Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Аднексит

Аднексит- запалення яєчників жінки. З покон віків дане захворювання займало та займає перші ряди серед найпоширеніших гінекологічних захворювань, є досить регресивним (повторюваним). Кожен з нас неодноразово стикався з його гострим чи хронічним перебігом. Основною з причин аднекситу є різноманітні мікроорганізми, які при несвоєчасному лікуванні призводять до одного з найбільш важких ускладнень - безпліддя!

Як мікроорганізми так імунна система відіграє немалий вплив. Захворювання завжди починається гостро з різких ріжучих, колючих болей в нижній області живота, що іррадіює в поперек, крижі, стегно, пряму кишку. Запалення розповсюджується по органах малого таза уражаючи не тільки один яєчник, а й сусідній та переходячи на маткові труби. Не приділивши цьому увагу, випивши немалу дозу знеболювальних препаратів гостра форма поступово починає переходити в хронічну. Ми можемо спостерігати підняття температури тіла, цистит, коліт, зниження статевого потягу. В більш задавлених випадах ми відмічаємо зміни менструального циклу, болі при швидкій ходьбі, статевому акті. Аднексит є «підступним», його рецидиви можна спостерігати намочивши ноги під холодним дощем, посидівши на начебто теплому бетоні, камені.

Діагностувати дане захворювання в домашніх умовах буває не так просто, оскільки його симптоми можна сплутати з різноманітними хворобами через його іррадіюючу біль в сусідні органи. Найбільш доцільним та простим методом залишається ультразвукова діагностика, вже потім огляд на кріслі, взяття мазків.

Лікування аднекситу при гострих стадіях не є складним, вже за 7-14 днів приймання антибактеріальних препаратів, запальний процес зникає, стан покращується. Також використовуються препарати (вітаміни) для підняття імунної системи. В хронічних випадках лікування є більш поглибленим та потребує довшого періоду.

Не гайте часу, при перших незрозумілих симптомах звертайтеся до лікаря-гінеколога в Івано-Франківську, він допоможе швидко та правильно побороти хворобу!

Р.S. Саме через іррадіюючу біль перш за все потрібно робити УЗД органів малого таза, вже дальше відхилятися від його висновку!

Дата публікації 21.08.2019
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img