Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

УЗД щитовидної залози

Щитовидна залоза – найважливіший орган ендокринної системи людини, складається з двох доль, перешийка та рудиментарної пірамідальної долі, і бере участь у виробленні гормонів та обміні речовин. Саме від її функції залежить робота організму людини. При гормональних змінах щитовидної залози відбуваються порушення систем організму людини.

УЗД щитовидної залози в Івано-Франківську

УЗД щитовидної залози рекомендовано проводити 1 раз в рік, у епідемічних зонах 2 рази. Цей метод безпечний, простий, безболісний, і не потребує підготовки, так як залоза розташована в досить зручному місці.

В більшості випадків обстеження проводиться лежачи на кушетці із закинутою назад головую. Лінійний датчик з високою частотою сканування, ставиться на шию і виводить залозу на екран в реальному часі показуючи положення і форму органа, розмір та об’єм кожної долі, контури, структуру, кровопостачання, і можливі додаткові утворення які поділяються на:

- Поодинокі, представлені у вигляді вузлів, кист, абсцесів, пухлин різного характеру.

- Дифузні, у вигляді збільшення залози з наявністю однорідної і неоднорідної структури

Якщо Вас турбує:

- випадіння волосся

- надлишкова вага

- підвищена пітливість

- посилена дратівливість

- раптові зміни настрою

- посилене серцебиття

- ядуха

- безпричинний кашель

- наявність новоутворення щитоподібної залози ( новітня функція еластографії допоможе точно виявити онкологічний процес)

Це одне з показань до проведення ультразвукової діагностик щитовидної залози, з подальшою консультацію ендокринолога.

Р.S. Це простий і доступних метод діагностики вашого здоров’я !!!