Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Умови перебування

Гістерорезектоскопія – це безболісний сучасний малоінвазивний метод лікування таких розповсюджених захворювань у жінок, як поліпи і гіперпластичні процеси ендометрія, субмукозні міоми, аномалії розвитку матки, синдром внутрішньоматкових синехій… Проведення оперативного втручання чітко спланована та узгоджена дія всіх учасників процедури, тобто пацієнта, лікаря, анестезіолога та персоналу який допомогає в процесі лікування.

Завчасно пацієнт до процесу втручання проходить обстеження у лікаря і проходить наступні обстеження:

Загальний аналіз крові; Група і резус фактор; Біохімія крові; Загальний аналіз сечі; Цукор крові; Коагулограму; RW; Аналіз на СНІД; Гепатит В,С; Мазок на флору; Цитологію; Флюрографію; ЕКГ; УЗД органів малого тазу; УЗД черевної порожнини - весь пакет обстежень пацієнт може пройти в нашому лікувально-діагностичному центрі. Після повного обстеження узгоджується час та день проведення.

В день перед оперативним втручанням рекомендується не вживати їжу та напої. Пацієнт приходить в назначений час, оформляться потрібні документи, відбувається огляд лікарем-гінекологом та анестезіологом та починається процес оперативного втручання.

Гістерорезектоскопія проводиться під внутрішньовенним наркозом з мінімальною травматизацією здорових тканин. Після операції жінка може залишити клініку через 3-4 години залежно від фізіологічних можливостей організму пацієнта тобто в той самий день.

В нашому медичному центрі використовується найбільш сучасна гістеролапороскопічна стійка німецького виробника KARL STORZ.


В лікувально-діагностичному центрі «Мед-Атлант» виконується увесь спектр гістерорезектоскопічних оперативних втручань із застосуванням найкращої техніки і руками таких фахівців: Долика Павла Степановича, Купчак Ірини Маноліївни, Урсакі Світлани Григорівни які довготривалий час займаються оперативною гінекологією та неодноразово стажувалися в кращих клініках Європи.