Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
к.м.н., хірург Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна

Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна

к.м.н., хірург
Стаж роботи - 12 років

ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ В

Корпус 2

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

+38 (095) 00 38 452

Професійний досвід
  • 2004-2010рр. навчалася в Івано-Франківському національному медичному університеті на лікувальному факультеті.
  • 2010-2013рр. проходила інтернатуру за спеціальністю “хірургія” на базі ОКЛ м. Івано-Франківськ та навчалася в магістратурі ІФНМУ.
  • 2014-2016рр. прийнята на посаду лікаря-хірурга в ОКЛ та навчалася в аспірантурі на кафедрі загальної хірургії ІФНМУ, яку успішно завершила написанням кандидатської дисертації.
  • З 2017р. і по сьогоднішній день асистент кафедри загальної хірургії та лікар-хірург в ОКЛ м. Івано-Франківськ.
  • Кандидат медичних наук.
  • Активний учасник численних конференцій, пленумів та симпозіумів у сфері абдомінальної хірургії.
Членство в організаціях та асоціаціях

Івано-Франківський осередок асоціації хірургів України.

Про себе

Вважаю, що головна “професія” в житті - бути людиною. Для мене хірургія - це не тільки робота, це стиль мого життя. Це те, чим я живу та чим захоплююсь. Працюю заради того, щоб допомогти хворому зберегти його здоров’я, а це, на мою думку, найцінніший дарунок у житті кожного із нас.

Відгуки
Діана Худевич (24.05.2023)
Добрий день ! Хочу висловити щиру подяку лікарю Ткачук-Григорчук Олесі Григорівні, котра прооперувала мою маму. До консультації з п.Олесею ми ніяк не могли зважитися у кого та у котрій клініці проводити холецистектомію. Після спілкування з чудовим лікарем, ввічливим, людяним, майстром своєї справи все стало зрозуміло. Операція пройшла успішно. Щиро вдячні професійному колективу Медатланту, медичній сестрі Фуштей Мар`яні, котра проявила глибоку турботу впродовж доби. Спасибі Вам велике, Олесю Олегівно, за Вашу милість, терпіння, турботу, увагу, професіоназм. Дякуємо!Хай Бог Вам поверне сторицею! Рекомендую звертатися до Олесі Олегівни!
Мед-Атлант

Діано, сердечно дякуємо за рекомендацію лікаря, за відзначення людяності Олесі Олегівни! Щиро бажаємо Вашій мамі здоров'я та гарного настрою всім!

Ярослав Зваричук (23.05.2023)
Дуже задоволений якісно і професійно проведеною лапароскопічною операцією у вашій клініці. Приємні враження від комфорту, відношення всього персоналу, чистоти . Особлива подяка лікарю-хірургу ТКАЧУК-ГРИГОРЧУК Олесі Олегівні за її талант, професійність , доброту, чуйність і милосердя. Щиро рекомендую!!!
Мед-Атлант

Ярославе, щиро дякуємо за відзнаку роботи лікаря і всього колективу! Швидкого відновлення та здоров'я!

Лідія Ковальська (20.05.2023)
Щиро дякую лікарю в якого золоті руки Олесі Олегівні та її команді за успішно проведену мені лапароскопічну операцію на жовчному.В мед-атланті немає страху,а медичний персонал такий як рідні люди Велике спасибі ще раз .
Мед-Атлант

Лідіє, щиро дякуємо за відгук про лікаря, за те, що обрали наш центр! Від душі бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою!

Прокоп'як Марія (02.05.2023)
Доброго дня всім. Хочу висловити свою щиру подяку лікарям хірургам ТКАЧУК--ГРИГОРЧУК ОЛЕСІ ОЛЕГІВНІЙ ГРИГОРЧУК МИКОЛІ МИКОЛАЙОВИЧУ. За надану мені грамотну і кваліфіковану консультацію,відповідальний підхід до операції,,доброзичливе ставлення. Це чудові лікарі,які люблять свою роботу і пацієнтів. Низький ВАМ уклін і подяка за ваші унікальні руки і майстерність. Всі добрі слова і поради ОЛЕСІ ОЛЕГІВНИ довго житимуть відлунням у моєму серці. Я бажаю ВАМ допомогти ще багатьом людям і кожен день отримувати подяку і щасливі посмішки пацієнтів. Клініці процвітання.
Мед-Атлант

Маріє, нам дуже приємно, що довірили допомогу нашим лікарям. Щиро дякуємо за всі добрі слова та бажаємо здоров'я!

Марія (09.04.2023)
Хочу щиро подякувати лікарю-хірургу Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні, анестезіологу Грицишин Любові Василівні та всьому медичному персоналу клініки "Мед-Атлант" за успішно проведену лапороскопічну холецистектомію. Дякую за Ваш професіоналізм, хороше ставлення, цілодобову підтримку та турботу. Бажаю Вам здоров'я, успіхів у нелегкій праці, Божого благословення та мирного неба!!!
Мед-Атлант

Маріє, щиро дякуємо, що написали враження і цінуємо добрі слова! Здоров'я Вам в подальшому! 

Марія Баб'як (24.02.2023)
Добрий день.Широ дякую лікарям-хірургам Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні,Григорчук Миколі Миколайовичу та лікарю анастазіологу Грицишин Любові Василівні за проведену мені лапароскопічну операцію по видаленню жовчного міхура 22.02.2023.року. Я була дуже налякана,бо ніколи ніяких операцій мені не робили,я кидалася в різні сторони і незнала куди йти,що робити.Всі щось радили,а я не могла прийняти ніяке рішення,аж поки не попала у Мед-Атлант до Олесі Олегівни.Зустріла привітну,усміхнену жіночку ,лікаря-хірурга,яка запевнила мене,що все буде добре і ще вона сказала,що дуже запам'яталося моєму синові,"я хочу щоб ви вийшли від нас здоровою".Я довірилася Богові і чудовим лікарям,які не тільки професіонали,але дуже хороші люди.А ще я сильно боялася наркозу,я думала,що можу не прокинутися,але Люба Василівна,все мені пояснила,я подивилася в її гарні очі,побачила привітну,добру посмішку і повірила ,що все буде добре.Дякуючи Богу,та професійній команді лікарів все пройшло добре.А потім була палата,а якій я познайомилася з жіночками,які теж були після операці.До нас приходили наші лікарі ,питали чи все добре,а потім біля нас увесь час була медсестричка,якій я також дякую,звати її Віра.Привітна,завжди усміхнена,вона біля нас ходила,як біля рідних.Як вона все встигала,то клала капельниці,давала уколи(уколи так давала ,що навіть не чути,ніби нічого і не робила),ставила свічки протизапальні,міряла температуру,,тиск по декілька разів ,приносила пити,їсти,навіть жіночці допомагала вдітися,завжди така усміхнена і на позитиві.Ще раз щиро дякую Лікарям Олесі Олегівні,Миколі Миколайовичу,Любі Василівні,медсестричці Вірі та усьому персоналу медичного центру Мед-Атлант та бажаю усім Божого благословення, мирного неба, міцного здоров'я, щастя, добра, любові,спокою, гарних успіхів у нелегкій роботі і всього самого якнайкращого.
Мед-Атлант

Маріє, нам дуже приємно, що Ви так розлого поділились враженнями про лікування у нас. Дякуємо від щирого серця за довіру та всі добрі слова! Здоров'я Вам!

Світлана Гураль (18.02.2023)
Доброго дня. Хочу щиро подякувати операційній команді лікарів, а саме Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні і Грицишин Любові Василівні, які 02.02.2023 провели мені успішно операцію - лапароскопічну холецистектомію (видалення жовчного міхура) та всьому персоналу за професіоналізм, людяність та високу якість послуг. Все пройшло чудово! Бажаю вам всім здоров’я, успіхів у вашій нелегкій праці та якнайшвидшої перемоги і миру! Безмежно вдячна вам!
Мед-Атлант

Світлано, раді прочитати Ваш відгук! Бажаємо міцного здоров'я і нехай все буде на краще для Вас!

Марія Слочак (22.01.2023)
Хочу подякувати лікарям Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні і Грицишин Любі Василівні та цілому персоналу за проведену операцію з видалення жовчного міхура. Сподобалось відношення і професіоналізм лікарів.
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо за відгук — нам цінно і приємно! На благо Вам!

Ольга Бурнос (15.12.2022)
Щиро вдячна персоналу клініки МЕД-АТЛАНТ, а особливо хірургам Григорчук Миколі Миколайовичу та Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні, анастазіологу Грицишин Любові Василівні і всьому медичному персоналу за сумлінну та якісну роботу.
Мед-Атлант

Ольго, дякуємо щиро за відгук! Раді працювати для Вашого здоров'я і хорошого самопочуття!

Валентина (05.10.2022)
Доброго дня. Щиро дякую за командну роботу і те, що я наважилась у вас зробити операцію повної абдомінопластики і ушивання діастазу. Першочергово задача стояла прибрати діастаз, але очікування від повної операції перевершили сподівання. Дякую за консультацію і допомогу Ткачук-Григорчук О.О. та Григорчук М.М. Дякую величезне Петраш А.В. за першу професійну консультацію з детальним поясненням. І сама операція: анастезія з лікарем Грицишин Л.В. пройшла невідчутно, операція проведена Петраш А.В. і Петраш В.К. має чудові результати. Я дуже задоволена відношенням персоналу до пацієнта. Бажаю всім розвитку, добра, здоров'я і найшвидшої перемоги! Після операції пройшло 3 місяці і це нові комфортні відчуття! Дякую за золоті руки і професіоналізм Петраш А.В.!
Мед-Атлант

Валентино, нам дуже приємно бути корисними і покращувати життя людей. Дякуємо Вам за довіру! Нехай все буде на благо і для радості Вам!

Ірина (29.09.2022)
Добрий вечір! Щиро дякую Олесі Олегівній Ткачук-Григорчук та її команді, за зроблену операцію мамі-видалили жовчний міхур. Професіоналізм лікарів та медсестер на дуже високому рівні. Стерильна чистота клініки, неймовірно смачна їжа, та турботлива атмосфера. Ще раз щиро дякую за здоров'я моєї мами. НЕХАЙ У ВАС ВСЕ ВДАЄТЬСЯ. БОЖОЇ ОПІКИ.
Мед-Атлант

Ірино, нехай все буде на благо — здоров'я та довгих років життя Вашій мамі! Дякуємо Вам за відгук!

Василь Васильович (29.09.2022)
Щиро вдячний керівництву клініки Мед-Атлант за високу організацію роботи та європейський рівень обслуговування та лікування пацієнтів (л.л. Віталій Олександрович, Тарас Васильвоич). Лікарям Олесі Олегівні Григорчук та Миколі Миколайовичу Григорчуку, лікарю - анестезіологу Гричишин Любові Василівні, які прооперували мене 16.09.2022 (пахова грижа), - окрема вдячність! Шановні, Ви - професійні та класні медики, уклінне спасибі! Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру та добра, а від пацієнтів тільки подяки!
Мед-Атлант

Василь Васильович, вітаємо! Щиро дякуємо за відгук, нам дуже приємно знати, що були корисні. Бажаємо Вам здоров'я!

Ігор(10.09.2022) (19.09.2022)
Щиро дякую лікарям-хірургам О.О.Ткачук-Григорчук ,М.М.Григорчук та лікарю-анестезіологу Грицишин Л.В. за чудово проведену мені операцію з видалення жовчевого міхура. Це професіонали своєї справи а також прекрасні чуйні люди! Дуже радий ,що звернувся до Вас.Міцного Вам здоров`я і всіх земних благ.
Мед-Атлант

Ігорю, нам приємно, що Ви задоволені і ми щиро вдячні за відгук! Здоров'я Вам!

Богдан (31.08.2022)
Добрий день! Від імені мого батька , хочемо подякувати клініці МЕД-АТЛАНТ за успішно проведену операцію. А саме лікарям-хірургам: Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук і Миколі Миколайовичу Григорчук та лікарю-анестезіологу Любі Василівні Грицишин , а також всьому медичному персоналу. Оперували тата з приводу грижі (29.08.22). Дай Боже Вам усім здоров'я та наснаги у вашій нелегкій справі. СЛАВА УКРАЇНІ
Мед-Атлант

Богдане, нам приємні Ваші слова і приділений час для цього. Нехай все буде на благо і далі, здоров'я батьку!

Оксана (13.08.2022)
Добрий день.Хочу висловити щиру подяку від себе, і від імені моєї мами.І щиросердечно дякуємо лікарям Мед-Атланд,а особливо хірургу Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні,Григорчук Миколі Миколайовичу, Анестезіологу Грицишин Любові Василівні і всьому медичному персоналу.Мою маму оперували (25.07.2022.)Грижа білої лінії живота і все пройшло успішно,завдяки вам,хорошим,професійним,чуйним лікарям .Бажаємо вам щастя, здоров'я,успіхів, процвітання,у вашій нелегкій праці.Нехай вас Бог береже,і мирного нам неба усім!!!
Мед-Атлант

Оксано, нам дуже приємно, що Ви написали відгук! Здоров'я Ваші мамі і всім щасливих років життя!

Марія (14.06.2022)
Щиро дякую хірургу Ткачук-Григорук Олесі Олегівні, яка 30.05.22 провела мені лапароскопічну холецистектомію, анестезіологу Грицишин Любові Василівні і всьому персоналу за професіоналізм та високу якість послуг. Все пройшло чудово! Бажаю вам здоров’я, успіхів у вашій нелегкій праці!
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо Вам за довіру та побажання! Нехай все у Вас в житті буде добре!

Ірина (03.06.2022)
Добрий день!!! Хочемо подякувати Лікарям-Хірургам: Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук і Миколі Миколайовичу Григорчук, Лікарю-Анестезіологу Любі Василівні Грицишин, а також всьому медичному персоналу!!! Оперували маму з приводу грижі (25.05.2022). Ви - Лікарі з великої літери, професіонали своєї справи, привітні, чуйні і просто неймовірні Люди!!! Не вистачить слів, щоб описати вдячність. Ви - супер!!! Добра, позитиву, мирного і спокійного неба, процвітання Вам і Вашій команді💕💙💛
Мед-Атлант

Ірино, спасибі Вам за відгук, такі слова — цінна відзнака для нас! Здоров'я мамі і Вам та нехай візити до лікарів завжди будуть з приємністю)

Оксана Стиславська (18.05.2022)
Щиро дякуємо Олесі Олегівна Ткачук -Григорчук це лікар з величезної букви лікар від бога,Олеся Олегівна велике вам дякую,якщо і прийшлося б звертатися в житті до хірурга то тільки до вас!!! Щиро дякуємо усьому персоналу Мед -атлант,велике спасибі керівнику за таких спеціалістів за такий персонал,Мед-атлант клініка європейського рівня,ми щиро вдячні усьому персоналу.
Мед-Атлант

Оксано, вдячні за приємні емоції від відгуку! Бажаємо звершень на блага свого життя!

Віта (13.05.2022)
Тиждень тому мене прооперували в цій клініці. Я хочу висловити величезну вдячнісь, найперше, хірургу Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук, а також анастезіологу Любові Василівні Грицишин! Ви неймовірні, світлі, добрі жінки та висококваліфіковані спеціалісти! А також дякую усьому персоналу. Привітні, турботливі... Я дуже радію, що в нашому місті є така сучасна клініка. Сучасний підхід. Я мрію, щоб державні лікарні рівнялися на Ваш професіоналізм та любов до людей! Обіймаю з найтеплішими емоціями. Ви найкращі 😘
Мед-Атлант

Віто, дякуємо за довіру і раді виправдати всі очікування як до сучасного центру! Вам легкого відновлення і здоров'я!

Олег (20.04.2022)
Доброго дня, хочу подякувати клініці Мед-Атлант, за успішну проведену операцію з приводу защемлення пахової грижі особливо хірургу Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні це профісіонал своєї справи, та її команді, теж хочу подякувати медсестрам які завжди на своєму місьці. Ще раз дякую усім за вашу нелегку працю , мирного усім неба.
Мед-Атлант

Олеже, вдячні Вам за довіру і визнання роботи лікаря та медичних сестер. Легкого Вам відновлення та здоров'я!

Віктор (17.04.2022)
Хочу висловити щиру подяку колективу клініки "Мед-Атлант". Особливо хірургу Ткачук-Григорук Олесі Олегівні та Всім хто провів мені успішну операцію лапароскопію жовчного міхура 04.04.2022 р., а також чуйним і уважним медсестрам. Бажаю Вам здоров'я, мирного неба над головою, сил у вашій нелегкій праці.
Мед-Атлант

Вікторе, від душі дякуємо за відгук, раді допомогти! Вам  здоров'я і всім нам до перемоги!

Вікторія (10.04.2022)
Висловлюю щиру подяку хірургу,Олесі Олегівні та всьому медичному та обслуговуючому персоналу клініки "Мед Атлант"за вдало проведену мені операцію.Ви професіонали своєї справи!Здоров'я Вам та наснаги!
Мед-Атлант

Вікторіє, від серця дякуємо за відзнаку роботи! Раді служити для людей. Вам здоров'я!

Надія Бондарчук (09.04.2022)
Хочу висловити щиру подяку колективу клініки "Мед-Атлант" за чудову і злагоджену роботу. Ви робите свою професійну справу, турбота про пацієнта у вас дійсно на першому місці. Особлива подяка хірургу Ткачук-Григорук О.О. та всій команді: Тимчук В.І., Григорчук М.М., анестезіологу Грицишин Л.В., які провели мені успішну операцію 04.04.2022, а також чуйним і уважним медсестрам. Особливе дякую Олесі Олегівні! Усьому колективу клініки "Мед-Атлант" бажаю здоров'я, мирного неба над головою, сил у вашій нелегкій праці. Дякую, що повернули мені натхнення до життя!
Мед-Атлант

Надіє, такі відгуки — наше натхненння, щиро дякуємо! Всіх благ Вам, здоров'я і перемоги нам!

Василь Грушецький (27.03.2022)
СЛАВА УКРАЇНІ !!!! Хочу висловити щиру подяку медичному персоналу " Мед-Атлант". Сучасна клініка з новітніми технологіями, обслуговування на найвищому рівні... Особлива подяка лікарю хірургу ТКАЧУК - ГРИГОРЧУК ОЛЕСІ ОЛЕГІВНІ та ГРИИГОРЧУК МИКОЛІ МИКОЛАЙОВИЧУ, які робили мені операцію з приводу пупкової грижі. Це не просто лікарі, це висококваліфіковані професіонали своєї справи. Завжди готові в любий час підтримати після операції. Вам бажаю міцного міцного здоров'я, бо коли є здоров'я тоді є все! А клініці " Мед - Атлант", - успіху, процвітання і побільше задоволених клієнтів. З повагою Василь Миколайович.
Мед-Атлант

Героям Слава! Василю, щиро дякуємо за високу відзнаку роботи лікарів і побажання. Здоров'я Вам та миру нам всім!

Богдан (26.03.2022)
Щиро вдячний Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук за високий професіоналізм у лікуванні, комунікабельність, турботу та відданість своїй справі.  Мені було надзвичайно приємно знаходитися у клініці в оточенні таких добрих та ввічливих людей. Враження після операції залишилися тільки найкращі.
Мед-Атлант

Богдане, дякуємо за довіру і відгук! Привітності від людей і далі в житті та швидкого відновлення!

Олена (24.03.2022)
Щира подяка всьому колективу клініки за чудову і злагоджену роботу. Ви робите свою роботу дійсно професійно, турбота про пацієнта у вас дійсно на першому місці. Особлива подяка хірургу Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук та всій команді хірургів, анестезіологу, які робили операцію моєму чоловіку 21.03.2022р з приводу грижі СОД, а також чуйним і уважним медсестрам, які працюють у вас. Олеся Олегівно, Ви - чудова позитивна людина і висококласний лікар! Дай Боже Вам здоров'я, наснаги і сил у Вашій нелегкій справі. Всьому колективу клініки "Мед-Атлант" - мирного неба і вдячних пацієнтів!!!
Мед-Атлант

Олено, приємно отримати Ваш відгук про нашу роботу. Щиро бажаємо легкого відновлення Вашому чоловіку, здоров'я та миру!

Роман Пліхтяк (19.03.2022)
Щиро дякую за професійних лікарів. Особлива подяка лікарю, Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні. Лікарю Григорчук Миколі Миколайовичу. Лікарю-анестезіологу Грицишин Любові Василівні. Ви врятували моє життя. Хай Вас завжди береже Бог. Всім рекомендую клініку Мед Атлант. Дуже чудовий персонал, завжди привітні медсестрички.
Мед-Атлант

Романе, радіємо Вашому відгуку і дякуємо за довіру! Вам бажаємо привітності і радості щодня!

Наталія (12.02.2022)
Хочу висловити щиру подяку медичним працівникам за їх щирість, привітність та професіоналізм. Особливо хочу подякувати хірургу Олесі Олегівні Ткачук- Григорчук яка 10.02.2022 року провела успішно операцію по видаленню жовча. Низький Вам уклін за Ваш професіоналізм, вмілі руки та добре серце, за Вашу турботливість, ввічливість та уважність. Анастазіологу Грицишин Любов Василівна за її доброту, милість, ввічливість та професіоналізм, Дякую медсестрам за піклування і уважність. Також велика подяка дівчатам на регістратурі які дуже привітні. Ви найкращі.
Мед-Атлант

Наталія, дякуємо за такий мотивуючий відгук! Вам здоров'я і нехай добрі слова вертаються сторицею!

Сергій (28.12.2021)
Хочу висловити щиру подяку медичним фахівцям Мед-Атланта за їх професіоналізм.16.12. у мене була операція з приводу діафрагмальної грижі. Особливо хочу подякувати хірургові Олесі Олегівні Григорук. Низький Вам уклін за ваші вмілі руки, добре серце, за вміння заспокоїти пацієнта.
Мед-Атлант

Сергію, раді допомагати і щиро дякуємо за відгук! Здоров'я Вам і радісних свят!

Галина (18.12.2021)
Хочу щиро подякувати клініці Мед-Атлант за привітних і ввічливих лікарів, за комфортні умови перебування! А особливо хірургам Ткачук-Григорук Олесі Олегівній і Григорчук Миколі Миколайовичу,за операцію на білій лінії живота!Дякую всьому медичному персоналу за їхнє гарне відношення до хворих!Приємно вражена і ще раз дякую!!)))
Мед-Атлант

Галино, дякуємо Вам за довіру і відгук! Бажаємо здоров'я і веселих свят!

Оксана (26.11.2021)
Від усієї сім'ї хочу подякувати Ткачук Олесі Олегівні, яка успішно провела операцію на післяопераційну грижу для моєї бабусі Галини. Пані Олеся не тільки якісно провела операцію, а й була дуже турботливою, ввічливою та уважною. Також потрібно було залишитися в палаті три дні, рідним вхід був заборонений ( червона зона), то бабуся дуже вражена ввічливістю медсестер, чудовими умовами та уважністю. Словом, робота медсестер та лікарів на найвищому рівню. Єдиний момент: деякі адміністратори під час розмови по телефону були трохи грубими та байдужими, було важко спілкуватися.
Мед-Атлант

Оксана, дякуємо за відгук, нам дуже приємно і раді допомогти. Зауваження теж приймаємо до уваги для роботи. Гарного дня!

Галина (15.11.2021)
Хочу подякувати лікарям Ткачук Олесі Олегівні і Миколі Миколайовичу, анастазіологу Любов Василівні, за проведену операцію пупкової грижі, медсестрам за хороше ставлення. Обслуговуваня на високому рівні.Це лікарі яким можна довірити своє здоровя.Рекомендую.!!!
Мед-Атлант

Галино, дякуємо Вам за відгук! Раді бути корисними. Вам здоров'я!

Єлізавета (04.11.2021)
Дуже дякую Ткачук Олесі Олегівні за проведену операцію кіста наднирника, це лікарь ,якому можно довіряти своє здоров,я Дякую медсестрам ,Любовь Василівні-анастезеологу. Взагалі там все на високому професійному рівні.Рекомендую!!!!
Мед-Атлант

Єлизавета, дуже приємно всій команді, дякуємо. Вам бажаємо енергії і здоров'я!

Романа (25.10.2021)
Щиро дякую клініці Мед-Атлант за прекрасних лікарів, комфортні умови перебування! Величезна вдячність і подяка хірургам Ткачук-Григорук Олесі Олегівній, Григоруку Миколі Миколайовичу, анастезіологу Грицишин Любов Василівні за операцію на білій лінії живота, проведену 01.10.21р. Дякую за спокійну і комфортну атмосферу в після операційній палаті, дякую медсестрі Маряні за піклування і уважність. Ви найкращі!
Мед-Атлант

Романа, нам дуже приємно прочитати такий відгук. Дякуємо Вам. Радості і здоров'я!

Богдана (15.09.2021)
Хочу висловити глибоку вдячність і величезну подяку всьому медичному персоналу клініки Мед-Атлант за надану висококваліфіковану допомогу. Зокрема, Григоруку Миколі Миколайовичу, Ткачук-Григорчук Олесі Олегівній, анастезіологу ГрицишинтЛюбові Василівній. Операція пройшла успішно і без ускладнень. Не може не радувати, що фахівці такого високого рівня є в нашій державі. Дай Боже Вам здоров’я і довгих років життя !
Мед-Атлант

Богдана, і ми щиро раді допомогти та довести, що рівень медичного сервісу дійсно є високий. Міцного здоров'я Вам!

Наталія Дмитрівна (09.09.2021)
Звернулася з приводу черевної грижі великих розмірів . Отримала висококваліфіковану допомогу . Швидко пішла на поправку . Дуже задоволена . Велике дякую усьому медичному персоналу за увагу , доброту і професіоналізм . Особлива подяка Ткачук-Григорчук Олесі Олегівній , Григорчук Миколі Миколайовичу , анастазіологу Любав Василівній за високу майстерність і допомогу . Ви найкращі !!! Рекомендую всім.
Мед-Атлант

Наталія Дмитрівна, дякуємо дуже за відзначення професійності команди. Бережіть себе, здоров'я Вам!

Марія (25.05.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачук Олесі Олегівні, яка провела лапароскопічну холецистектомію мені (07.05.21)також анестезіологу Грицишин Л. В та медсестрам .Все пройшло добре, я отримала якісну медичну допомогу! Після операції приємно вразили умови закладу та уважне ставлення персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо Вам за відгук про всю команду та атмосферу, добрі слова надихають. Міцного здоров'я Вам!

Ярослав (11.04.2021)
Хочу висловити свою думку про професіоналів хірургів ТКАЧУК -ГРИГОРЧУК ОЛЕСЯ ОЛЕГІВНА ГРИГОРЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ і всім лікарям і мед персоналу за якісну і надійну роботу і турботу за мною ДУЖЕ ЩИРЕ ВАМ ДЯКУЮ ВИ ПРОФНСІОНАЛИ ВІД БОГА НЕХАЙ ВАМ ЗАВЖДИ ЩАСТИТЬ ВИ НА СВОЄМУ місці
Мед-Атлант

Ярославе, щиро дякуємо за відгук і цінуємо, що довірились допомогти. Здоров'я Вам!

Василина (08.03.2021)
Хочу висловити найщиріші слова подяки хірургу Ткачук - Григорчук О. О, та всім хто був присутній за проведену мені операцію "Лапароскопічна холецистектомія" яка відбулась 24.02.2021р. Це справжні професіонали своєї справи. Спеціалісти від Бога. Я довірилась їм і маємо результат: операція пройшла успішно, рубці - косметичні. Головне що самопочуття - задовільне. Час перебування в хірургічному відділенні пройшов швидко і на позитивні. Весь медичний персонал від наймолодших медичних сестер до лікарів - організовані, чуйні, людяні, сумлінні, доброзичливі. Чистота та санітарії на вищому рівні. А також смачна кухня. Бажаю працювати в тому ж напрямку!
Мед-Атлант

п. Василино, щиро дякуємо за відзначення роботи всієї команди, умов та теплі слова лікарю - нам приємно. Бажаємо Вам здоров'я!

Любов (24.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачук Олесі Олегівні, яка проводила лапароскопічну холецистектомію моїй мамі, також анестезіологу Грицишин Л. В та медсестрам .Все пройшло добре, мама отримала якісну медичну допомогу! Після операції приємно вразили умови закладу та уважне ставлення персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам, Любов, за відгук! Бережіть себе та маму і здоров'я вам!