Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Бюстгальтер-хибна необхідність

Жіночі груди, завжди є та були красивим об’єктом, а коли прикрасити їх гарною білизною це надає не просто привабливості, а й впевненості. Та не завжди, все, що виглядає «файно» є корисним для здоров`я. Вроді нічого шкідливого: чашечки та поясочок…. що приховується за ними ?!

Дослідження лікарів-мамологів з точки зору медицини довели, що бюстгальтер - хибна необхідність, яка не приносить ніякої користі. Саме позбавлення грудей сили тяжіння, як з анатомічного так і фізіологічного погляду не є корисна. Хоча і не можна стверджувати, що всі бюстгальтери шкідливі для здоров'я.

Ми, розуміємо, що кожна дівчина-жінка, на жаль не може відмовитися від цієї речі гардеробу. Хтось вибирає тісні, незручні, на розмір менші за останніми моделями думаючи що це надасть привабливості, саме це, є одною з перших причин виникнення болі в спині, плечі, дискомфорту в перші години носіння бюстгальтера – називається, не вміння правильно вибрати цей вид білизни.

Яким має бути бюстгальтер, як правильно його носити?!

Почнімо з матеріалу, це має бути максимум натуральності, що свідчить про найменшу шкідливість: бавовна, шовк.

Об’єм, є не менш важливішим: не повинен перетискати м’язи спини, стискають груди, внаслідок чого порушується крово- та лімфо обіг та з часом може стати непрямою причиною розвитку пухлини та інших хвороб грудей, ушкодження нервів, що призводило до розвитку різних неврологічних хвороб, а також недостатньої лактації.

Бретельки – вільно спускаються по плечі не врізаючись в тіло, залишаючи сліди на шкірі.

Чашечки-без швів, дротиків, що починають вилазити, «гризти», натирати й поколювати, приносячи дискомфорт…особливо у жінок, яких наявні серцеві захворювання, мастопатії, кісти, фіброаденоми.

Провівши не одне дослідження вчені доказали, що носіння бюстгальтера збільшує ризик захворювання на рак молочної залози. Причому він збільшується прямо пропорційно часу, протягом якого жінка носить бюстгальтер.

Отже, ми повинні вивчити єдине важливе правило: «НЕ біжіть за модою, дизайном, вибирайте зручні речі, що підходять саме вашим формам та є зручними й комфортними».

Правильно підібрана дана річ не тільки нічим не зашкодить здоров`ю, надасть надзвичайно красивих форм.

P.S. Бюстгальтер не рекомендовано носити довше ніж 12 годин на добу, та спати в ньому. Молочна залоза, має відпочити й відновити крово- та лімфо обіг протягом ночі!!!

Дата публікації 16.09.2017
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img