Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Гінекомастія

Більшість чоловіків вважають, що відвідування мамолога та проблеми із грудними залозами це чисто жіночі справи. Але, й серед сильної половини зустрічається 1% захворювання в цій області.

Гінекомастія - це патологія, що пов’язана саме зі збільшенням грудних залоз від 1 до 10 см, в наслідок розростання залозистої тканини, супроводжується поширенням проток й болями в ділянці соска. Захворювання може бути, як двобічне, так й однобічне. Найбільш вираженим є збільшення розмірів саме лівої залози й набуття форми до нормально розвиненої жіночої груді. Сам сосок майже завжди збільшується, а ареоли слабко пігментуються. При самоогляді чи пальпації лікаря, відчувається пронизливий біль, розпирання…пропальповується дольчаста структура паренхіми.

Основними причинами гінекомастії є гормональні порушення, як в період статевого дозрівання та і в процесі життя(вживання анаболічних стероїдів). Саме гормони гіпофіза впливають на структуру молочних залоз, тому зміни зі сторони одного із них частково призведуть до порушення фізіологічного розвитку.

Лікування гінекомастії можливе хірургічним шляхом. Під час такого втручання видаляється залозиста тканина. Пройти цю процедуру можна у нашому центрі. Детальніше читайте за посиланням.

Якщо пацієнт відмовляється від оперативного втручання, він зобов`язується постійно спостерігатися в лікаря-мамолога.

В більшості випадків захворювання не приносить будь-яких серйозних незручностей для чоловіків, хоча при тривалому існуванні підвищує ризик розвитку раку молочної залози. Хоч у чоловіків це зустрічається рідко, при перших підозрілих симптомах потрібно звернутися до лікаря.

P.S. 30-35% саме неправильного функціонування яєчок призводить до гінекомастії. Саме тому в першу чергу починають обстеження зі статевої системи.

Дата публікації 13.10.2017
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img