Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Вплив грудного вигодовування

Питання грудного вигодовування відіграє важливу роль як для матері так і для дитини. Перше прикладання малюка можна прирівняти до найніжнішого моменту. Саме грудним молоком ми передаємо дитині найпоживніші речовини, які містяться в ньому: вітаміни, жири, імунітет.

На даний час молоді матусі вважають грудне вигодовування великим мінусом, оскільки зміни в харчуванні негативно впливають на фігуру, вимивають кальцій, приносять втому, спостерігається погіршення здоров`я, зменшується енергійність.

Давайте будемо розвіювати даний міф…

Саме вигодовування впливає в першу чергу на психологічний стан жінки, коли ми прикладаємо своє любе немовля до груді, ми відчуваємо насолоду задоволення, наповнюємося щасливими хвилинами, позитивним емоціями, стаємо стресостійкими, позбуваємося депресивного стану. Завдяки виробленню «материнського» гормону який покращує психологічний стан внаслідок тісного емоційного контакту між Вами та малюком.

В перші дні після пологів під час смоктання виробляється гормон окситоцин, який відповідає за скорочення матки, зупинення кровотеч, що є найбільш важливо після пологів.

Під час годування пришвидшується засвоєння кальцію, що є профілактикою остеопорозу (вимивання з кісток солей), позитивно впливає на стан волосся, зміцнення нігтів, зубів.

Перших 5-6 місяців після вагітності гормональний фон починає змінюватися, і процес схуднення в цей період часу не відбувається. Починаючи з 6 го місяця ми можемо активно займатися фізичними вправами та бачити хороший результат. Але простіше все злити на годування.

Грудне вигодовування має хороший контрацептивний ефект. Вироблення пролактину який відповідає за молоко зупиняє дію інших гормонів, що відповідають за овуляції, якщо правильно дотримуватися режиму: регулярно й достатність кількості проводиться вигодовування (3 рази на протязі нічного сну) можна зупинити овуляцію від 2 до 12 місяців.

Відіграє велику користь в профілактиці онкологічних захворювань молочних залоз, яєчників. Сприяє вилікуванні мастопатії, яка зустрічається у кожної третьої жінки за умови годування до 2 річного віку.

Дата публікації 08.12.2017
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img