Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

головний лікар, к.мед.н., Лікар УЗД, акушер-гінеколог Урсакі Наталія Олегівна

Урсакі Наталія Олегівна

головний лікар, к.мед.н., Лікар УЗД, акушер-гінеколог
Стаж роботи - 13 років

ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ В

Корпус 1

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

+38 (095) 00 38 453 +38 (097) 41 13 133

Корпус 2

м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

+38 (095) 00 38 452

Освіта
  • 1996-2005рр. - Івано-Франківський медичний університет за напрямом спеціалізації «Лікувальна справа». Інтернатура загальна практика «Сімейна медицина», спеціальність «Лікар ультразвукової діагностики» та «Лікар-акушер-гінеколог».
Професійний досвід
Членство в організаціях та асоціаціях
  • Fetal Medical Foundation (Фонд Медицини Плода)
  • Асоціація перинатологів України
Про себе

Амбітна, експресивна, відповідальна. Можливо, занадто мовчазна, але за цією мовчазністю приховується дуже чуйна та вразлива людина, яка переживає за кожного зі своїх пацієнтів.

Люблю саморозвиток.

Відгуки
Олена (20.04.2022)
Хочу щиро подякувати: лікарю гінекологу - Щербан Валентині Михайлівні за дуже уважне і, навіть, скурпульозне ставлення до мене, як пацієнта, та лікарю УЗД - Урсакі Наталії Олегівні за професійне та ретельне обстеження. Мені є ж з чим порівнювати, бо зараз знаходжусь у вимушеному переміщенні з міста Києва. Ви дуже фахові !!! Від сердця - дякую за вашу працю!!!
Мед-Атлант

Олено, і ми від серця дякуємо за Ваш відгук і цінуємо звернення до нас! Хороших людей поруч!

Любов (08.03.2021)
Хочу щиро подякувати клініці Мед Атлант .Проходила УЗД і залишилась дуже задоволеною .На рецепції Вас зустріне привітний персонал , незважаючи на те , що прийшла без попереднього запису , не прийшлось довго чекати .Робила УЗД вагітності , вдячна лікарю Урсакі яка усе якісно зробила і приділила достатньо часу на розяснення. Ще приємною несподіванкою було те , що у звязку зі святом 8-го березня, я отримала приємні подарунки від Клініки .Рекомендую усім клініку адже тут люблять своїх пацієнтів )))
Мед-Атлант

Нам приємно, що Ви задоволені візитом! Любов, дякуємо за відгук! Раді бути корисними.

Наталія (11.01.2021)
Дякуємо Наталії Урсакі за уважність до деталей. Це дуже добре знати всі нюанси до народження і бути спокійними та впевненими.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, Наталія, за відгук! Приємноsmiley

Олександра (19.06.2020)
Висловлюю щиру подяку медичному закладу Мед-АТЛАНТ за те, що Ви працюєте для нас на такому високому рівні! Всю вагітність (а вона була не проста у зв'язку з тромбофлебією, від 6 тижня колола Клексан) проходила до Вас на УЗД до п. Наталі Урсакі, яка завжди вміла заспокояти, підбадьорити, посміхнутись, надати впевненість, що все буде добре, а тепер маю найкращого, найпрофесіональнішого, найдоказовішого і просто най, най, най...Педіатра з великої літери "П" Сем'янчук Віру Богданівну. Сьогодні були в черговий раз в неї на прийомі, нам 6 місяців, малюк задоволений, завжди знаходить з ним спільну мову, легко, доступно все пояснює, дає друковані заготовки на самі важливі для мам теми (нам дісталось щодо прикорму та харчових алергенів для діток), не призначає нічого зайвого і завжди дає вибір купляти те або те або ще й те, постійно ми всією Сім'єю приймаємо участь в її вебінарах! Вона неймовірна, як Людина, як Лікар, як професіонал своєї справи! Щиро вдячні Вам і Вашим Лікарям за таку віддану працю, турботу і піклування про нас, Ваших маленьких і великих пацієнтів!
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, що довірились! Раді допомогти!

Ольга (29.12.2019)
Величезне спасибі Урсакі Н.О. за правильно встановлений діагноз та Ткачук Н.Д. і Долику П.С. за проведену лапароскопічну операцію та вчасно надану медичну допомогу. А також хочеться подякувати медичному персоналу за догляд та турботу після операції. Не можу не згадати Диб'як Н.П.,яка надала доречні консультації з догляду у післяопераційний період.Ви робите велику справу.Нехай Господь благословляє кожного з працівників цього закладу
Мед-Атлант

Дякуємо, що довірилися нам! Будьте здоровенькі. Гарних свят!

Оля (26.01.2019)
Дуже подобається Урсакі Наталя Олегівна,На узд тільки до неї ходжу)))
Мед-Атлант

Дякуємо :-)

Корисна інформація
Сертифікати