Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Шийка матки на УЗД

До ультразвукової діагностики органів малого таза, також відносять шийку матки. Саме її огляд найбільше цікавить жінку яка потрапила на обстеження. Враховуючи дискомфорт перед оглядом на кріслі, чомусь більшість жінок вважає що саме УЗД дає відповіді на усі запитання. З одного боку можливо це і так, та у випадку гінекологічного обстеження огляд на кріслі й ультразвукове дослідження це є комплекс обстежень що доповнюють один одне.

Чому саме так? Проводячи огляд, гінеколог може побачити зовнішні статеві органи, піхву, шийку, пропальпувати внутрішні статеві органи, ультразвукова діагностика дає можливість провести повноцінний огляд, яєчників (на наявність кіст, запальних процесів, гормональних змін), порожнини матки (подвоєння, маткові синехії, поліпи) маткових труб (при їх патологічних змінах, оскільки в нормі вони не візуалізуються).

Шийка матки теж входить в огляд, та на жаль ультразвуковий промінь дає можливість просвітити та побачити трансвагінальним методом (датчик в піхву) її передню, задню, бокові стінку, завдяки чому ми можемо виміряти її довжину, побачити кісти (Ov. Nadoti), зовнішнє та внутрішнє вічко (їхнє відкриття, овуляторний слиз), наявність поліповидних чи фіброматозних утворень, за допомогою прикладання допплерівського променя визначаємо стан кровоплину, який вказує на можливу ерозію. Та ультразвукові промені не здатні проникати й бачити зміни слизової оболонки на якій утворюється ерозія. Саме тому огляд на кріслі де гінеколог бачить слизову поверхню шийки матки й кольпоскопія на всі 100% дасть відповідь на основне Ваше запитання.

P.S. Пам`ятайте УЗД не заміняє огляд гінеколога, а доповнює його!!!

Дата публікації 11.07.2017
Наші спеціалісти
головний лікар, к.мед.н., Лікар УЗД, акушер-гінеколог Урсакі Наталія Олегівна
Урсакі
Наталія Олегівна
головний лікар, к.мед.н., Лікар УЗД, акушер-гінеколог
стаж роботи - 13 років
Детальніше
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img