Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Найсучасніша ультразвукова діагностика в Івано-Франківську

Ультразвукова діагностика (УЗД) – це золотий стандарт якості неінвазивного, безболісного методу дослідження структури і функцій внутрішніх органів, за допомогою ультразвукових хвиль, здатних відбиватися від тканин різної щільності. Використання найновітніших технологічних апаратів європейського рівня забезпечує якісне проведення любого обстеження.

Проходження УЗД в Івано-Франківську: основні переваги ЛДЦ "Мед-Атлант"

  1. Наші лікарі є кандидати медичних наук з великим практичним досвідом роботи, які постійно вдосконалюють свої знання приймаючи участь у курсах та конференціях по ультразвуковій діагностиці не тільки в нашому місті, а й за її межами.
  2. В своїй роботі використовуєм повністю цифрову систему американської компанії General Electric, на апараті експертного класу Voluson E8 Expert, який вважається одним з найбільш сучасних на даний момент часу. Щоденно працюючи на Voluson, ми піднімаємо діагностичний рівень обстеження, що стає світовим розвитком медицини. А час обстеження і шкідливість ультразвукового впливу значно зменшується.
  3. Інноваційна високошвидкісна платформа Radiance System Architecture відкриває експертні можливості чіткої візуалізації тканин, оганів, збільшуючи вашу впевненість в діагнозі. Набір ексклюзивних високочастотних датчиків розширює зображення, в дослідженні вагітності з використанням 4-D режиму, ендокринології, мамологї, органів черевної порожнини, гінекології, обстеженні пухлин різного харакнеру за допомогою - еластографії, кровонаповненні любого органа чи системи - доплерографія.
  4. Ми отримали державну відзнаку «Лідер галузі 2016».

Саме для Вас та Вашого здоров`я наші кабінети УЗ-діагностики працюють і в суботу! Ціни на обстеження є доступними для любої категорії людей в Івано-Франківську (вартість послуг становить від 50 грн). До того ж діє система накопичувальних бонусних карток зі знижкою до 10%.

Для мінімального очікування просимо Вас попередньо записуватись за телефонами або через сайт.

P.S. Здоров’я – це багатство, яке не можна купити !!!

УЗД обстеження в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську – це новітнє обладнання, досвідчені висококваліфіковані лікарі, а відтак – гарантія точності поставлених діагнозів!

Наші лікарі ультразвукової діагностики (зліва направо): Диб`як Галина Василівна, Урсакі Наталія Олегівна, Дожджанюк Алла Василівна, Хомут Ліля Володимирівна.

Графік роботи лікарів УЗД:

Диб`як Галина Василівна: Пн -Пт., з 08:45 по 12:30

Урсакі Наталія Олегівна: Пн -Пт., з 13:00 по 16:30

Хомут Ліля Володимирівна: Пн -Пт., з 08:30 по 16:00

Дожджанюк Алла Василівна: Пн - Пт., з 08:00 по 19:00

Сб., з 09:00 по 13:00 ( лікарі чергуються)

Запис за телефонами:

+38 (0342) 75-04-00
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

або через форму запису на сайті