Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Усе про щеплення

Питання вакцинації на даний період часу одне з найбільш поширених. Відкривши статистичні дані можна побачити, що рівень вакцинації кардинально знизився. Чому?! На жаль, ми чуємо тільки пропаганду, а не інформацію яка є правдивою і цікавить багатьох. Через це багато хто категорично відмовляється від проведення щеплення, послухавши думки інших не кваліфікованих в цьому питанні людей. Але ніхто не задумувався, що лікувати хворобу яка появилася набагато складніше і дорожче ніж провести щеплення і позбавити дитину від можливих хвороб. «Ви ніколи не задумувалися, якщо б скасувати вакцинації, що б було ?».. Все просто, ми б попали в епідемічну зону де є десятки, тисячі хворих не тільки дітей, а ще й підлітків, людей старшого віку. Як сказав один філософ «ми не повинні щеплювати всіх, а тільки людей яких ми любимо».

Вакцинація - це єдиний ефективний спосіб профілактики інфекційних захворювань, збереження життя та здоров`я дітей. Кожна вакцина має свої певні складники, які викликають імунітет, що працює на 95%. Не потрібно також забувати, що дорослі теж є в групі ризику і повинні проходити вакцинацію кожних 10-ть років.

Щоб розвіяти міфи про вакцинацію, ми вибрали пару найактуальніших запитань:

- «вакцина може ослабити імунну систему?», вакцинальні віруси настільки ослаблені, що навіть при введені вакцини від 10-ти різних захворювань, задіється тільки 0.1% імунної системи.

- «для чого робити щеплення, якщо деякі захворювання навіть не зустрічаються на території України?» саме завдяки проведенню вакцинації, інфекційні хвороби деяких типів не зустрічається в нас, та випадки бувають різними, навіть подорожуючи в іншій країні можна несподівано зустрітися з неочікуваним захворюванням.

- «цільноклітинна вакцина від дифтерії, кашлюку, паротиту гірша та небезпечніша ніж ацелюлярна?» два види є ефективними та безпечними, відрізняються тільки тим, що цільноклітинна дає стійкіший і триваліший імунітет, частіші викликає підвищення температури тіла, припухлість, біль в місці ін’єкції.

- «чи можна проводити вакцинацію дітям з хронічним захворюванням?» не можна, а потрібно, через те, що їхній організм є більш ослаблений і здатний до важких ускладнень.

- «грудне вигодовування дає імунітет, для чого потрібні ще вакцини?» грудне вигодовування відіграє одне з важливих місць, однак воно не здатне захистити дитину від інфекцій, проти яких проводиться вакцинація.

- «побічних ускладнень набагато більше ніж відсоток захворіти на інфекційне захворювання?» як і кожний препарат вакцина має подібні дії, але вони є незначними (почервоніння, опухлість в місці проведення щеплення, незначне підняття температури тіла), їхня поява говорить про сприйняття вакцини організмом - це ознака, що вакцина працює.

- «краще дитина перехворіє і буде мати природній імунітет?» ніхто не задумається нам тим, що можуть виникнути ускладнення (параліч, ураження серця, мозку), які є тяжчими ніж побічні дії від проведеного щеплення.

P.S. Якщо Ви маєте сумніви на рахунок якості вакцини яку пропонують Вам, Ви сміло можете попросити флакон з якого набирався розчин та сертифікат на кожну вакцину!!!

Дата публікації 17.08.2018
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img