Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Ведення вагітності

Мед-Атлант" - ведення вагітності в Івано-Франківську

Вагітність – це процес запліднення та виношування дитини в утробі матері на протязі 9 місяців(40 акушерських тижнів). Кожна жінка мріє про це, але побачивши = полоски на тесті, що підтверджують вагітність повинна знати та розуміти, що її життя кардинально зміниться.

Будучи вагітною обов`язково потрібно звернутися до лікаря і стати на облік. Для чого це потрібно? Що дає? І коли слід звернутися? - це три основні питання, що цікавлять майбутню матусю.

Починаючи ще з підліткового віку кожна дівчина чи жінка з профілактичною метою відвідує гінеколога, який консультує та при потребі лікує виявленні гінекологічні захворювання. Так само і вагітність один з показників коли потрібна консультація й діагностика вашому маленькому зачатку. До 12 тижнів майбутня мама повинна звернутися до акушер-гінеколога, якого вона обирає сама, і стати на облік для професійного спостереження за перебігом її вагітності в Івано-Франкіавську!!!

Пам'ятайте, що на облік ви стаєте не для лікаря, а для здоров`я своєї дитини та своєчасного проходження повних обстежень і попередження можливих ускладнень вагітності та пологів !!!

Починаючи з 2016 року лікувально діагностичний центр «Мед-Атлант» дає таку можливість. Наші лікарі акушер-гінекологи, вже довший період часу працюючи в цій сфері діяльності, вирішили взяти все під свій контроль і саме для Вас і здоров`я Вашого малюка розробили всі комфортні умови (ніяких черг, пересікання з хворими людьми, комфортні теплі кабінети, новітні методи діагностики) для перебування у нас на обліку. Створили "Індивідуальну карту вагітної і породіллі", а також Обмінну карту, яка видається вагітній на руки з першого візиту.

Обмінна карта – це другий « паспорт» вагітної який заповнюється при кожному візиті до лікаря (причина звернення, призначені та виконані обстеження), зберігає всю інформацію протікання вагітності від початку і до пологів.


Спостереження за перебігом вагітності в Івано-Франківську

Як все відбувається:

При взятті на облік для спостереження за перебігом вагітності жінка повинна самостійно заповнити "Анкету вагітної", в якій вказує детальну інформацію про себе для того щоб не було можливих ризиків для ускладнення вагітності. У разі приховування певного захворювання, яке може вплинути в подальшому на розвиток плоду, лікар не несе за це відповідальності.

Йдучи до лікаря, перегляньте домашні замітки і освіжіть свою пам'ять, щоб відповісти на такі питання:

- соціальне опитування (паспортні дані, професія, шкідливі звички: куріння, вживання алкогольних напоїв, дієти, а також заняття гімнастикою);

- персональні медичні дані (хронічні хвороби, перенесені серйозні захворювання, операції, ліки які ви зазвичай вживаєте або вживала перед вагітністю, алергічні реакції чи виражена чутливість до певних препаратів);

- анамнез сімейний (генетичні хвороби, хронічні захворювання);

- гінекологічне і акушерське опитування (вік в якому настали перші місячні, тривалість і регулярність менструального циклу і т.д.);

- фактори, які могли вплинути на перебіг вагітності.

Фізичне обстеження вагітної починається з вимірювання:

- Вашого зросту і ваги тіла;

- артеріального тиску крові, що контролюється під час наступних візитів;

- контроль та обстеження зовнішніх статевих органів;

- внутрішнє обстеження піхви і шийки (при використанні дзеркал);

- обстеження органів малого таза;

- контроль нижніх кінцівок з точки зору появи шишок (на ногах) і набряклості (пухлини від надмірної рідини в тканинах), який служить для порівняння при наступних візитах;

- оцінка розмірів кісткового тазу.

З кожним подальшим відвідуванням Вашого лікаря ви будете отримувати консультації, що збережуть ваш стан і здоров`я малюка повноцінним.

P.S. Одні з наших перших малят яких ми вели з перших днів протікання вагітності:

Коваль Вікторія
(лікар Ожгевич І.М.)

Човганюк Максим
(лікар Купчак І.М.)

Овчарин Мілана
(лікар Ткачук Н.Д.)


Чекаємо на Вас :) !!!