Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг, або "PRP плазма, збагачена тромбоцитами"-це нова, науково підтверджена, безопераційна методика омолодження, заснована на використанні власної плазми пацієнта. Немає побічних ефектів і не потребує зайвих витрат - що є основною перевагою даного методу!!!

Під час процедури фібробласти (клітини шкіри), розташовані в глибоких шарах, за рахунок збагачення плазми тромбоцитами починають активно перебудовувати колаген, еластин, та гіалуронову кислоту, які відповідають за пружність та гладкість шкіри, і запускають процеси омолодження та регенерації.

Як все відбувається:

У пацієнта беруть незначну кількість венозної крові 1-2 стерильні одноразові пробірки (20-100мл), за допомогою центрифуги протягом 5-7 хвилин, відділяють кров на еритроцитарну масу і плазму. Отриману плазму, що є збагачена тромбоцитами за допомогою ін’єкційного методу вводять у проблемні ділянки для корекції та лікування:

-ранніх морщин;

-вікових змін шкіри;

-рубців, шрамів, розтяжок після пологів;

-некрасивих складок після швидкого похудання;

-гіперпігментації;

-лущення(підвищена сухості)шкіри;

-вікових змін на шкірі;

-«темних» кіл під очима;

-алопеції (облисінні);

-слабкості та ламкості волосяного стержня;

-лупи, сухої/жирної себореї, сильного свербіжу шкіри голови;

-алопеції (випадіння волосся)

Пройшовши курс плазмоліфтингу, Ваша шкіра отримає живлення та зволоження, зникнуть пігментні плями, зморшки, підтягнеться овал і поліпшиться колір обличчя.

Потрібно знати: Наш організм здатний до самовідновлення, втрата 100мл крові відновлюється за 1 день, та не несе небезпеки для людини і не порушує роботу внутрішніх органів.

Дата публікації 20.08.2019
Графік прийому лікарів

пн 09:00 - 12:00 

google-map-img