Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

УЗД молочних залоз

Молочні залози – це жіноча гордість, які з дитинства потребують уваги. Найбільш поширеним, безболісним і найпростішим методом їхнього обстеження є ультразвукова діагностика (УЗД), адже в теперішній час захворювання молочної залози займає одне з перших місць по злоякісних процесах.

Фіброаденома_________________________________Киста

УЗД молочних залоз в Івано-Франківську

УЗ-діагностика молочних залоз в Івано-Франківську на сучасних апаратах експерт класу: Voluson E8 exspert , ALOKA PROSOUND α6 exspert чітко і точно покаже:

- шкіру (чи є на ній зміни)

- сосок (наявність втягнень)

- співвідношення тканин і їх розташування (залозиста, жирова)

- структуру залози (однорідна, неоднорідна)

- молочні протоки (їх візуалізація, чи дифузні зміни відповідають фазі менструального циклу).

- можливі утворення ( мастопатії, кисти, фіброаденоми, пухлини)

- лімфатичні вузли (їх стан)


УЗ висновок стане додатком при огляді мамолога який пальпує залозу мочками пальців чи мамографії (рентгенівський знімок який призначають після 40 років)

Метод дослідження є обов’язковим і проводиться 1 раз на рік, як з профілактичною метою( не кожне утворення дає біль чи дискомфорт), так при болях, виявленні ущільнень, запальних процесах, при годуванні груддю. Правильно вибрана фаза менструального циклу ( з 5-14 день менструації) якісно покаже структури тканин і наявність відхилень.
Особливу увагу потрібно приділити онкологічним процесам, які передаються по спадковості, і травмам з утворенням гематом.

Р.S. Молочні залози - це не тільки краса жінки, що привертає увагу,а орган, який виділяє материнське молоко, що необхідне для дитини !!!