Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Контрацепція

Контрацепція-метод захисту себе, свого партнера не тільки від небажаної вагітності, а ще й від інфікування статевими інфекціями. Саме це є основною проблемою з якою стикається молодь.

Потрібно знати, що не тільки презервативи, таблетки мають контрацептивну дію. Медицина не стоїть на місті та кожного разу впроваджує новітні методи: жіночі - ковпачки, пластирі (Орто-Евра), ін’єкції (Депо-Провера), які є не менш зручними у використанні.

Багато хто використовує народні методи контрацепції: спринцювання лимонною кислотою, кока-колою… насправді це тільки приносить шкоду вашому організму, так кислотні елементи тільки знищують флору жінки, подразнюють слизову оболонку піхви, що призводить до запальних процесів і дисбактеріозу.

Багато стоїть запитань, який з методів контрацепції є більш дієвий та не призведе до побічних ефектів, зниження обмінних процесів (ожиріння). Перш за все поставивши перед собою це запитання, потрібно звернутися не до друзів чи пошукати відповідь в інтернеті де багато жінок розказують про використання саме свого методу і запевняють що він дієвий. На жаль це найбільша помилка, кожен організм є індивідуальний, рівень гормонального фону в кожної жінки різний. Краще витратити 20 хв часу у жіночого лікаря в Івано-Франківську і пройти повний гінекологічний огляд, щоб не пропустити молочниці, захворювань шийки матки, молочних залоз, і не нашкодити собі. Проконсультуватися, розказати Вашу мету контрацепції, час на протязі якого вона планується, послухати всі «за» та «проти» контрацептивних методів, і вибрати саме те що потрібно індивідуально вам, та вашому статевому партнеру.

ТОП - 5 груп ефективних контрацептивів

І місце посідають гормональні препарати, які містять гормон прогестерон та естроген: комбіновані оральні контрацептиви (КОК), пластирі, вагінальні кольца

ІІ місце - презервативи (чоловічий, жіночий - ковпачки, діафрагми, губки)

ІІІ місце - внутрішньоматкові спіралі (ВМС)

ІV місце - хімічні методи

V місце - календарний та метод перерваного статевого акту

З вище перерахованих контрацептивів видно, що гормональний метод рахується най дієвим, його ефективність становить 92-95%. Основною умовою його є - використання методу в один і той же час. Та не це лякає людей, а боязнь втратити хорошу фігуру. Кожен з гормональних препаратів містить мінімальну дозу гормонів. Вчені довели, що приймання гормональних контрацептивів крім захисту мають приємні бонуси: знижують захворювання рака ендометрію, матки, яєчників у 2 рази, покращують стан шкіри, знижують оволосіння (інтимних місць).

За який час можна планувати вагітність?

Овуляція, відновлюється в першому ж циклі після відміни препарату. Час виведення контрацептиву з організму людини становить 24 год, що не несе побічних ефектів для вагітності!!!

P.S. Не потрібно боятися, навіть використання банального презерватива крім захисту може внесе різноманіття і зробить контрацепцію елементом сексуальних ігор!!!

Дата публікації 30.04.2017
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img