Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Відчуття дотику

Секс, якщо розібратися логічно, в сенсі цього простого слова вкладено два розуміння: стать й сексуальні відносини. Відносини яких так довго чекають дівчата, та просто гра у розумінні чоловіків.

Копнувши глибше ми розуміємо, що це слово стає просто щоденною буденністю, на яку ніхто не зважає та зобов’язаний виконати дану місію перед свою другою половинкою. Нумо пориньмо у минуле, згадаємо наших предків, коли відчуття сексуальності й бажання один одного затьмарювали і дві різні людини, поринали в одну безмежну хвилю почуттів. Почуттів, де не було болі, насмішки, обману та гри. Коли слово секс можна було почути тихенько на вушко, а не виносилося на публіку наче нова прем’єрна вистава.

Багато з нас живе мріями відчути те, що показують у фільмах, читають в книжках, адже беручи статистичні дані більшість з нас боїться показати справжнього себе, запропонувати нові пози, сексуальні іграшки, виявити щирі емоції. Ми настільки сталь заручникамми комплексів перед самими собою, не кажучи вже перед чужими чоловіками (там розтяжки, живіт, боки, не пружне тіло) що й забули ким ми є насправді, оскільки рівняємося до фотомоделей на обкладинках глянцевих журналах, не замічаючи саме своєї неповторності в красоті. Чомусь, звикли притворятись живучи віртуальній реальності та закривати очі на побачене. Ми, просто перетворили любов у рутину брутальності, в якій жінка імпровізує не тільки оргазм, а, ще й відчуття приємності.

Давно всі забули про дотик, адже саме він допомагає відчути те справжнє почуття щирих емоцій, мурашок по шкірі, ніжності й довіри людини поруч. Саме таким емоціям до кінчиків пальці, можемо позаздрити сліпим людям. Замість поринання в пристрасть, ми починаємо грати рольові ігри, вибираючи костюми стюардес, вчителів, невинних дівчат. Вишукаємо ажурну білизну червоних тонів, та одягаємо чулки. Навіть не здогадуючись, що насправді чоловіки люблять білий! Звичайно-це все виглядає досить сексуально та стимулює на секс, але скільки фальшивості за прекрасними обгортками.

Подивімось щиро один одному в очі, відкриємо пару карт з колоди «секс і почуття», признаємося для початку самому собі в тому, щоб хотіли відчути. Ніхто не забороняє краще пізнати себе, використовуючи рожеві пухнасті наручники, батоги, стимулятори, зав’язування очей краваткою, використання пір’я, вагінальних кульок які не тільки є приємними в підвищенні здатності управляти своїми вагінальними м’язами, приносячи задоволення партнеру забезпечуючи сильніше стиснення пеніса під час статевого акту, що позитивно впливає на якість потенції партнера. Є корисними для здоров’я жінки, гінекологи в Івано-Франківську гінекологи рекомендують використовувати їх при зниженні пружності м'язів піхви, частих запальних захворюваннях сечостатевої системи.

НЕ бійтеся щось міняти та довіряти своєму партнеру. Прислухайтеся та підкоріться йому. Зробивши одного разу приємно, він у двічі більше віддасть вам. Пізнавайте один одного, використовуйте більше романтики та справжніх почуттів. Саме тоді ми відчуємо себе насправді щасливими.

Дата публікації 14.12.2017
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img