Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

УЗД простати

Простата – залоза, від якої залежить функціонування сечостатевої системи та інтимне життя чоловіка !!!

Передміхурова залоза складається з м’язової тканини і має форму каштана, розташована біля сечового міхура та тісно пов’язана з ним. З віком вона змінюється у вигляді та розмірі. Основною її функцією є утворення секрету який зберігає енергетичні властивості сперматозоїдів. Найпоширенішим захворюванням серед чоловіків є простатит - запалення передміхурової залози, що найчастіше зустрічається серед молоді та людей середнього віку. Дане захворювання поділяється на гостре та хронічне. В свою чергу гостре може проявитися при інфекційних захворюваннях (бактерії, віруси, мікоплазма, уреаплазма, гонорея, та інші) чи механічних впливах ( переохолодження, запалення сечового міхура, нерегулярне статеве життя, малорухливий спосіб життя, ослаблений імунітет). Хронічне ускладнюється перекриттям відходження сечі і викликає застій.

УЗД простати в Івано-Франківську: коли варто йти на прийом?

Симптоми які характерні для простатиту:

- часті позиви до сечовипускання

- ослаблений струмінь сечі

- біль в промежені, попереку

- болі та набряк передміхурової залози під час сечопуску

- гнійні чи слизисті виділення

- ослаблення ерекції

- слабкість

- нездужання

Замітивши в себе хоча б один з вище перечислених симптомів варто звернутися до лікаря - уролога, який індивідуально найде підхід до вирішення саме вашої проблеми використовуючи найсучасніші методи лікування :

* протимікробні препарати, а також ліками, які покращують проникнення антибіотика до вогнища запалення ( лікування - бактеріального простатиту )

* протизапальні середники, фітопрепарати, простато – протектори ( лікування не бактеріального простатиту )

- фізіотерапевтичне лікування

- масаж простати, спеціальні вправи

- лазеротерапія

- ультразвукотерапія

- магнітотерапія.

Особливу увагу в «Мед-Атланті» приділяють методу озонотерапії що ефективно знімає запальні явища в простаті, має противірусну, імуномоделюючу дію, показує хороші результати в лікуванні , тривалі ремісії.

P.S. Своєчасне виявлення та правильне лікування простатиту збільшує ймовірність до повного і швидкісного позбавлення однієї з найважливіших проблем чоловіків !!!