Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Тест на стрептокок

Стрептококова інфекція – це бактерія групи А, яка часто зустрічається у дітей від 3 до 15 років. Викликає захворювання ангіну (стрептококовий фарингіт). Механізм її передачі контактний, через слиз чи слину.

Основними симптомами захворювання є :

  • відсутність апетиту
  • біль в горлі
  • утруднене ковтання
  • підвищена температура тіла 38-39 градусів
  • озноб
  • збільшення шийних лімфатичних вузлів

Щоб вчасно виявити стрептококовий фарингіт, існує експрес-тест на стрептокок. Безболісний, досить швидкий метод, який не потребує тривалої завчасної підготовки (тільки відсутність вживання їжі на протязі 1 год). Може проводитися безпосередньо в медичних закладах, навіть приватних медичних кабінетах.

Методика виконання тесту. Звернувшись з однією з підозрілих ознак, лікар-педіатр спочатку огляне Вашу ротову порожнину (наявність чи відсутність почервоніння, набряклість). Попросить широко відкрити рот сказавши продовгувате Ааааааа… Якщо це дитина, її потрібно посадити на коліна, при потребі потримати. За допомогою одноразового шпателя лікар ( або медсестра) натисне на язик і ватною паличкою, (акуратно щоб не доторкнутися до стінок ротової порожнини), проведе по задній стінці глотки, для отримання потрібного матеріалу. При наявності якого, використовуючи спеціальні, завчасно підготовлені реактиви проведене аналіз наявності стрептокока групи А.

Результат експрес-тесту буде готовий за 15 хв. На наявність стрептококової інфекції вказуватиме позитивний «+» результат тесту. Про відсутності негативний «-» результат. Що в подальшому допоможе лікарю в призначенні антибіотикотерапії певного сперту дії.

Іноді при негативному тесті, відмічаються болі –це буде вказувати про наявність інфекції викликаної іншими бактеріями, вірусами.

Дата публікації 21.08.2019
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img