Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Все про молочницю

За останні роки запальні гінекологічні захворювання займають одне з перших місць. Та багато хто навіть не розуміє причин та можливих ускладнень від тих чи інших хвороб. Коли недавно я почула розмову людей про всім відому нам молочницю, зрозуміла що про причини її виникнення особливо чоловіки багато дечого не знають, хоча насправді - це є не тільки проблема жінки. Саме тому ми сьогодні поговоримо про всі міфи та реальності виникнення цього поширеного захворювання та лікування гінекологічних захворювань в Івано-Франківську в цілому.

Напевно варто почати з простого визначення, саме з якого випливуть цікаві факти. Молочниця - це всім відома народна назва гінекологічно-урологічного захворювання яке зустрічається як у жінок так і у чоловіків. В медицині Ви можете почути вираз кандідоз – запальне захворювання статевих органів викликане дріжджовим грибком Candida, який «живе» в організмі кожної людини (рот, шкіра, кишківник, статеві органи).

Які ж основні причини виникнення молочниці? Дехто з нас вважає що одною з причин молочниці може стати: сидіння на холодному бетоні, «задування вітром», купання в хлорованому басейні, венеричні захворювання. Насправді – це просто міф. Звичайно з вище перечислених причин виникає не малий ряд захворювань та тільки не молочниця. Основним збудником сирних виділень є мікроорганізм під назвою Кандіда (один з видів дріжджового грибка), що знаходиться в організмі як малечі так і дорослої людини без виключення чоловік ви, чи жінка (дівчина), не несе ніякої шкоди для організму людини, та при певних обставинах:

- зниження імунної системи (зміна клімату, під час довготривалого вживання антибіотикотерапії)

- раптова зміна гормонального фону (приймання гормональних препаратів, вагітність)

- психоневрологічний розлад (стреси)

- наявність ендокринних захворювань (наприклад цукровий діабет)

- носіння синтетичної та тісної білизни

- незахищені статеві акти

викликає захворювання кандідоз (молочниця) яке найбільш поширеним серед жінок.

Як розрізнити, що у Вас саме молочниця? Одною з найбільш точних ознак будуть сирні пласти виділень з піхви, на голівці, крайній плоті статевого члена, біль, неприємний кислий запах, свербіж та набряк статевих органів, підвищення статевого потягу у чоловіків через подразнення нервових закінчень статевого члена. Та все-таки постановку діагнозу варто довірити фахівцю. При взятті звичайного мазка, вже на протязі 15 хв Ви будете мати результат з точним діагнозом.

Лікування в парі – це золоте правило саме цього капризного захворювання. Чому? Під час статевого акту мікрофлора піхви жінки яка має кисле середовище (що є ідеальним для розмноження грибка) порушується в наслідок залишків слизу, сперми та при мінімально активному збуднику захворювання може спровокувати розмноження грибка. Тому при захворюванні хоча б одного з партнерів, молочниця буду передаватися до повного її вилікування статевої пари.

При тривалому НЕ лікуванні молочниці у чоловіків та жінок можливі такі ускладнення: часті рецидиви, перехід в хронічне захворювання, поширення грибка на нирки та сечоводи, безпліддя, простатит, ерозія, інфікування дитини під час пологів.

Пам’ятай! Ми можемо тільки приблизно діагностувати в себе захворювання, та щоб правильно поставити діагноз та почати лікування потрібно відвідати спеціаліста, який провівши спеціальні обстеження з впевненістю підтвердить чи спростує наші догадки, та призначить комплексне, правильне лікування.

Дата публікації 06.06.2017
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img