Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

Який день МЦ вибрати для УЗД молочних залоз?!

Багато з нас ідучи на прийом до лікаря навіть не задумається чи фаза менструального циклу буде впливати на результати обстеження. Та саме вона відіграє немалу роль як в профілактичному огляді так й подальшому лікуванні.

Беручи до уваги активний екологічних факторів який впливає на наше здров`я, та не лише він поширеність ракових захворювань збільшилася. Щоб завчасно запобігти хворобі та зберегти груди красивими й здоровити кожна жінка не залежачи від віку, навіть при менопаузі (коли здається що вже може мене турбувати, це золотий період здоров`я) обов`язково потребує проходження ультразвукової діагностики (УЗД). Починаючи зі статевого дозрівання ми повинні один раз в рік це за умови не виявлення патологічних змін в структурі молочної залози проходити профілактичний огляд.

Який же день менструального циклу вибрати, та як правильно вирахувати його?! Два основних запитання відповідь на які повинне знати кожен.

Починаючи з 5-го по 14-ий день менструального циклу (МЦ), гінекологи називають його І фазою, рахується найбільш вірогідним у проведенні УЗ дослідження, оскільки залозиста тканина вже не є під впливом гормонального фону: м`яка, не набрякла та перебуває в так званому стані спокою. Завдяки чому в нас є можливість добре оглянути кожну доль часту структуру, молочні ходи, лімфатичні вузли. В більш пізні дні МЦ особливо ближче до настання менструації, тканина молочної залози починає набухати, тверднути, молочні ходи поширюються, саме цей сам є можливість не побачити утворення, чи артефакт (хибне) утворення.

День менструального циклу вираховують з першого дня кровомазання і до настання наступної менструації. Це може бути 24, 28, 30 днів у нормі.

Показання до УЗД молочних залоз:

- профілактичний огляд;

- болі;

- виявлення ущільнень, утворення при само огляді, огляді лікаря;

- травми грудних залоз (будь-якого характеру)

- порушення менструального циклу;

- пре та клімактеричний період;

- контроль виявленого утворення (кіста, фіброаденома, ліпома);

P.S. УЗ є безпечним та безболісним методом, який за найкоротший час огляду дасть відповідь на Ваше запитання!

Дата публікації 19.11.2017
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img