко (19.05.2023)
Щиро дякую ЛІКАРЮ Петрашу Андрію Володимировичу за проведену операцію. Він прекрасна людина, талановитий хірург, художник, який малює обличчя пацієнта скальпелем, Він чарівник! ) . Персонал клініки дуже уважний та ввічливий. Хоча я із Київщини, але під час реабілітації мій лікар був постійно зі мною на зв'язку- консультував у телефонному режимі, по відеозв'язку, заспокоював, підтримував. Я вірила йому, що все буде , як каже Андрій Володимирович і бачила, як з кожним тижнем стан моїх повік покращувався. Все заживало поступово, як і казав лікар і очі ставали все красивіші і краствіші. Минуло п'ять місяців , як я наважилася і зробила блефаропластику. Дуже задоволена результатом. На сьогоднішній день швів невидно, немає мішків під очима і нависших повік. Дуже подобається результат. Головне впевнено довіряти своєму ЛІКАРЕВІ❤! Рекомендую клініку і Лікаря Андрія Володимировича Петраша❤
Мед-Атлант

Анно, щиро дякуємо за чудові слова про роботу лікаря та рекомендацію! Нам дуже приємно!❤️ Бажаємо Вам здоров'я і гарного самопочуття!

Валентина (05.10.2022)
Доброго дня. Щиро дякую за командну роботу і те, що я наважилась у вас зробити операцію повної абдомінопластики і ушивання діастазу. Першочергово задача стояла прибрати діастаз, але очікування від повної операції перевершили сподівання. Дякую за консультацію і допомогу Ткачук-Григорчук О.О. та Григорчук М.М. Дякую величезне Петраш А.В. за першу професійну консультацію з детальним поясненням. І сама операція: анастезія з лікарем Грицишин Л.В. пройшла невідчутно, операція проведена Петраш А.В. і Петраш В.К. має чудові результати. Я дуже задоволена відношенням персоналу до пацієнта. Бажаю всім розвитку, добра, здоров'я і найшвидшої перемоги! Після операції пройшло 3 місяці і це нові комфортні відчуття! Дякую за золоті руки і професіоналізм Петраш А.В.!
Мед-Атлант

Валентино, нам дуже приємно бути корисними і покращувати життя людей. Дякуємо Вам за довіру! Нехай все буде на благо і для радості Вам!

Любов (09.08.2022)
25 .07.2022 в свої 60 років моя мрія здійснилась. Мене доля звела з прекрасною людиною ,професіоналом своєї справи, пластичним хірургом Петрашем Андрієм Володимировичем, який здійснив мені верхню блефаропластику та видалив гемангіоми. З першої зустрічі Андрій Володимирович відповів мені на всі запитання, повністю розвіяв страх і, враховуючи що я з Миколаївської області і не маю багато часу на лікування, призначив день операції, ущільнюючи свій графік роботи. Цього лікаря сам Господь Бог в чоло поцілував, тому має золоті руки і добре серце. Результати його роботи мене задовольнили вже через тиждень. Я дуже йому вдячна!!!! Ми домовились на повторну зустріч. Бажаю йому префесійного зростання, здоров"я, кохання і задоволення від життя! Керівництву клініки дякую за підбір такого кадрового потенціалу , за їх турботу, щоб уникнути відтоку за кордон професіоналів!!! Особлива подяка красуням з рецепшена, завжди компетентні по всім питанням і подяка оперційним сестричкам, вони причудові! Велика подяка лікарю-анастезіологу Грицишин Любові Василівні!!! Процвітання клініці і мирного неба!!!
Мед-Атлант

Любове, дякуємо Вам від серця за такий душевний відгук! Приємно бути причетними для радості. Нехай все буде на благо, багато радості в житті!

Людмила (26.06.2022)
Хочу подякувати Петрашу Андрію Володимировичу за бездоганно проведену операцію «підтяжка молочних залоз». Оперативне втручання відбулось 16.02.2022 року. Відмінний результат був отриманий одразу ж після оперативного втручання. Але зараз, чотири місяці після операції, результат просто супер, я ним безмежно задоволена. Лікар від Бога, професіонал та чудовий співрозмовник. Також величезна подяка персоналу клініки за професіоналізм та відношення до пацієнтів.
Мед-Атлант

Людмило, щиро дякуємо за відзнаку високого рівня лікаря та команди! Раді працювати для Вашої краси та задоволення!

Ігор (30.05.2022)
За рекомендацією друзів звернувся до Петраша Андрія Володимировича, не зважаючи на молодий вік, дуже професійний лікар, результатом більше ніж задоволений!
Мед-Атлант

Ігорю, радує Ваша відзнака роботи лікаря, дякуємо! Вам бажаємо мати справу завжди з фахівцями у всіх сферах життя!

Марина (23.05.2022)
Хочу висловити подяку пластичному хірургу Петрашу Андрію Володимировичу за його професіоналізм. Сказати, що я задоволена його роботою, це - нічого не сказати! Чудовий лікар,якому можна довіряти і довірити свою красу, незважаючи на свою молодість,він досить досвідчений і майстерний, дає гарні поради, до яких варто дослухатись.
Мед-Атлант

Марино, вдячні за Ваш відгук про лікаря! Раді служити для краси та здоров'я!

Олена (14.04.2022)
Хочу висловити щиру подяку колективу клініки "Мед-Атлант" за чудову дуже професійну і злагоджену роботу. Ви робите свою професійну справу на самому високому рівні, турбота про пацієнта у вас на першому місці. Особиста подяка пластичному хірургу Петраш Андрію Володимировичу. та всій команді. Особиста подяка моя анестезіологу Грицишин Л.В., які провели мені успішну операцію 06.04.2022, а також чуйним і уважним медсестрам дівчата ви справжні Зірочки відділення. Усьому колективу клініки "Мед-Атлант" бажаю здоров'я, тільки гарних паціентів мирного неба над головою, сил на надхнення у вашій нелегкій праці. Дякую Вам.
Мед-Атлант

Олено, нам дуже приємні Ваша довіра та відгук! Вам хороших людей у своєму житті та радості!

Марія (14.10.2021)
Дуже рада що звернулася саме в цю клініку і не побоялася молодих спеціалістів, тиждень тому я робила абдомінопластику у Петраш Андрія Володимировича. Сказати що це хороший лікар, нічого не сказати - це творець улюбленої справи настільки чуйний ввічливий професіонал який розвіяв всі мої страхи і переживання, що на операцію я йшла без будь яких переживань, ще на самій консультації Андрій Володимирович показа себе в першу чергу як професійний спеціаліст який розповів всі етапи операції та реабілітаційний період, відповів на всі мої запитання і запевнив в хорошому результаті, і я йому повірила, і дякую йому за золоті руки, доброту і любов до своєї робота а отже і до нас пацієнтів. І звісно дякую всім персоналам ви на висоті, післяопераційний переод пройшов легко і безболісно, а так як я мала 2 кесарево то я знаю як в лікарнях відносяться до післяопераційних пацієнтів,у вас класно хочеться повертатися ще і ще. Дякую вам❤️
Мед-Атлант

Марія, безмежно дякуємо за такий чуйний відгук і довіру. Добра і любові у Вашому житті!

Марта (27.08.2021)
Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю - пластичному хірургу Петраш Андрію Володимировичу, дбайливим медсестрам та привітній дівчині на рецепшині. Лікар проводив операцію з отопластики, все здійснювалося професійно: і доопераційний період (консультація, протягом якої отримала відповіді на всі питання, а також потрібні поради ), і підготовка до операції (лікар намагався приємними розмовами розвіяти всі страхи, медсестри піклувалися про мій комфорт), і сам період операції (слухала розслабляючу музику, лікар та медсестри уважно спостерігали за моїм фізичним та емоційним станом). Андрій Володимирович проявив себе як фахівець своєї справи, старанний, освічений, уважний, толерантний, а також справив враження цікавої особисті та справді хорошої Людини. Мені було надзвичайно приємно знаходитися у клініці в оточенні таких добрих та ввічливих людей, і враження після операції залишилися тільки найкращі. А ще приємна дівчинка на рецепшині допомагала мені викликати таксі, бо у дощову погоду це було зробити не легко)))
Мед-Атлант

Марта, дуже приємно, що Ви довірились нам і ще поділились враженнями для всіх. Дякуємо! Добрих і фахових людей у Вашому житті!

Аліна (22.08.2021)
Хочу подякувати Петрашу Андрію Володимировичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина. А також подяка персоналу клініки за професіоналізм і відношення до клієнтів.
Мед-Атлант

Аліна, нам дуже приємні довіра і відзначення лікаря та всієї клініки. Радості Вам!

Galina (16.08.2021)
Ich hatte vor kurzem Blefaroplastik beim Dr. Petrash A. W. (den plastischen Chirurgen) machen lassen. Mit dem Ergebnis bin ich super zufrieden, und ich kann Dr. Petrash nur weiterempfehlen! Sehr netter, kompetenter Arzt. Er hat sich in den Vorgesprächen viel Zeit genommen, alles (OP mässig) sehr gut erklärt, alle meine Fragen beantwortet. Ich durfte meine Fragen jederzeit auch per Vieber (bzw. Whats App) stellen. Spitzenmäßige Beratung und Durchführung. Sehr schöne moderne Praxis, ist schick eingerichtet, und sehr sauber. Sehr freundlicher Empfang. Alle Angestellten sind sehr nett und geben alles, dass man sich gut aufgehoben fühlt. Hier fühlte ich mich sehr gut aufgehoben und werde definitiv wieder kommen. Alles zu meiner vollsten Zufriedenheit! Danke für alles! Schöne Grüße aus Deutschland ...Недавно сделада блефаропластику в клинике Мед - Атлант у замечательного пластического хирурга А. В. Петраша. Я очень довольна результатом могу порекомендовать доктора А. В. Петраша. Очень хороший, грамотный врач. Он уделил много времени и внимания предварительным переговорам, все очень хорошо объяснил, ответил на все мои вопросы. Мне разрешили задавать свои вопросы в любое время через Vieber (или Whats App). Доктор - профессионал, чуткий. Моральная поддержка была оказана на всех этапах. Очень современная стильная и чистая клиника. Очень радушный прием. Весь персонал очень приятный и делает все возможное, чтобы пациент чувствовал себя комфортно. Все соответствовало моему полному удовлетворению! Спасибо за все!
Мед-Атлант

Galina, щиро вдячні за довіру та такі надзвичайно приємні слова! Нехай все у Вашому житті відповідає найвищим очікуванням і приносить задоволення!

Тетяна (14.08.2021)
Хочу щиро подякувати Петрашу Андрію Володимировичу за проведену ним пластичну операцію. 3 тижня тому робила верхню блефаропластику, результат приголомшливий. Погляд відкритий, всі знайомі зауважують, що я дуже гарно виглядаю. Під час консультації лікар детально розповів як про операцію, так і про етапи реабілітаційного періоду. Усміхнений, чуйний, емпат, водночас серйозний та зосереджений, коли почалася підготовка до операції. Дуже сподобалося, що лікар пояснив про розбіжності при оперуванні повік (зліва була грижа, справа повіка більш опущена). Ще для мене приємним моментом було те, що пану Андрію можна задати запитання в месенджері, і він надасть відповідь і поцікавиться самопочуттям. Про клініку: чисто, гарно, чудові кабінети та операційний блок. Не відчувається, що ти в лікарні. Під час операції звучить музика. Ще й лікар чудовий. Все це сприяло тому, що під час операції взагалі не було хвилювання. Медсестри дуже уважні, доброзичливі. Особлива подяка медсестрі Тані, в якої дуже легка рука). Весь процес від операції до зняття швів - безболісно, швидко, професійно та з індивідуальним підходом. Думаю, найкращою рекомендацією буде те, що я планую найближчим часом робити блефаропластику нижніх повік в Петраша А.В.. Дуже задоволена, що обрала саме цього фахівця.
Мед-Атлант

Тетяно, нам дуже приємно! Дякуємо за такий детальний відгук про лікаря і команду. Позитиву і здоров'я Вам у житті і чекаємо знову, нехай візити до лікарів будуть для краси і прекрасного самопочуття:)

Євген (23.07.2021)
Дуже вдячний Петраш Андрію, приємна людина, професіонал своєї справи.
Мед-Атлант

Євгене, дякуємо за високу відзнаку лікаря! Спасибі, що завітали до нас.

Таня (02.03.2021)
Особлива подяка Петраш Андрію Володимировичу! Консультація на високому рівні , лікар якому довіряєш з першого погляду . Професійний , естетичний підхід пластичного хірурга . Чудовий дбайливий мед персонал ! Щиро дякую !
Мед-Атлант

Таня, приємно, що обираєте нашу клініку. Дякуємо за теплі слова про лікаря та всю команду!

Наталія (27.02.2021)
Якщо про лікувальний заклад можна писати, що він - прекрасний, то це - про "МедАтлант"! Андрію Володимировичу Петраш, дякую Вам за Ваші золоті руки, людяність, терплячість та безмежну доброту! Дівчатка, які тут працюють, Ви - неймовірні! І я, правда, безмежно рада, що, волею долі, опинилася саме у "МедАтланті"! Успіхів Вам, вдячних пацієнтів, і нехай Вас береже Господь!
Мед-Атлант

Раді принести прекрасні враження. Щиро дякуємо, Наталія, за довіру і відгук! Успіхів Вам у всьому!

Наталія (27.10.2020)
Свій попередній відгук я випадково відправила швидше, аніж заповнила усі зірочки. У моєму випадку їх мало б бути більше, аніж зазначено. Ще раз дякую Вам❤❤❤
Мед-Атлант

Зрозуміли)) Дякуємо, що написали!smileyheart

Наталія (27.10.2020)
Я не знаю, скільки насправді можна класти "зірочок", але я кладу їх по-максимуму. За уважність та чуйність колективу, за фантастичне відношення і за неймовірну людяність. Андрію Володимировичу, Любо Василівно, золоті люди з золотими руками і серцями, Вам - окреме спасибі та низький уклін. Ви - найкращі! Дякую Вам за Вашу прекрасну роботу і неймовірний результат! Ви - найкращі! Успіхів Вам! :)
Мед-Атлант

Нам приємно і важливо знати, що ми допомогли! Дякуємо Вам!heart

Сертифікати