Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Як лікуватись від похмілля

І знову це страшне похмілля:-(

Так-так…. як без нього. Цілу ніч ми гуляли, танцювали, жували, вроді навіть не бухали та зранку...юхууу… бодунчик з нами. Відкривши очі та відчувши стан приземлення на Планету Земля розумієш, вчора було дуже добре. Що робити сьогодні: коли очі не відкриваються, голова наче великий бубон, руки трусяться, ноги не хочуть нікуди тебе нести, ще й у роті велика помийна яка. А, якщо ще згадати що було вчора, відкрити телефон (вхідні, вихідні виклики, СМС) краще "знімати" голову і лягати дальше в непробудний сон аж до літа.

Насправді, не все так погано як виглядає при першому відкритті очей. Давайте разом читаючи цю статтю помаленьку почнемо діяти, переводячи себе в другу фазу, адже вечором у нас продовження свята. Непотрібно казати: «я не п’ю», «все, це останній раз»… Це ми вже проходили, ніфіга, не останній ;-)

Ніколи не люблю зразу вставати з ліжка та кудись летіти, хіба друг "іхтіандр" вже викликає, або якесь «інше діло». Різке вставання погіршує стан в 4 рази, оскільки організм відчуває переворот з ніг на голову. Все починає бродити утворюючи головокружіння, запаморочення і стан ефекту.

Продовжуємо лежати, беремо в руки телефон і починаємо дзвонити - піднімати найкращого друга який був поруч-це в тому випадку, якщо він не лежить поруч, йому можна дати під затильник з фразою: «блін через тебе набралися».... Вже стає веселіше…. А дальше 15 хв загальних спогадів…. Правда стає легше….?! А тепер за діло.

І-чистимо зуби…. на 15 % оживаємо відчувши свіжість, а не «цвинтар»

ІІ- хоч, не хоч, але прийняти контрастний ледь теплий, більш до холодного душ потрібно, можливо занурюємося в басейн, стрибаємо в сніг….. миємо голову - все це, ще на 15% покращить загальне почуття змивши трішки алкоголю.

ІІІ- йдемо далі- кухня, тільки від назви починає нудити, а ми йдемо по щось смачненьке…. Ви скажете: "Яке смачненьке, нічого не лізе, що за маячня?", ми не пропонуємо їсти, ми йдемо випити келих холодної води з лимонним соком, або апельсиновий фреш, посмоктати мандаринку, оскільки цитрусові містять лимонну кислоту, яка наче порохотяг починає всмоктувати і нейтралізувати вміст алкоголю в крові та організмі людини. Ще - 20 %?. Та якщо за день до свята Ви запаслися Боржомі, Поляна Квасова, Лужанська - Ви просто розумники!!!! Можна ж холодного пива – але не радили, оскільки воно поверне нас знову на дорогу алкогольного сп’яніння, все почнеться заново. Та вибір за Вами!

Ну от ми побороли разом 50% нашого похмілля, залишилася ще половина. ВИ готові???

ІV- лягаємо на 1 год сну, якщо її у Вас немає тоді хоча б 15 хв, щоб обманути організм. Оскільки почавши вертати його в стан сну після пророблених методик, ми ніби кажемо: «День пройшов, пора спати, зустрінемося завтра» ;-) -20%

V- Доброго ранку, тепер можна сміливо поїсти ріденького супчику, бутерброд, випити довгоочікуваного пива, та краще 100 грамів спиртного напою. Ох, через силу із закритим носом, беканням, але як допомагає - саме це 30 % успішного лікування.

Тепер відкриємо Вам свій маленький секрет, адже йти на продовження свята прийдеться як не крути. Заходимо в першу аптеку і купляємо глутаргін чи вугілля, п’ємо з розрахунком на масу тіла, гонорова за стіл… продовжувати чудесну ніч здійснення бажань.

З Новим Роком!!! Нехай він приносить тільки позитивні моменти!!!

P.S. До речі, мало не забула, багато хто пропонує секс, та тут все залежить від стану похмільного синдрому, хоча, не бійтеся експериментувати та пробувати щось нове. Можливо Ви відкриєте для себе нові відчуття і вміння!

Дата публікації 31.12.2017
google-map-img